Erkeklerde cinsellik 🙈 :) ?

Erkeklerde penis ne zaman ereksiyon olmaya basliyo arkadaslar cinsel durtuler tam olarak kac yasinda organi harekete geciriyo en erken? Yani simdi yok artim diyenler olacak tamam 12 yas ve uzeri ergenlikten sonra ama erkeklerden net duymak istiyorum.

Güncellemeler:
Staj yapiyorum 10 yasinda bir cocugun annesi devamli ereksiyon sikayetiyle geldi ve hormonel bir tani konulamadi ve bana tuhaf geldi yas cok kucuk oldugu icin boyle erken yasta baslayan veya ayni durumla karsilasan var mi diye merak ettim daha cok arkadaslar yanlis algilanmasin lutfen

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yani thminimci 10-11 yaşından sonra başlar

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• 13-14 yaşlarında

1|0
    0|0
  • Ergenlik çağına kadar düştün yani

0|0
    1|0
    • Staj yapiyorum 10 yasinda bir cocugun annesi devamli ereksiyon sikayetiyle geldi ve hormonel bir tani konulamadi ve bana tuhaf geldi bu kadar basit igrenclesmeden cevap yazacaksan yaz yoksa defol sorumdan

• Gizliden çıkar mısın birşey deniycem

• bebeklerin bile çişi gelince siki kalkıyor bunun yaşı yok
    hani ne Zaman sperm akıyor desen anlarımda

0|0
    1|0
  • 13-14

1|0
    0|0
  • Benimki 8 9 ereksiyon olurdu ama buyukluğu sindiki kadar buyuk deyildi

1|0
    0|0
  • Sarhoştum hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • bülüğ çağı yani 15 gibi ama bunda iklim şatları da var

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim

• bir şey değil türkiye için 15 veya 16 yaş arası sıcak ülkelerde daha erken

• 13 die biliyorum

1|0
    0|0
  • 12 yaşında

1|0
    0|0
  • 9 yasında kı cocukta ereksıyon olabılıyo

1|0
    0|0
  • Ben 5. Sinifta hatirliyorum:) 12 yaşımda basladim galiba

1|0
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli ereksiyon olur, bunun yasi yok ama ergenlik 12 yasindan sonra basliyor, yani cinsel haz duyman, sperm olusmasi, bosalma egrnelikle basliyor, daha öncesi ereksiyon olur ama cinsellikle alakasi yok..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...