HIV YANİ AİDS BULAŞMIŞ OLABİLİRMİ?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce lüks bir gece klübünde arkadaşım 2tane kız ayarladı kafam çok iyiydi ve kendimi otelde buldum kızlardan biri yanıma gelip oral yapmaya başladı istemiyorum dedim.Çünki arkadaşım para vermişti buda benim hoşuma gitmedi kız güzeldi fakat hayat kadınıyla ilişki yapmak istemedim. Ondan sonra penisimi çıkarıp sürttürmeye başladı baya bir sürttürdü durmadan oral yapıyodu ben istemeyip en sonunda kızı kovdum yanımdan. Şimdi aklıma geldi aids soruları dönüyo hep acaba oral ve sürttürmeyle bulaşmış olabilirmi. Arkadaşıma sordum ordaki kadınlar raporlu sağlıklılarmış gittiğimiz mekanda öyle çenç bir yer değildi baya iyiydi yani bir bira 50 lira düşünün. Sizce bulaşmışmıdır yoksa birşeyim yokmudur ilk kez böyle birşey oluyor yardım edin yaşım daha 18 :/

Güncellemeler:
Hangi bölüme gidicem enfeksiyon hastalıkları ve mikrobiyolojimi arkadşlar nette öyle yazıyo hemen gitcem
arklar gittim bölüme kanımı verdim aç değildim yinede verdim yemek yemiştim bilmiodum çok utandım kendimden hep bayan vardı off ya

0|0
55

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...