Çocuk doğmadan dna testi mümkün mü ?

Arkadaşlar kafam çok karışık. Ankarada yaşıyoruz ama işimle alakalı 5 gün şehir dışındayım pazartesi salıları ankarada oluyorum eşimde memur olduğu için ankarada kalmak zorunda. Eşim bu geldiğimde bana 6 haftalık hamile olduğunu söyledi hastane vb belgeler var. Ama zaten haftada 2 gece beraber olabiliyoruz ve ben uzun süredir korunmadan ilişkiye girdiğimizi hatırlamıyorum. Çok net olmadan korunmuştuk dedim ama condom sonuçta delinmiş olabilir gibi birşey söyledi. Ve içim içimi yiyor resmen geceleri uyku uyuyamıyorum nasıl bir çıkmazdır nasıl bir kuşkudur bilemiyorum. Comdom kullanıp hamile kalan oldumu hiç aranızda. Ve çocuk 6 haftalıkmış daha varlığıyla yokluğu belli değil bu süreçte bir dna testi mümkün olurmu bilginiz varmı arkadaşlar. Ve condom kullandığımız halde hamile kalınabilir mi sizce ? Ne olur düzgün cevaplar verin içinde bulunduğum bu berbat durum dalga geçilmeye çok müsait değil malum ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar flört dönemimizde evlenmemize yakın bir kez hatası olmuştu eşimin, aldatmıştı beni ve evlenmeden önce geldi bunu bana kendi itiraf etti. Evlenmek istemezsem bunu anlayabileceğini ama böyle bir hatanın hayatındaki en büyük hata olduğunu ben olsamda olmasamda bir daha tekrarlanmıyacağını söyledi ve devamında evlendik. Ama bir kere yaşanmış olduğundan dolayı acaba yinemi diye düşünüyorum şuan :(

0|0
16|5

En İyi Erkek Görüşü

• güven kaybı üzücü bir durumdur ne dersek diyelim aranızda kocaman bir kayıp oluşmuş zaten

en iyisimi karını sevmeye öpmeye ona çocuğunun annesi olduğunu hissetir çocuk doğduktan sonra eşinden habersiz dna testi yaptır sendense problem yok başkasındansa kocaman bir ucurum ve hayal kırıklığı kapını çalacaktır zaten . şuan yapman gereken tek şey o çocuğun senden olduğuna senin canından bir parça olduğuna kendini inandırıp şartlanmandır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• condomlu hamile kalmak mümkün bizim bir tanıdık öyle oldu Bence kuşkuların yersiz fakat senin kafanda soru işareti kalacaktır mutlaka bebeğin doğumunu bekle Bence ve yapacaksan eşinden habersiz yapmalısın çünkü sen hatalı olursan ortalık karışabilir ve sen daha da mutsuz olabilirsin diğer taraftan dedigın doğruysa o korkunç bir ihtimal allah yardımcın olsun diyebiliyorum sadece

1|0
    0|0
  • bende sipiralle doğmuşum çok nadir görülür bu tür doğum ama bak yinede oluyor

ayrıca flört döneminde aldatmış olması bir daha yapacağı anlamına gelmez ve vizdan azabı çekmese kötü biri olsa gelip sana bunu hiçte anlatmazdı

ayrıca yine de içinde bir ömür bu şüpheyle yaşayacağına yaptır derim fakat o çocuk senin ise o kadını yüzüne nasıl bakacaksın veya o seni bir daha kocası olarak görecek mi orası meçhul

0|0
    0|0
  • Böyle kazalar olabiliyormuş. Gebelikte belli bir döneme kadar dna testi yapılabiliyor diye biliyorum. O dönem dışında tehlikeli olabiliyormuş. Ayrıca bu isteğini eşine nasıl söyleyeceksin? Bir yanlış anlaşılmadan evliliğiniz bitebilir. Gerçi sen eşine güvenmiyorsun zaten bu durumda da pek sağlıklı bir evlilik olduğunu söyleyemem. Eşinle konuşmaya çalış suçlamadan.

0|0
    0|0
  • tabi ki de hamile kalınabilir , ama belirli bir haftadan sonra bu testler anne ve bebek için tehlikeli. ya o çocuk seninse hiç vicdan azabı duymayacak mısın ? ayrıca eşine güvenmediğin de çok belli , eşine söylesen boşanır söylemesen de senin için içini kemirecek. allah sana kolaylık versin işin zor

0|0
    0|0
  • kondomla hamila kalan olabilir kondom delikse şayet.bu olası bir sebep fakat bunu senin anlamaman mümkün değil.ilişki sonrası spermler zatn delik olan yerden çıkar ve sen anlarsın.çocuk doğmadn dna testi yapılmaz diye biliyorum.ama eşin bunu yapabilicekbir kadınmı?bunu ona kondurabiliyor musun

0|0
    0|0
    • Flört dönemimizde bir kere yaşamıştık. Ve ben kabul etmiştim tekrar onu bir daha benzer bişey yaşamadık. Şimdiyse gene kendimi sorguluyorum

• Umarım bu düsünceni esine de söylememistir. Çünkü eğer esin seni aldatmıyosa nasıl bir günaha giriyosun.Nasıl bir yanlısa düsüyosun iyi düsün. Bence sen çocuk senden de olsa bu evliliği devam ettirme.Esine güveninde sorun var senin. Yazık valla siz erkekler kadınları da kendiniz gibi sanıyosunuz malesef.

0|0
    0|0
    • Flört dönemimizde yaptı bir hata ve ben onu kabul ettim kabullendim. Belkide orda bitirmeliydim çünkü şuan acaba mı diye soru işareti ister istemez kafamda canlanıyor.

• Evet ama kabullendim diyosan artık susucaksın.Esinden gizli böyle bi test yaptıramazsın sonuçta ve o senin esin olmus artık çocuğununda annesi. Böyle bir hakareti kimse kabul etmez. Bende bir anneyim o yüzden bu kadar rahat konusuyorum.

• Bence mümkün korunduğu halde hamile kalanlar olabilir araştır. bunu karına yansıtma siz şu erkekler hep mi mantık açısından bakarsınız olaylara? Güvenmiyorsan neden evlisin güvenini kıracak birşey mi yaptı?

0|0
    0|1
    • Flört dönemimizde yaşandı bişeyler ama onu kabul ettim tekrar. Ve o zamandan sonrada bağlılığıyla alakalı kuşku yaşamamıştım hiç.

• eşine olan güvensizliğini pek takdir etmedim.duydum ben olan varmış.Allah'ın takdiri sonuçta

0|0
    0|0
  • Amniosentez veya CVS yöntemiyle bebek doğmadan DNA testi yapılabiliyor.

0|0
    0|0
  • güven problemi yaşanan evlilikler uzun sürmez,bebeğe yazık olur.test mümkün ama eşinden gizli yaptırman mümkün değil.Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • eşine güvenmiyosun yani..

0|0
    0|0
    • Bir kere hata yapmıştı ama tekrar devam ettik kabullendik birbirimizi.

• biraz eşine güvenmeyi dene.

0|0
    0|0
  • O senin eşin ya neden bu kuşku güvenmiyor musun ona günah vallahi

0|0
    0|0
  • şu an nasılsınız? Aynı düşüncede misiniz? Eşiniz ikna etti mi?

0|0
    0|0
  • ya cok zor bir durumdasin

seni evlenmeden önce de aldatmis demek ki onu o kadar cok seviyormussun ki aldtamasina ragmen evlenmissin esinle..

aslinda burdakilere degilde oturup bi, esinle onu kirmadan konusman gerekiyor

hem evlenmeden önce aldatmis yani itiraf etmis bunu sana.

belki eger yaptiysa yani simdi de söyler belki.

0|0
    0|0
  • esine güvenmiyor musun ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• valla anne karnında dna testi yapılabiliyormu bilmiyorum ama siz kendinizi daha iyi bilirsiniz. belki alkollü geldiğiniz bir zamanda ilişkiye girmişsinizdir korumasız. yada unuttuğunuz zamanlar olabilir. başlıktan taşma olabilir. kolay değil durumunuz ama durumu kesinleştirmeden karar almayın aklı selim hareket edin diyebilirim anca.

0|0
    0|0
  • Eğer aldatmış olsaydı size hamile olduğunu söylemez bebeği aldırma yoluna giderdi diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Yanlış kullanıma bağlı olarak hamile kalabilir eşin boşalmadan hemen önce takmak işe yaramayabilir çünkü sızıntı halinde spermler akabiliyor. Cinsel birleşmeden önce takılması gerekiyor bu yüzden hamile kalmış olabilir veya bir kere bile korunmadan ilişkiye girdiyseniz ve hatırlamıyorsan o da olabilir. 8. 9. Haftadan sonra bakılabiliyor ama sonuçlanması ne kadar sürüyor veya fiyatı ne kadardır bilemem. Emin değilsen yaptırma senin çocuğun çıkarsa güvenmiyorsun diye başın çok ağrır.

0|0
    0|0
  • comdom değil usta condom.Her neyse.Çok haklısın şakayı bırakırsak.Benim de içimi kemirirdi.Umarım kolay atlatırsın bu zamanları.

0|0
    0|0
    • Bir altta doğrusunu yazmışım arkadaşım bu tuş hatası takılma bunlara.

Yükleniyor...