Bir kaç saat önce kasığıma sert bir darbe aldım?

Doktora gitme imkanım yok şu an. İlk andaki aşırı ağrı yok ama hareket edip, dokunduğumda canım yanıyor. Cehaletime verin lütfen ama deli gibi çocuk isteyen biriyim. Bu durum ilerde hamile kalmama engel teşkil edebilir mi? Psikolojik olarak da çok sağlıklı düşünemiyorum, lütfen tıbbi bilgisi olan arkadaşlar cevaplasın.

Güncellemeler:
Var mı görüş bildirebilecek?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kan ve mikro doku oranı en fazla olan bölge olduğundan alınacak en ufak bir hasar acıya ağrıya hassasiyete sebep olabilir.
    Kaldı ki hiç bir şey olmasa bile sürekli dert yanıyorsunuz bu durumdan yani dert edecek bişi yok hamile kalmanı sağlayacak merkezler çok daha korunaklı ve bu tip hasarlardan etkilenmeyecek şekilde tasarlanmış korkmana gerek yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İçin rahat olsun bencede kalıcı ve ciddi bir sorun teşkil etmemiştir... Aldığın darbeden dolayı Canının yanması normaldir fakat geçicidir büyük bir ihtimalle... Büyük geçmiş olsun...

1|0
    0|0
  • merak etme hiçbir şey olmaz

1|0
    0|0
  • Sıkinti olmaz canim uzme kendini :)

1|0
    0|0
  • Rahime darbe alman gerekiyor. Ne oldu nereye çarptın?

Bişey yok korkma

1|0
    0|0
  • Et ezikliği ya da damar zedelenmesi korkma

1|0
    0|0
  • şimdiye kadar geçmiştir bile.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • zedelenmiştir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kardeş. bir sorun olacağını hiç sanmıyorum. Yumurtalıklarından usg çektir çok şüpheleniyorsan ama reglin normalse çok bişey olacağını sanmam. Yinede hekim şart

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim.

• Dediğim gibi şu an elimde olmayan sebeplerle gidemiyorum. Ne zaman gidebilirim onu da bilmiyorum. Çok paniklediğim için yazdım.

• Aklına takılmasın git yinede. Darbe nasıl ve nereye oldu

• bugünü bekle eğer ağrik devam eerse doktora görün ama birşey olduğunu düşünmüyorum inş. geçer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Drye gitmek en doğrusu

1|0
    0|0
  • Bir şey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...