Genital siğil yaktıranınız var mı? Yardım edin lütfen?

Merhaba

genital siğillerim var. Doktor ameliyatla yakılması gerektiğini 1000-1500 lira civarı tutacağını söyledi. Dondurma yöntemiyle olmayacak gibiymiş. Hiç ameliyat olanınız var mı bununla alakalı? Olduysanız İstanbul'da nerede ve kaç paraya, ya da bildiğiniz varsa söyler misiniz? Ayrıca ameliyat sonrasından bahseder misiniz?

Teşekkürler

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• seks yaparken dusuncektin bunu

1|0
    1|1
    • Siz seks yapmıyor musunuz:)

• Hair hayatımda yapmadım ve evlenen kadar da yapmayacağım sağlıklı olup oladigini bilmediğiniz kişilerle ilişkiye girerseniz olacağı budur aids vardı belki HPV yani genitalxsigil var kendi sağlığı seks için riske atamam

En İyi Kız Görüşü

• Ummin direncini arttıracak ilaçlar var tam olarak ilaç da değil vitamin takviyesi gibi.. Onlardan kullan. Bende de var şu an yaktircam ben de kadın hastalıklarına gittim bir süre doktorun cildiyede yaktir dedi eğitim araştırma hastanesine gidiyorum ben. Ama İstanbul da değilim. Bence bir randevu al eğitim araştırma ya da ünv hastanesinden. Cildiyeden. Benimkiler azalmaya başladılar aslında ama araştırdığım kadarıyla lokal anesteziyle siğil olan bölge uyusturulup yakılıyor. bir sure iliski fan yasak. Geçmiş olsun sakın kendini üzme. Vücudun bu hastalığı pasif duruma getirebilir.

0|0
    0|0
    • Bu arada smear ve tipleme yaptırdın mı? Benim doktorum rahim ağzı kanseri için aşı olmamı önermişti.

Erkekler Ne Diyor 4

• kimden kaptın

0|0
    0|0
  • Eger cok degilse verrutol kullan ustune suruyorsun 3 4 haftada gecirmisti tabii ki sak diye gecmiyor verrutol o sigili eritiyor ve iz kalmadan temiz is :) tabii ki coksa ugrasilmaz.

0|0
    0|0
  • Donduruluyormuş bide...

0|0
    0|0
  • benim ayagımda vardı bir teyze okudu gecti ister inan ister inanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bosuna demiyoruz herzaman icin tek eslilik onemlidir ozellikle Cinsel yolla bulasan hastaliklar uzerinde..

0|0
    0|0
  • Ben elimde cok cıkıyordu bir donem ve gercekten fiyat olarak ucuk oluyor minnacık bisey olsa dahi bence genel bir kontrol de yapılmalı senin icin

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimde vardı. Yaktırıyordu çıktıkça ve aldara kullandı. Ameliyat değil ama olan, anestezi veriyorlar mı bilmiyorum. Sendekiler çok diye belki anestezi verip yapabilirler tabi. İstanbul'da yaptırdı 50 tl falan demişti sanırım ama yerini bilmiyorum. Tanıdığı doktor olduğu için indirim yaptırmış olabilir belki.

0|0
    0|0
    • Benimkiler çok. Peki kremi yaktırmadan önce kullanabiliyor muyum?

• Genelde o yolla bulaşır ki soran kişiye böyle bulaşmış @GelincikKokusu

Yükleniyor...