Erkekler, erkeklerin boşalması kontrollerinde olan bir durum mudur?

Erkek arkadaşımla öpüştüğümüzde (cinsel birleşme olmaksızın) veya ona/cinsel organına dokunduğumda bir aşamadan sonra cinsel organı sertleşiyor, uzun bir süre sert kalıyor, zevk suyu da geliyor. Yanımda boşalmayacağını ve kendini tuttuğunu söylüyor. Sertleşme süresi 20-25 dk olmasına rağmen ve bu sürede zevk suyu gelmesine rağmen meni gelmiyor. Bu kadar süre boyunca meni gelmemesi normal mi? Boşalmak bu şekilde engellenebilir mi?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Vanası var onun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinsel birleşme olmadan mümkündür

0|0
    0|0
  • Cinsel birleşme olmazsa tutabilir devam edilmezse tekrar sönebilir

0|0
    0|0
  • Boşalmalık bişeyler olmamış. Extreme durumlar hariç pat diye boşalınmaz.

0|0
    0|0
    • Boşalmalık bişeyler nedir?

• Mastürbasyon var işte, ben elliyorum :) ama 20-25 dk sertleşiyor, zevk suyu geliyor, meni yok. Tuttuğunu söylüyor. Tuvalete gidiyor biraz sonrasında da

• O kadarını bilemiycem geciktirmek için bişeyler yapılabilir de tutulabilir mi orasını bilmiyorum =D

• Dur ✋

0|0
    0|0
  • bazı durumlarda engellediğim oldu ama sonucu kötü oluyor.

0|0
    0|0
    • Ne oluyor sonucunda? Birkaç saat sonra duşa girip kendini rahatlatıyor.

• o zamana kadar ağrısı oluyor ve yeniden yapacağı mastürbasyonda o an aldığı zevki alamaz. Boşalsın, rahatlasın eleman.

• Hayırdır muslumu da gelmez diyor gercek bir boşalma gördün mü senin zevk suyu dediğin meni olmasın

0|0
    0|0
  • O sekilde bosalamaz seni kandırmıs :)

0|0
    0|0
  • hayır kontrollü olsa erken boşalma denilen problem olmaz

0|0
    0|0
  • Evet mümkün ama bir dokunursan patlar işte :)

0|0
    0|0
    • Dokunuyorum da patlamıyor o aşamada da :))

• İşte dokunursan patlar işte onu diyorum ereksiyon halinde duru ellemezisen :)

• penisini elle veya sürtünerek uyarmadığı sürece boşalma olmaz.

0|0
    0|0
  • Meni kendi kendine kalması peniste belli bir süre sürtünme olursa boşalır erkek

0|0
    0|0
    • kendi kendine gelmez yani

• Ben elliyorum zaten penisine, gelmesi gerekmez mi?

• gelene kadar ellemen sürtmen gerek sadece ellemek de yetmez sürtünmesi lazım penisin

Yükleniyor...