Hemşire anal ilişkiye girmişsiniz galiba dedi bu tarz konusmaya hakki var mi sizce?

Yalan demicem anal iliski yasadim yani daha acik olsun bir erkek beni becerdi.. genislemis gibi hissediyordum bir özel muaynaneye doktora gittim anal bölgeyi gostermek icin ayaklarinin ayrildigi bir muayne sandalyesine oturtup önce hemsire haziliyor sizi.. neyse hemsire hazirladi beni sonra dediki anal iliski yapmissiniz galiba ayrik görunuyo dedi bende hic bir tepki vermedim sonra doktor. muayne etti falan .. ama sizce hemsirenim bunu soyleme. hakki var mı ne bilim ağrima gitti?

Güncellemeler:
yok mu yorummm :((((
Fikri olan yokmuuuu

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Hemşireye ne bundan. Bende hemşireyim kimseye öyle bir laf etmem. Biz hastayı o pozisyonda görmüyoruz bile örtü denen bişey var. Çok nadirdir birisinin özel bölgesini gördüğümüz.

0|2
    0|0
    • Ahhh ahh aenin gibi hemsire olsaydi keske.. Aslinda bak simdi benimde öyle olcakti doktor hanim haIrlayin hastayi alin diger odaya dedi neyde ben gectim altimi cikarttim.. sandalyeye oturttu ustumu orttu neyse bacaklarimi acitirdi sandalyeyle bacaklarimi. ayirdi iste sonra eldiven giyip popo. kismimi ayirip bakti konustu sikayet edeyimmi sence yapmamasi gereken bisey mi yapmis benim. agrima. gitti wlla?

• Ne amaçla baktığını ben nereden bilebilirim? Ben zaten acil hemşiresiyim o tür muayenelere girmiyorum o yüzden de görmüyorum.

• Mesea. acile anusu kanayan biri gelebilir mi iliskiden dolayi :) ne blim utaniyorlarmi. genelde öyle seylere

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkege verirken agirina gitmiyoda hemsire soyleyince mi agirina gidiyor sfjhj

0|2
    0|0
    • Peki bisey dicem sana ben duydum kac kız gitmis oraya anal muayne yaptirmis kızlara öyle desin ne yaparlar o hemşireyi dimi ozman bana neden söyleyebiliyo.. yani ne bilin ona ne onu anlayamadim yuzume soylemekten ne zevk aliyoki

• bende hemşireyim yaparken ağrına gitmediyse söylemesi eden ağrına gidiyo

0|2
    0|0
    • Iyide hemsirenin gorevimi bu yani? Bide bana sanki boyle yuzune vurayimda sunun azcik daga geceyim gibi soyledo gibi. geldii.. diyoki anal. iliski yapmissiniz galiba ayrik duruyo anus dedi simdi doktor hanim geliyor dedi. gitti

• ben daha önce yapmadım

• Himmm anladim.. peki su oluyomu neticede vajinaya mecbur bakiyosunuz ya anal bolgede gorunuyo bariz anal. bolgesi genis. kisiler geliyomu

• Yaparken agirina gitmediyse...

0|0
    0|0
    • Yaaa neticede bir sekilde yapmisim ama hemsire kiz afedersin ama orami ayirip ayrik duruyo demesi benj kizdirdi ama hakki var mı benmi yalnis dusunuyorum sence?

Yükleniyor...