Sanırım vajinamus :o?

günaydın arkadaşlar...
27 yaşındayım nişanlıyım 2 yıllık flörtün sonunda nişanlandık...
aramızda şimdiye kadar oldu tabi bir şeyler ama cinsellik tam olarak yaşanmadı...
dün beraber kaldık ve artık olacaksa olsun dedim izin verdim zaten düğün tarihimiz yerimiz belli...
ama olan olamadı çok canım acıdı ve girmedi ben çığlık atınca ne oldu dedi ilk önce bir şey demedi ama bir daha deneyip gene aynısı olunca saçmalama 13 yaşındaki kızlar giriyor ilişkiye ne oluyor dedi biraz daha denedi ama mümkün olmadığını görünce şaşırdı tabi ben o sırada mahvoldum...
evli olsak böyle bir problem yaşamak ayrı ama evlenmeden yaşanınca şimdi ne diyeceğimi de bilmiyorum ne yapacağımı da...

Güncellemeler:
vajinismus olacak arkadaşlar yanlış yazmışım
kızlardan hiç tecrübeli olan yok mu?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan kolay kurtulmanın formülü ilk önce organına parmağını sokarak başla sonra iki parmak daha sonrasında da partnerininde parmağını sokmasına izin ver yani pisikolojik olarak birşey olmadığını anlaman için ve daha ilişkiye parmak giriyor diye girmeyin partnerin yardımıyla parmağından daha kalın bir nesne daha sokun ve biraz daha kalın nesne daha bir iki sefer bu sıralamayı deneyin bu üzerinde olan korkuyu yenmen hemde v*jina kasların gevşemesi genişlemesine neden olur unutma bu korkuyu yenmen sadece doktora gitmekle bitmez bunu sen ve partnerin yardımıyla olur, vajinusmus için dilatör set alabilirsin

1|0
    0|0
    • eğer ne olduğunu anlatabilirsem bunları deneyeceğiz internetten araştırdım kulak çöpünden falan bahsediyorlar :( bırak parmağı kademe kademe kalınlaştırılacakmış :(

• ilkinde yanımda olsun istiyorum sonraları ben evde yapacağım artık sanmıyorum başka bir şey düşüneceğini de sonuçta eşi olacağım onu yaşasın istiyorum

• Bence sonuna kadar yanında olsa daha iyi olur diye düşünüyorum

En İyi Kız Görüşü

• vajiNAMUS 😂😂😂

0|2
    2|1
    • Ahahahahahahaha ben de ona dikkat çekecektim :D

• yanlış yazılmış olduğunun farkındasın ya da zekan mı yetmiyor?
      dikkatsizce yazmışım
      insan ol arkadaşım yanlış yazmışsın de !

Erkekler Ne Diyor 16

• Nikah kiyip balayina gitmeden yapin. Hayatinizin en guzel gunlerini bu sikintiyla mahgetmeyin. Bu sikintiyi asmanin yolu gayet basit.

1|0
    0|0
    • aynen düğünden önce aşmalıyım balayı falan burnumuzdan gelir...
      aşmanın yolu hiç de basit değilmiş 2-3 yıldır aşamayan insanlar var ve baya uğraşmışlar...

• ben libidosu düşük kızlardan değilim sadece şimdiye kadar dikkat ettim...
      yani öyle düşünmesini istememe sebebim ilk olacağı için yoksa sevişirken şimdiye kadar hiç pasif olmadım veya hiç aklında sevişmek yokken çok kudurtmuşumdur durduk yere şu an tedirgin olmamım sebebi kudurttup gene aynı olay yaşanırsa...
      aklımda değişik şeyler giyip gitmek bile geçti ama bir olsun ondan sonra artık

• İyi iste sansli cocukmus kiymetini bilsin. Daha ilk gunden degisik seylere gerek yok. Zivanadan cikartip kontrolu kaybettirebilirsin :) simdilik normali yapin fanteziyi ileride yaparsiniz

• Dişini sıkıcaksın öyle de böyle de girecek başka çaresi yok 😊

0|0
    1|0
  • kesinlikle vajinusmus ama bu ciddi bir sorun sana söyleyeyim.. lakin sorun olan senin vajinusmus olman nişanlının davranışı...13 yaşındaki çocuklar ilişkiye giriyor demek nasıl insanlık dışı bir söz, sana tecavüz mü edecek ki bunu söylüyor!!! 13 yaşındaki kız ne anlar seksten tecavüz sonucu kızlığını bozuyor sapıklar...

0|0
    0|0
    • o ilk o tepkiyi vermesinin sebebi ne olduğunu anlayamadı ve birazda alkollüydü onu kötü niyetle söylemediğine eminim korktuğumu ve izin vermediğimi düşündü ama sonradan benim elimde olmadığını anladı o zaman biraz sakinleşti...
      zaten internette evlenip bu olayı yaşayanların başından geçenleri okudukça işin zor bir iş olduğunu anladım ben bakireyim nasıl olacak bilmiyorum tedaviye başlayanların çoğu bekaretini bozmuş...
      zaten bozulacak ama şu an evli olsak olay başka şimdi ilişkiye girmeden bozmak başka...
      iyice karıştım...
      nişanlımda olayın üzerine gider mi yardımcı olur mu bilmiyorum

• nasıl yani hiç ilişki olmuyor mu?
      doktor tedavisi aldınız mı?
      peki eşiniz hala bakire mi?
      tedavi olmak için bakireliği bozmak mı gerekiyor?

• mesaj atabilirmisin uluorta eşimin herşeyini yazamam.. sen gizlisin tamam da...

• Bir an önce bu problemden kurtul yoksa eşin aldatır seni

0|0
    0|0
    • evet bir çok sonuçsuz tedavi sonucu ayrılma ile sonuçlanmış ne yazık ki erkek tahammül etmiyor

• 30 yasında mast yapicak halimiz yok tabi

• Sanırım hazır değilsin

0|0
    0|0
    • hazır olmamakla ilgisi yok tamamen vücutla ilgili bir olay

• Arkadaşım önsevişme sonrası vajina ıslanır bu seks için hazır olduğun anşamına gelir o kayganlıkda seks sırasında penisin içeri rahat girmesi içindir. Bunlar olduğu halde pemis vajinaya giremediyse o ayrı

• evet aynen öyle bunlar olduğu halde girmiyorr

• Ön sevişmeyi uzun tutun iyice ıslansın ve yavaş yavaş girsin. erken davranmış. sende kendini kasma

0|0
    0|0
  • Psikolojik tedavi en iyisi

0|0
    0|0
  • Orası bile Evlenmeden olmaz diyor
    Sana ne oluyor
    Dur
    bekle
    bak geç okey

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzun tutun rahatlatın sende fazla sıkma kendini sandıgın gibi bir acı olmayacak

0|0
    0|0
  • zor bir durumm

0|0
    0|0
  • Önce kabul et aci olacak bunu alıştır kendine.

0|0
    0|0
    • acıyla ilgisi yok kaslar kasılarak kapatıyor tamamen psikolojik bir olay şu an aklıma geldikçe kasılıyorum

• Ben 6 ay yaşadım o sorunu çok iyi biliyorum sende bitiyor iş. Sticker hormon iste doktordan. daha çok cinsel isteği oluşturuyor. bu en son çare tavsiyem düşünme çok fazla

• bunun için önce kendini kasmamayı öğrenmelisin...

0|0
    0|0
  • On sevişme yaptınız mı yarım saat falan birde vajinan ıslandinmi peki? hemen vajinismus a bağlama

0|0
    0|0
    • emin değilim tabi ki ama olmadı yani...
      yani zaten sevişme başladıktan sonra olay oraya geldiği için ön sevişme oldu ve ıslanma oldu

• şu an biliyorum artık o da biliyor bence ertelemem heralde

• On sevişme yi uzun tutun birde öyle deneyin tam hazır olman için

• 13 yanındakiylemi girmiş ilişkiye tuhaf nerden biliyor ki iyi seç evleneceğin sonuçda

0|0
    0|0
  • Düğüne a kaldı sanırım. Biran önce bunu çözmek lazım. Sorununa gelince bilinçaltin.
    Toplum ve aile baskısı nedeniyle cinselliğe karşı önyargıların var. Yani bilinçaltinda cinsellik kötü yapılmaması lazım , erkeklerden uzak dur diyor.
    Bundan nasıl kurtulursun dersen mast ile. Bunun bazi yöntemleri var.

0|0
    0|0
    • Mast ile gerçek orgazm olabiliyor musun. Bence olamıyorsun. Orgazm olmayi öğrenmen yani kendi. Vücudundan ve kadinligindan zevk almayi öğrenmen. Yani kendini rahatlatman lazım.
      bunun için çeşitli. Mast teknikleri mevcut

• penise krem falan süreydiniz kaylaştırmak içi bir deneseydiniz bir kaç kere girdikten sonra senin vajınanın içindeki sıvı sayesinde daha kayganlaşırdı :) ondan sonra ver çoşkuyu :)
    oğlan seni biraz daha zorlasaydı olurdu bence :)

0|0
    1|0
    • o an onu düşünemedik çünkü ben o kadar çok korktum canım acıdı ki bağırdım direk

• hım seninki kıyamamış sana çok istekli olsaydı istediğini alırdı :)
      korksanda partnerin seni en iyi eşkilde hazırlayıp denemesi gerekirdi olmadı diye yapmamak biraz saçma olmuş yapamayacaksan hiç denemeyeceksin evlenene kadar o zaman illaki insanlarda bir gerdek gecesi havasına girildiğinden o durum biraz daha farklı olur :)
      inş. istediğin gibi cinsel anlamda mutlu olursun :)
      ah ah canım çekti şimdi yaaa

Kızlar Ne Diyor 1

• ama vajinan namus yapmış çok iyi :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...