Aldatıldığımı anladım ama eşime konduramıyorum ?

Arkadaşlar aslında durumum içler acısı. 2 senelik süper bir evliliğimiz var daha doğrusu olduğunu sanıyordum sanırım, öncesindede 3 yıllık sevgililik süreci. Ailelerin karşı çıkmaları, maddi imkansızlıklar, araya giren mesafeler vb bir çok sıkıntı yaşadık ama hepsini aşıp yuvamızı kurmayı başardık.

Herşey rüyalardaki gibiydi, cinsel yaşamımızdan, her gece sarılıp uyumamızdan birlikte geçirdiğimiz vakte kadar. 2 - 3 aydır içim içimi kemiriyor, eşimin beni aldattığını hissediyorum resmen. İşimden ötürü bazen çok geç geliyorum, geç geleceğim zaman yada erken geleceğim zamanda ona haber veriyorum. Eşimle işimden ötürü 2 3 haftadır nerdeyse hiç sevişemiyoruz ve 2 ay kadar önce eşimin vücudunda bana ait olmayan sevişmeyle alakalı izler farketmeye başladım. Sırtında parmak izleri kalçasında hafif kızarıklıklar bazen dudaklarının dahi şiştiğini görüyorum ama onu o kadar sevdim ve maalesef hala seviyorumki, böyle olup olmadığını dahi sormaya cesaret edemedim. Ve o süreçten beri isteksizlik var aşırı onda, sevişmiyor her gün beni yiyen bitiren o kadın sevişmiyor artık. Ve en son sevişmemizde normalde hiç olmadığı kadar genişlediğini farkettim. Telefonu şifreli, mesajlar aramalar geliyor, kim diye sorduğumda bir kaç bayan arkadaşının ismini sayıklayıp duruyor.

O arkadaşlarından birini yolda gördüm geçen gün, 4 5 aydır hiç konuşmadık dedi. Herşey böyle ilerliyor arkadaşlar ne yapacağımı bilemiyorum onada konduramıyorum ama yaptığına eminim.

Güncellemeler:
Sevgili arkadaşlar, dostalar ne yazıkki bugün itibariyle eşimin aldatmış olduğunu kanıtlamış bulunmaktayım. Ben ailemin yanına döndüm. Eşyalarını toplayacak istediği eşyaları alacak gidecek evden. Taksiyle adamın evine kadar takip ettim, adamın evine girdi binanın kapıda bekledim. İçeri girdikten sonra hangi daire olduğunu bilmediğim için onun sesinin geldiği evi aradım ve deliği kapatarak kapıyı çaldım. Barzo tipli bir adam açtı kapıyı ve 2inci odanın kapıdan hafif kafayı uzatmış bakıyordu oda.
Üstünde kaybolduğunu söylediği geceliği vardı, adamın evi oldukça lükstü. Ve adam boxer tişört açtı kapıyı. Kargonuz var derken sesim titriyordu eğer yanlış daire çıkarsa yada o daire çıkarsa ne diycem diye. Ve henüz 20 dk olmamıştı ben cesaretimi toplayana kadar. İçeri dahi girmedim. Aslında girip bir tokat atmak istiyordum ama yapamadım. Eve hiç dönmedim. Direk annemlere gittim, mesaj attım 3 günün var eşyalarını almak için diye. Oda tamam diye cevap verdi...

0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

• Samimi söylüyorum ki çok üzüldüm.

Eşinle bu durumu ciddi bir şekilde konuşmalısın.Bazen hiçbir şey göründüğü gibi olmaz.

Konuşun.

Aldatmışsa da kararı yine sen vereceksin.

0|0
    0|0
    • Keşke öyle olsa gerçek olmasa benim kurgum olsa deli olsam hastaneye falan yatsam gene razıyım.

• Eşinle konuşmalısın bu durumu.Çok üzücü ama üstesinden geleceğine inanıyorum.

Kızlar Ne Diyor 17

• üzüldüm. Allah yardım etsin. ama eşinı karşına al konuş. geç geliyorum seninle ilgilenemiyorum telafi edicem seni seviyorum gibi cümleler kurmayı denedin mi hiç? çok mu boşlukta kaldı eşin? belki bir iki defalıktır. sen onunla bunu konuşunca pişman olur bırakır belki. uygun bir dille konuşun

0|0
    0|0
    • Bunları devamlı konuşuyorum aslında gereğinden fazla ilgili olduğumu söylüyor çevremdeki herkes. Bende buna çok engel olamıyorum esasen abarttığım noktalarda oluyordur. Mutlu olması için elimden geleni yapıyorum, Bu saatlere kadar çalışmamın nedenide o ilk başlarda maddi sıkıntılar yaşadık kafasına çok takıyordu, şimdiyse çalışmalarımın karşılığını alıyorum ev aldık istediği gibi döşedik evi taksitlerini ödüyorum ama o eski o değil.

• Atlatsak artık ona güvenebilecekmiyim bilemiyorum. 2 3 ay kadar önce çocuk yapmaktan bahsediyorduk, o kadar heyecanlıydımki. Hayat ne kadar zor.

• o kadadr üzüldüm ki gözlerim doldu yazık :(( Allah yardım etsin.

• Takip et.Şüpheyle geçmez bir ömür.Eşimlede açıkça konuş.

0|0
    0|0
  • Eşini al karşına ve " herşeyden haberim var , uzun zamandır biliyorum " de ...

0|0
    0|0
    • Ah diyebilsem bir kez diyebilsem, herşeyden vazgeçicem ama diyemiyorum bir türlü. O andan sonra dönüş olmayacak kendimi buna hazırlamalıyım.

• Sadece tepkilerini izle , sonra birşey uydurursun . Suskun kalman hiçbirşeyi düzeltmeyecek gerçeklerle yüzleşeceksin muhakkak ve umarım yanlış anlamışsındır ..

• O minicik ihtimal yokmu, konuşmama engel olan o lanet ihtimal.

• ucur gitsin.

1|1
    1|0
  • bence mantıklı bir insan gibi karşına al konuş derim.kendi kendini yemekdense durumu izah et anladığınıda söyle.zor bir durum allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • konuşmak mantıklı gibi görünüyor ama eşi ne kadar dürüst cevaplar verebilecek bu da önemli...

• Bir kaç kez yaptım bunu ama beni görebilme ihtimaline karşılık vazgeçtim yarısında.

• sende görünmeden yap

• cool story bro.

0|1
    2|2
  • ne diyeceğimi bilemiyorum...doğru karar vermişsin herşeyden önce...demeki o seni kaybetmeyi çoktan göze almış...artık önüne bakacaksın..

0|0
    0|0
  • eve gizli bir kamera koy ve ses cihazı...asıl sorulara burda cvb bulabilirsin.insanoğlu nankör malesef..erkeklere alıştıkda..bir kadının yuvasına ihanet etmesini bende konduramıyorum.allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • Aklıma geldi aslında ama ya gerçekse korkusu ve öyle bir sahne görürsem napacağımı bilemeyişim beni korkutuyor. Kimseyle paylaşamadım bunları. Buraya yazmamın sebebide bu aslında.

• sizi anlıyorum.

güçlü olmak zorundasınız.eğer ortada bir yanlış varsa bu onun yanlışıdır.bırakın o korksun.siz onu kaybetmek yuvanızı yıkmak hatta ailenizi ezip geçmenin verdiği pişmalıkla ona sarılmak istiyorsunuz.fakat zararın neresinden dönerseniz kar. ya bi evladınız olsaydı..işiniz daha zor olurdu.varmı bilmiyorum ama

• Yok tam arifesindeydik yapma planlarımız vardı bir kaç ay öncesine kadar. Çok istiyordu oda ama artık ağzından bir kere çıktığını dahi duymuyorum buda beni ayrı şüphelendiriyor.

• açıkça konuş eşinle.. ve sonrada çaresine bak böyle gitmez çünkü

0|0
    0|0
  • Saldirmadan, suc vermeden aranizda ki soguklugu söle derim Ben

0|0
    0|0
    • Olmadığını iddia ediyor. Bunu söylerken bile gözlerindeki samimiyetsizliği alabilmek beni öldürüyor.

• çok zor bir durum okurken çok üzüldüm.konuşmaktan başka çaren yok.

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum bunu ona yapamıyorum, şayet ben yanlış anlıyorsam ihtimali o küçücük ihtimalin varlığı beni engelliyor :(

• kesin emin olmak için çaktırmadan takibe alsan.ona görede ne yapacağına karar verirsin.

• hakkında hayırlısı olsun.en azından içini kemiren düşüncelerden kurtuldun.ve hayat devam ediyor.başını öne eğme.üzülme.dimdik ayakta kal.inan çok üzüldüm

• Zor bir durum.

Allah yardım etsin.

0|0
    0|0
    • eyvallah

• tek para pul ne varsa alsın gitsin bilmiyorum yapmalıyım bir dedektif arıycam.

• Dedektif iyi fikir.

Ama hiç bir şeyini almasına izin verme.

Dirhem bir çöp dahi verme.

Zaman geçer yıllar biter bir maddi olarak dokunur sana sonra.

Sen sıkıntısını çekerken ona sefasını neden sürdüresin.

Eğer aldatıyorsa, maddi manevi her türlü cezasını çekmeli.

• evet şaplak izleri kısmı çok inandırıcıydı cidden.

0|2
    3|1
    • Düşmanımın başına gelmesin ama maalesef varlar, inanman mühim değil.

• Yorum yapmak yada dahil olmak zorunda değilsin. Bizimde düzenli cinsel yaşantımız olduğu sıralarda sert severdi hep ve bu izler yine olurdu. Bu onun cinsel tarzıyla alakalı.

• anlıyorum panpa :(

• bigun ışe gtme takp et.

0|0
    0|0
  • Yorumlari okudum, sende ilgisiz olsan bir süre. Kadinlar Fazla ilgiyede gelemez. Allah yardimcn olsun

0|0
    0|0
  • Önce takip et bir gün işe gitme bak bakalım neler yapıyor. Daha sonra konuş.

0|0
    0|0
  • kiyamam be sana ben .yaziklar olsun o kadinada . Allah yardmcn olsun .konusma hemen onu lazanmak icin birseyler yapmaya calis .olmuyorsa al karsina de ki herseyi yaptm ama sen hala aynisin baska biri mi var de .hmen konusma tabikide evet var demycektr .once kazanmk icin brseyler yap

0|0
    0|0
    • Çabalıyorum aslında çiçekler yolluyorum, hediyeler alıyorum, elimden geldiği kadar. Ne kadar yorgun dönersem döneyim ilgilenmeye çalışıyorum, gece 11de geliyorum sabah 7 de kalkacak oluyorum gece 2 ye 3e kadar film izlemek istiyor izliyoruz ne bileyim ne isterse yapıyorum yada istemeden tahmin etmeye çalışıyorum, sevdiği yemeği yapıyorum gecenin o saatinde ve aklıma gelmeyen daha bir ton şey hediyeler vb birçok şey. Ama anlamıyorum anlayamıyorum, hiçbirşey demeden basıp gitmek istiyorum.

• Çok yorgun dönsemde işte cinsel isteklerini yerine getirmeye çalışıyorum ama cinsel tarzı biraz sert seviyor ve daha uzun sürsün istiyor. Bazen yetemeyip ilaç ve geciktiricilere başvurduğum oluyor biraz doyumsuzluk var aslında. Ama sevişmelerimiz uzun sürüyor. O ihtimal benimde kafamda var ama bana yapmış olmamalı

• ya sen yetemyosn ya baskasina asik oldu bu kadi senin degerini bilmiyor . blmyorum cok zor .konusmalsiin bunu onunla bende memnun olmadgn birseyler mi var de ilimli yaklas..

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu dediklerini sen yapmış olsaydın karın çoktan seni kafasında bitirmiş ve intikamını çatır çatır alıyor oldu (bkz. kadınlaın kukusunu ödül ve ceza olarak kullanması)

Ama yurdum erkeği barzodur, hala kadınları melek olarak görür ve onlara bazı şeyleri yakıştırmaz. Tez zamanda beynini kullanmaya bak. Geçmiş olsun.

0|1
    2|0
  • ALLAH yardımcın olsun kardeşim dilerim eşinizde öylesine birşey yoktur.

şimdi sakin olup durumu araştırmalısın

Bir dedektif tutabilirsin yada bir sabah çok geç geleceğini söyleyip evin önüne pusuya yatabilirsin..

onu takibe alıp neler yaptığını öğren..telefonunu bir şekilde al ve başka telefona sim kartını tak akşama kadar sende kalsın mesajlarda neler gelecek bakalım.

0|0
    0|0
  • içinde kaşarlık varmış zaten kızların & 50si böyle sana denk gelmiş o & 50sinden biri gerçekten üzüldüm yani :/ konuş farkediyorum der yine inkar edicektir bu tiplerin genel hali ben olsam hiçbişeyi hiçkimseyi dinlemem bırakırdım daha ne kanıt bulcan bide gözünle görmeyimi beklicen

0|0
    0|0
    • İnsan bu duruma düşmeden hep asarım keserim diyor ama bu duruma düşünce nutlum tutuldu. kendimi bile garipsiyorum, hergün işyerinde akşama kadar bu konuları düşünmekten saçlarım dökülüyor artık kafa kalmadı. tek düşündüğüm bu sadece.

• anlayabiliyorum dicem ama anlamak çok zor bence bırak ihanet eden biri ile yaşanmaz

• ben olsam bende çok üzelenir ve şüphelenirdim.Hele seviyorsan ona sen varken başkasının dokunması,başkasının öpmesi çok kötü bir şey.Ama eşinin açısından bakarsak hiç değilse ayrılması lazımdı.Arkandan iş çevirse daha yanlış.Gerçi iki türlü de üzülüyorsun.Hayat zor dostum.Ve çoğu zaman beklediğimiz gibi gitmiyor.Bazen diyorum kimseye acıma herkesi sömür yoksa sen sömürülüyorsun.Ama yapamıyorum :( dertleşmek istiyorsan ekle biraz konuşalım

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun çok üzüldüm okurken o kadın ve adam gözümün önüne geldi. çok zor bi durum.

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm ya harbiden yazıklar olsun ALLAH,a havale et

sakın ola yalnış birşey düşünme

değersiz namussuz için elini kana bulamaya değmez.

Git ailesine konuş rezil olsun

0|0
    0|0
  • cok gecmis olsun kardesim inanki cok uzuldum Allah kimsenin basina vermesin herseyde bir hayir vardir cocuk olmamasi daha iyi kendi hayatini kur onada tekmeyi bas sakin ola acima geride donme

0|0
    0|0
  • soylediklerine bakilirsa suphelenmekte haklisin ama ispat etmen lazim msn telefon faturalarini cikar kimlerle gorusmus neler yapmis hepsini ogren gerekirse takip et mutlaka acik verecektir

0|0
    0|0
  • kardeş herşeyi kenera at,bekara karı boşamak kolay,sen seviyorsun ve kaybetmek istemiyosun değilmi?

0|0
    0|0
    • aynen öyle. ne kadar zorluklar içinde geldik buraya. Yani buraya gelebilmek için o kadar fedakarlık yaptıkki ailelerimiz, dostlarımız hayatımız herşeyi harcadım onun için. çok emek var.

• Ekliycem dostum biraz durulayım ekliycem

• sakinleşmen lazım ve kimseyle sakın paylaşma ailene anlatmadın umarım

• ne yaptın inan seni merak ettim :(

0|0
    0|0
  • bak dostum bu şekilde ilerlersen eşini kaybedersin,ben hiç evlenmedim ama evlilik psikolojısı üzerine çok ders aldım bu duruma sessiz kalmakla eline bişey geçmez aksine kesinlikle eşin seni terkeder,anlattıklarında ciddiysen yapman gerekenleri yapmalısı seni çok iyi anlıyorum aşırı sevgiden onu kaybetmekten korkuyosun

0|0
    0|0
    • Konuşmayı düşünüyorum hep ve kendimi psikolojik olarak buna hazırlıyorum ama ya bunlar gerçek değilse ve konuşmadan sonra onu kaybedersem diye korkum.

• konuşma ama ona hissettir,onu sevdiğini onsuz olamıycağını felan anlasın,birde şu var ya gerçekse?ondan ayrılacak kadar güçlümüsün?onsuz yaşayacak kadar güçlümüsün?aldatılmayı kabullenemiyceksin budahada acı o yüzden sakin ol...şuan bi sakinleş gerginliğini at

• hiç kendini bunalıma sokma, sana yeni telefon aldım de tele bır program yukluyorlar kımle mesajlastı ne konustu herseyı ızleyebılıyorsun sonra ispat et varsa böle bırsey, bas tekmeyi defolsun gitsin, sevgiyi falanda geç kocasının altında oynayan kadın aşağılıktan başka bişey değildir. ondan doğacak çocukta iyi bir nesil değildir..

2|1
    0|0
    • Nasıl oluyor yönlendirebilirmisin ?

• Yani bu tarz telefonlar nerde var nasıl alabilirim, bu mantıklı geldi bana ?

• İnternetten araştır bulursun kardeş.

• hocam allah yardımcın olsun. ne diyeyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...