Heteroyum ama kız arkadaşım olmaz pek...Ne yapmam lazım?

SefaPezemengi
Tam bir heteroyum yani.Heteroyu bilmeyenlere şöyle diyim.Karşı cinsinden hoşlanan.Toplumun normal gördüğü gay olmayan bir erkek.Yani kızlardan hoşlanıyorum özetlersek ki gay olmama ihtimal bile vermiyorum o derece eminim.Ama şu var duygusal biriyim.Müzikle ilgim ve yeteneğim buradan geliyor olabilir.Duygusal tarafım daha ağır basıyor.Öyle ağlamak olarak bakmayın genelde aşk filmlerine falan hiç ağlamayan biriyim.Duygudan kastım,duygularını üst sınırlarda yaşayan aşık olunca,tam bir film karakteri gibi olan :) aşık olduğu kişiye açık açık anlatabilen.Ne demek istediğimi az çok anlamışsınızdır.Demin bir başlık okudum erkeklere sağlam biri olarak gözükmesini öğütlemişlerdir vs. diye.Ama ben böyleyim içim dışım bir ve çok kötü etki ediyor bu bana.Kötü olansa değişemiyorum bir türlü.Yani ne zaman maske takıp popülerleşsem sanki kendim olmadığımı fark edip dibe vuruyorum.İnsanlarla iletişimim yüz yüze pek iyi sayılmaz çünkü bana göre yanlış anlamayın çok düz geliyorlar.Burada bile bazen cevap verirken kendim olmadığımı düşünüyorum.Her neyse bu nedenlerden dolayı sevgilim pek olmuyor.Tipimde bi sorun yok hatta iyidir.Sanırım kendiliğinden karakter açısından aşk filmlerindeki gibi bir adam olmak gerçekte yaramıyor.Ama napalım ben böyleyim işte.Neyse içimi döktüm :))
Heteroyum ama kız arkadaşım olmaz pek...Ne yapmam lazım?
3 Cevap