Idrarimi hic tutamiyorum?

19 yasindayim ve idrarimi hic tutamiyorum. Doktora gorunmeye de cekiniyorum. Ne yapmaliyim

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 19 yaşındayım küçüklüğümden beri geceleri altımı ıslatma sorunum var. Doğduğumdan beri annem bu yaşıma kadar hep geceleri yatarken altıma muşamba çocuk bezi bağlıyor. Mavi ve pembe renk eski usül muşamba çocuk bezlerinden yıkanabilen olan kurtulamadım. Yıkayıncada balkona asıyor annem hep. Balkonda asılı duran muşamba bezlerim eksik olmuor hiç. Annem geçene kadar bağlıycam diyor itiraz etme boşuna diyor bu sorun yüzünden akrabalarım herkesler bildiği için utanıyorum akrabalarımda anneme iyi yapıyorsun her gün uğraşılmaz çarşaf yıkamayla diyorlar 19 senedir böyle her gece yatarken bağlıyor annem sabahta kendi çözüyor kimse annemi haksız bulmuyor bezlemeyi sürdürmesinde doğduğumdan beri çarşaflar daha değerli benden.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• niye çekiniyon git ilaç verir kurtulursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kaçırma oluyor mu?

0|0
    0|0
  • Yuh bu yasına kadar beklemen hata

0|0
    0|0
  • doktordan nıe cekınıyorusn

0|0
    0|0
  • Doktora görünmelisin, ya da bilmiyorum bez bağla istersen, 2lt şarap mantarları yeterli olursa o da bir çözüm olabilir.

0|0
    0|0
  • doktora go

0|0
    0|0
  • Çekindiğin şeyi yapmalısın

0|0
    0|0
  • sal gitsin ya neden tutasın

0|0
    0|0
  • Tutamıyorum de o direk ilacı yazıyo bu kadar basit

0|0
    0|0
  • kesin dr gitmelisiniz. idrar kesesi sarkmış buyuk bir ihtimal

0|0
    0|0
  • Sal gitsin

0|0
    0|0
  • Kaslarin zatif daha herhalde tutma ama

0|0
    0|0
  • hamile misin?

0|0
    0|0
  • Doktora git utanmadan

0|0
    0|0
  • Psikolojik veya evdeki şiddetten dolayi olabiliyor
    Özden yardım edeyim mi

0|0
    0|0
  • Sidikli olmaktansa doktora git

0|0
    0|0
  • Sistit olabilirmi

0|0
    0|0
  • Doktora gorun

0|0
    0|0
  • Merak etme bazı ilaçlar var bu konuda. Kuzenim 29 yaşında şu an. 2-3 yıl önceye kadar onda da bu sorun vardı. Doktor bir ilaç vermişti ve düzenli kullanım ve tedavi ile aştı bu sorunu.

0|0
    0|0
  • tanıdık doktora git :D hemsire felan tanıdık yok mu kardesm

0|0
    0|0
  • Bayan doktora git sağlık bu utanma anal yapıpta büyüğünü tutamayanlar bile gidiyo doktora

0|0
    0|0
  • ne kadardır bir süre böylesin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İdrar yolu enfeksiyonu olabilir , sistit olabilir, böbreklerinde taş yahut kum olabilir , lütfen aksatma bir an önce doktora git

1|1
    0|0
  • Doktor bakmiyor ki sana muayene ediyor sadece sonra tahlil istiyor karnina dokunuyor sadece git bence kucuk bisey degil bu bir sorun var beyindede olabilir

0|1
    0|0
  • Hiperaktif mesane. Doktora git ultrason cekip ilac yaziyor cekincek bisey yok

0|0
    0|0
  • Her üç kadından birinin bu problemi yaşadığını biliyor muydun? Doktora git.

0|0
    0|0
  • doktora görün bence çekinme

0|0
    0|0
  • kötü doktora hemen git bence.

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • bir sağlık kuruluşuna gitmelisiniz. inanın utanılacak birşey yok sağlıkçılar bu konuda size yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...