HIV YANİ AİDS BULAŞMIŞ OLABİLİRMİ?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce lüks bir gece klübünde arkadaşım 2tane kız ayarladı kafam çok iyiydi ve kendimi otelde buldum kızlardan biri yanıma gelip oral yapmaya başladı istemiyorum dedim.Çünki arkadaşım para vermişti buda benim hoşuma gitmedi kız güzeldi fakat hayat kadınıyla ilişki yapmak istemedim. Ondan sonra penisimi çıkarıp sürttürmeye başladı baya bir sürttürdü durmadan oral yapıyodu ben istemeyip en sonunda kızı kovdum yanımdan. Şimdi aklıma geldi aids soruları dönüyo hep acaba oral ve sürttürmeyle bulaşmış olabilirmi. Arkadaşıma sordum ordaki kadınlar raporlu sağlıklılarmış gittiğimiz mekanda öyle çenç bir yer değildi baya iyiydi yani bir bira 50 lira düşünün. Sizce bulaşmışmıdır yoksa birşeyim yokmudur ilk kez böyle birşey oluyor yardım edin yaşım daha 18 :/

Güncellemeler:
Hangi bölüme gidicem enfeksiyon hastalıkları ve mikrobiyolojimi arkadşlar nette öyle yazıyo hemen gitcem
arklar gittim bölüme kanımı verdim aç değildim yinede verdim yemek yemiştim bilmiodum çok utandım kendimden hep bayan vardı off ya

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yav şu bebelere bak sen. Olm 31 bile fazla sana. Elinden aids felan kaparsın.

1|0
    0|1
    • bebeyle ne alakası var arkadaşım ya 18 yaşında bir gencim ben doğru dürüst konuşsana sen

• çok teşekkür ediyorum içim rahatladı artık böyle bişey yapacak bir çocuk değildim ben hele hayat kadınıyla birdaha tövbe vallahi

• temiz çıktım :) :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Komple std testi yaptır bence, hıv dısında kapabileceğin bir ton hastalık var. Hıv ayrı yaptırılıyo sanırım.

0|1
    0|0
    • doktora gidemiyorum duyulursa biterim ben

• peki hangi bölüme gidicem hastaneye özele gidiyim

• temiz çıktımm oleyy :)

• Test yaptırmadan ne bilcez

0|0
    0|0
  • Clubu o kadar övdün ki bari ismini ver merak ettim ahahaha :D

0|2
    0|0
    • İzmir alsancakta ismini hatırlamıyorum tam :s

• İstememekle en iyisini yapmissin ama eger arkadasin dedigi gibiyse gecmemistir

0|1
    0|0
    • ya çok kötüyüm biri diyo olabilir netten baktım olabilir yazıyo ama arkadaşım ordakileri tanıyordu raporlu falan diyor ben gördüm diyor aklımı yitircem uyku tutmadı okula gidicem böyle :(

• Sevindim senin adina bir daha bence boyle seylere hic karisma bile dikkat et bu devirde birak oyle kadinlara sevgiliye bile güven olmuyor benimbi arkadas kiz arkadasindan hastalik kapti insan artik korkuyor dikkat etmek gerek

• evt haklsıınız

Erkekler Ne Diyor 4

• öncelikle düzgün karakter sahibi arkadaşlar edinirsen daha iyi olur

0|1
    0|0
    • haklısın nasıl yaptım bunu bilmiyorum birden getirmiş otele gidiyoruz içki iççez falan dedi birden oldu herşey

• Bu kadardan aids bulaşmaz, çok tırsma bu durumdan.

0|1
    0|0
    • usta doğruda bir bulaşırsa mahvolurum ben aile konusunda aşırı dinci ailem doktora gitmeye bile korkuyorum çıkar diye :/

• o kadardan çıkmaz dedim :)

• sağolasın abi kızlara tövbe yemin ediyorum sana :)

• cinsel yolla bulaşan hastalıklar test yaptıracan

cinsel yolla bulaşan hastalıklar yaptırcak testler
    aids hiv testi yaptıracan
    1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
    2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
    3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
    en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin
    elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

hepatit b için 3ay 6ay elisa testi
    HBsAg
    Anti-HBc IgM
    Anti-HBc IgG
    Anti-HBs

hepatit c için 3ay 6ay elisa testi
    Anti HCV

firengi silfiz için 1ay 3ay
    VDRL TPHA testileri

bel soğukluğu için idrar tahlili kültürü bakılır

tesleri devlet hastanleri özel hastanler özle sağlık labatuvar yapıra bilsin

0|1
    0|0
    • eyv saolasın yaptırdım sonuçlar çıkcak

• allah razı olsun sağolun

• rica ederim

• hacı ben her gün kondomsuz fahişe zikiyorum bir book olduğu yok rahat ol

0|1
    0|0
    • usta sağolasın babam evlatlıktan reddeder yemin ediyorum bir duysa

• birşey olmaz bir daha böyle halt yeme. yapacaksan da mutlaka kondom kullan. ben ölmeyi siklemediğim için kondomsuz takılıyorum

• tamam abi sağol

Yükleniyor...