Genital bölgeme birşey oldu yardım edin?

Pürüzsüz olmasını istiyordum. İlk önce cımbızla aldım tek tek kökünden. Ama altlara doğru çok fazla acı verdi epilatörle devam ettim cımbızla aldığım yerleri de epilatörle geçtim üstünden. Ama şu an çıkıyor ve sanki jiletle almışım gibi sert ve şık ne yapmalıyım yardım edin

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• Cimbiz olmaz ağda da iyi olmaz.
    En iyisi çift bıçaklı jilet blue bıçaklar. marketlerde önlü paket olarak satılır. Kılları en iyi kuru halde alırsın. Kanatabilirde ama olsun al.
    Ardina soğuk suyla yıka nemlendiren krem sur. Yöntemin hep bu olsun. Cunku erkek olarak bende aynı şekilde yaparım. Pırlanta gibi olur

0|0
    0|0
    • Daha sonra çok şık çıkmıyor mu

En İyi Kız Görüşü

• Cimbiz kokunden alsada sertlestirir. Cimbizla birdaha alma. Apilatör makina ya iy degil ya da sen yanlis kulaniyorsn hep kirmis batik olusmus. Agda kulanmalisin 4 5 kere onda sonra yumusar kilar ve böyle azmaz. Ayrica epilatör cimbiz cilet killari azdirir agda kulanmalisin hem zamanlada killarini azaltir agda. Veyada eldivenle yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Batık oluşmuş.

0|0
    0|0
  • Allah'ım sana geliyorum... Nerenin fotosu bu ya allesen :D Yemin ediyorum şu an kıkır kıkır gülüyorsundur yorumlara bakıp :D

0|0
    0|0
  • Lazere git

0|0
    0|0
  • Kıl bu çıkacak tabi, bu nerenin resmi böyle yahu dondurulmuş tavuk gibi.

0|0
    0|0
  • öh. tavuk götü.

0|1
    0|0
  • ha cımbız ha epilatör ikiside aynı, çıkma ihtimali yüksek, en iyi yöntem laser ile köklerin yakılması.

0|0
    0|0
  • e gızım ne yaptın sen. bilmiyonuz giriyonuz böle işlere sonna efendim niye böle oldu. gitsene lazere.. gitsene uzmanına...

0|0
    0|0
  • bu tam olarak neresi

0|0
    0|0
  • mesaj atsana bana?

0|0
    0|0
  • sirli ağda yap zamanla azalır

0|0
    0|0
  • iğrenç bir * çevresi :(

1|0
    0|0
  • Offf cok tahris etmissin hassas orasi

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi olmuş ve çok kabarık bölgen :*

0|0
    0|0
  • Ağda yaptır zamanla seyrekleşecektir ve yumuşayacaktır

0|0
    0|0
  • mundar olmuş

0|0
    0|0
  • Batık olmuş

0|0
    0|0
  • Bu ne yaaa

0|0
    0|0
  • Batik olusmus. r agda bantlari geciriyordu sanirim bunu

0|0
    0|0
  • alerji gibi bişe olmuş jiletlemi alıyorsun alerji yapmıştır

0|0
    0|0
  • bılıyorum bunun sorunun nasıl cozmen gerektıgını takıp et sölım burada uzun olur :D

0|0
    0|0
  • Bu neresi?

0|0
    0|0
  • Ohhhh yerim oranı 😍

0|0
    0|0
  • sankı kıl donmesı gıbı olmus

0|0
    0|0
  • kremı var bunun ismini yazamam ama netten arastır

0|0
    0|0
  • alerji yapmış birsey yapma birak kendi kendine duzelsin

0|0
    0|0
  • vajınanın üst kısmımı bu?

0|0
    0|0
  • farzla tahriş etmişsin orayı bence birşey yapma belli bir müddet dinlendir daha sonra sadece ağda ile yap bence.

0|0
    0|0
    • sakın birşey sürme

• yinede hoşuma gitti yalan yok :)

• Senin o a m c i g i na ben koyayim.

0|0
    0|0
  • normal kıl kökleri çıkar normal çikar fazla traş etme tahişi olur kıl dönmesi olur

0|0
    0|0
  • alt tarafların da bir fotosunu rica edeceğim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• cimbiz kılı sertlestirir. epilator batık yapar. . Ayy nasıl can yakar o kasinir falan. .

lazere gidin kökünden kurtulun. . geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • cımbızla kökünden alsan bile jilet etkisi yapıyor epilaatör ie cogu zaman kökünden almayıp kırıyor ve buda kökünden daha sert çıkmasına neden oluyor bu nedenle ağda en sağlıklısı eğer pürüz istemiyorsan el ağdası kullan derim

0|0
    0|0
  • Ters almissin batık olmuş minik sivilceler gibi içinden irin çıkar yakında sonra düzelir

0|0
    0|0
  • Duzenli Agda yaptrman lazim puruzsuz olsun istiyosan

0|0
    0|0
  • batık olmus ya la

0|0
    0|0
  • Bişi yapma. Bende öyle oldu. bir süre sonra gecer.

0|0
    0|0
  • Nasil boyle bir fotograf yuklersin hicmi ozelin Yok senin. Herneyse uzamasini bekle buyuk olunca agdacida aldir purusuz olur.

0|0
    0|0
  • Philips hasas ciltler icin var ondan kullan. en guzeli epilator. cok minik birakiyor. ama olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...