Bayanlara yönelik bir soru

Bir çocuk düşünün hani gayet hoş sempatik falan ama çok utangaç hoşlandıgı kızlara karşı ünv okuyor hiç sevgilisi olmamış ve çevresindeki tüm arkadaşları bazı şeyler yaşıyor bu çocukta arzuluyor neticede ve paraylada olsa yaşıyor ama evlenene kadar hiç sevgilisi olmuyor gğzel bir işi var yakışıklı falan evlenirken bunu çok sorun edermisiniz ve sizden hiçbirşeyinide saklamıor ve bu arada sizin bakire ve hiç birşey yaşamadıgınızı farz edin

Güncellemeler:
herkese teşekkür ederim tüm yorumlara +1 verdim sagolun bayanlar evlenene kadar dvm o zaman :P

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• yani tam anlayamadım adamın hiç sevgilisi olmamış ama para karşılığı kızlarla birlikte olmus zamanı gelincede evlenmek istemiş evleneceği kişi bakire kız bunun başka kadınlarla birlikte olmasını mı sorun eder onu mu soruyorsun? eğer öyleyse bir laf vardır bunu ben söylemiyorum erkeğin geleceği kadının geçmişi önemidir özel haya konusunda yani ben şahsen istemem başkalarıyla birlikte olmuş olmasını ..bakireysem oda bakir olsun eşimde öyleydi zaten bende bakireydim bi sıkıntıda olmadı

0|1
    0|0
    • ya haklısın en güzeli ama hani bakıyorum çevreme ya aprtımda kız erkek karısık kızlar odalarına elemanları alıyor sesleri geliyor bende zaten 1 kere yaptım para ilede sağlık sorunu vardı onun için sonrasında bazı sorunlar çıktı zaten ama tedavi oldum yane aman bilmiyorum ya bakir değilim ama sanırım digerlerine göre yinede iyi biriyim

• boşver bidaha deneme bence..

Kızlar Ne Diyor 3

• Benden öncesini önemsemem. Şuan öyle bir şey yaptı mı? Hayır. O zaman bu benim için önemli mi? Hayır. Benimleyken gidip başkalarıyla olursa onunla olmam. Net ve açık.

0|1
    0|0
    • hımm süpersin bilmiyorum bakire ve hiç bişi yaşamamış bi kız için çok zor olur diye düşündüm

• sorun yok ! :)

0|1
    0|0
    • :P ya sorma ya nefret oldu içimde sırf utangacım die kızlar hemen uzaklaşıyorlar benden ya bide bana gelince namuslu aya yapıyorlar düzgün temiz çocuk olunca sevişmek isteyincede kızıolar sanki benim arzularım yok :( her yapısımda sanki kadınlardan öc alıyorum :O

• ya hastalık kaparsa birlikte oldugu kadınlardan ? :)

• Sorun ederdim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hayat kadınıyla carpısmakmı ıyyyy igrencsin adamım 10 dakıka once kım ıcıne bosaldı hıc merak ettınmı etmedın senden once o memelerı kım yaladı bırde gunde 5 sefer yıkanmıyorlarkı bunlar onun ustunden kalkıp senın altına yatıyor keser cukumu anahtarlık yaparım 50 tane sevgilim olmus olsun ama bır tane hayat kadını olmasın...

1|1
    0|0
    • e napak sevgilimiz olmadı die elimiz şeyimizdemi gezelim lafa bak ya bizim arzularımız isteklerimiz yokmu

• sevgili olmak cinselligi yasamak degildir sevgili olmak gelecege yatırım yapmaktır sikin 15 yasında kalkıyordu o zaman elinde gezdırmıyormuydun sımdı neden sorun edıyorsun bakma mıllete uc atar bes tutturur cogunun sevgilim diyip siktigi hayat kadınıdır...

• Sevgilin olmadığını söyleme. İlişkilerde uzmanmışsın gibi davranacaksın...

0|1
    0|0
Yükleniyor...