İşte benim salaklığım!

ben salağın ta kendisiyim bundan eminim artık internetten biriyle tanıştım bana 32 yaşında olarak tanıttı kendini ben 19 yaşındayım neyse

o gün akşam aradım bakmıyo filan ben bunun evli olduğnu anladım neysekabüllendim konuşmalarai filan hoşuma gitti adınıda başka bişi diye tanıttı bana sonra ben bunun gerçek adını görendim internete yazınca birşuru yalan söylediğini öğrendim 2 çocuğum var dedi 3 taneymiş filan kendimi salak gibi hisettim neyse okuduğum şehre geldim konuştuk buluştuk adam eşiyle mutlu değilmiş benmle yaşıt oğlu varmış ve adam 44 yaşındaymış ama çok alıştım ben ona ne yapıcam biri bişi desin delirmek üzereyim ayrıca ona dedimki benimle cinsellik yaşama esinle yasa dedim tamam dedi yani eşiyle sadece sex yapacak benimle dışarda sevvgilimmış gibi

konuşacak sizce doğrumu

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

• Canım benim, bilenler bilirler; Ben ilişkilerde yaş farkının hiçbir önemi olduğunu düşünmüyorum...

Ama gel gör ki, senin içinde saf duygularla o adama beslediğin sevgi, ilgi veya aşk asla karşılığını bulmayacak...

hayatı yalanlar üzerine kurulu ve sırf genç ve safsın diye seni ağına düşürmeye çalışan bu adamdan uzak dur... Samimiyetime inanırsan, bu adamın sana yaşatacağı tek bir iyi duygu olmayacak... Hayatını bir anda cehenneme çevirmek üzeresin... Bugünden tezi yok tüm bağlarını koparmalısın bu kişiyle...

2|3
    1|0
    • haklısınız ama sankı ayrılınca kotu seyler olacak ya ılk defa bırıyle opustum ve o ksıydı o

• cok haklısınız annemde oyle der hep ılerıde cocuklarının yapmasına ızın vermeyecegın seylerı sımdı kendın yapma der aynen oyle neysekı su anda onsuz yasayamayacagımı dusunemıyorum yanı onsuzda yasanabılır

• Canım kararının arkasında durmalı, yakın zamanda kendine yeni bir sevgili edinmelisin... Böylece atlatman da kolay olur... Ama lütfen, hayatı yalanlar üzerine kurulu, evli ve senin hayatını mahvetmekten başka bir katkısı olmayacak insanlardan uzak dur... Lütfen...

Erkekler Ne Diyor 30

• Hani derler ya "ben bu filmi daha önce izlemiştim" diye evet ben bu filmi bir çok kez izledim. Sonuçlar hep aynı ve maalesef sende bu filmi izledin, gazetede okudun, sabah programlarında gördün ve aynı olayı bile bilee yaşamak istiyorsun.

Doğru söyleyenin yüzüne bakmasını, yalan söyleyenin kulu kölesi olursunuz. Sonrada yandım anam, ben yandım başkası yanmasın diye feryad edersiniz. Mantığınla düşünürsen doğrunun ne olduğunu sende çok iyi bilirsin ve eminim biliyorsun ama genede devam ediyorsun.

Hayatı yalan üstüne kurulu birini bile bile lades denmez ki. Bu ne sevgidir, ne aşktır bu sadece aptallıktır.

Sen kararını zaten vermişsin bu yolda sana bol eğlenceler, sanırım yakında ananı babanı sabah programlarında "kızım neredesin çık gel sesini duyayım" diye ağlarken görürsek, gazetelerin üçüncü sayfalarında kim vurdu ya gitmiş biri olarak senin de haberlerini okursak, yada tecavüze uğramış sonrada başkalarına pazarlanırken yakalanmış biri olarak okursak hiç şaşırmam.

Kusura bakma ağır oldu ama bunları her gün TV ler de izliyor ve gazetelerde okuyoruz.

0|1
    0|0
  • hay kafanı sikeyim, içkine uyuşturucu atacak tecavüz edip, karnında çocukla seni ortada bırakacak sonra göreceksin ebeninkini, niye nuri alço gibi adamlarla sevgili olursunuz ki

7|2
    0|0
  • evladim siz nerden turuyorsunuz ne bicim seylersiniz anne sutuyle beslenmediniz mi suni mamayla pet siseden mi beslediler sizi anlamadim ben

4|1
    1|0
  • yani hadi bekar olsa bi ihtimal durust olurdu derim ama 3 cocugunun olması senin ona göre cok kucuk olman bu daha kötü yalan söylemesi uzaklaş bence hemen ondan

1|0
    0|0
  • doğru değil. yasın kucuk olduğu için bağımlı olmuşsun. kendini bundan kurtarmalısın.

0|0
    0|0
    • ıste dogru kelıme bagımlı olmusum

• bende bunu ıstıyorum ama davranıslarımla hayallerım tutmuyor bırbırını ne yazıkkı elımde olmadan oluyor tum bunlar engel olamıyorum

• kendini daha tam olarak tanımıyorsun. hormonlarının duygularının peşinden gidiyorsun. kendini kontrol etmeyi istiyorsan kendini tanımalısın. psikolog sana destek olacaktır. gençsin yapma yazık etme kendine.

• kendini kandırırsın güzelim o adam ileride ne olacağını biliyordur o yüzden tamam demiştir ve siz dışarıda sevgili tadında takılırken bile sen istemdışı yavaş yavaş daha da bağlanacak hatta onu kıramaz hale geleceksin belki de sonucunda istemediğin o cinsellikte yaşanacak... Tecrübe ile sabittir..!

1|0
    0|0
    • haklısınız yarın son kez bulusup buna bı nokta koyacagım

• o bana bıraktı zaten sen ne dersen o olacak dıyo mesela karısına hıc hedıye almamıs onunla alısverıse cıkmamıs benımle alısverıse cıktı ve ona kıyafetler aldık

• daha çok küçüksün üzüldüm şimdi adam 44 yaşında belli ki kanına işlemiş ne desem sen yine ona döneceksin bence umarım doğru kararı en kısa süre içinde verebilirsin bol şans Gerçekten üzüldüm senin adına :(

• Senin gibi insanlar hala var mı ? Bi bitmediniz !

3|2
    0|0
  • söyleyecek hiç birşey bulamıyorum. ne alışkanlığı, aşkından gebersen uzak durman lazım. sonunun ne olmasını bekliyorsun ki anlamıyorum..

1|0
    0|0
    • haklısınız cıdden

• aynen oyle onun bır elınde bal bı elınde kaymak sevgısı benden cınsellıgı esınden bı erkek baska ne ıster kı

• madem bunun farkındasın ne diye hala oyunun bir parçasısın

• Bu kadar düşürme kendini ya 19 yaşındayım diosun elini sallasan ellisi bu kadar düşürme kendini ya nolur sorumu cevapla link hoşlanıomu hoşlanmıomu benden nasıl davranmalıyım ona kaşrı bilemedim :(

0|0
    0|0
  • Yok arkadaş evli olarak bir ben bulamadım saf bir sevgili. Herkes akıllı.. Bulan nasıl buluyor, nasıl bir beceridir anlayamıyorum. :P :P :P

0|0
    2|0
    • Soruyu soran kizin o.pusu sende erkegin o.pususun

• laflarına dıkkat et sensın o dedııgnden senınde ılen var sen once kendıne bak emınım kac erkegın altına yatmıssındır salak

• Salakmısın kızım. Neresinden tutsan elinde kalır ne ilişkisinden bahsediyorsun.

0|0
    0|0
  • Derhal bırak gitsin hayatını karartma. Arılman için birçok neden var. Ama sen geri çekilince bu adam sana sıkıntı yaratabilir. Aman bi eve falan gideyim deme valla bırakmaz. Ve hatta görüntünü falan da alabilir maazallah.

0|0
    0|0
  • Kendine salak diyerek salaklara hakaret ediyorsun mk

2|0
    0|0
  • inanamıyorum anasını satayım biz 32 yaşındayız dedikmi 25 yaşındaki kızlar bile yaş farkı derler senin gibisinden banada lazım bekarım hiç evlenmedim:)

salak salak iş yapma bırak evli adamla ne işin var senin bu kadar düşme

eklermisin beni

1|1
    0|0
    • birde inanamıyorum 444 yaşındaki adama alışmış olmana yaş farkı çok önemli değildir ama 10 yaş üzeri bile sıkıntı yapıyor senin acilen toparlanman gerek

• - "doğru mu?"

bu sorunun cevabını çok iyi biliyorsun aslında.

kendine insana yakışır bir hayat kurmak ve saygın bir insan olarak yaşamak için şu anda şansın var. ama bu şansı kaybetmek üzeresin.

bu konuya odaklan ve kararını ver.

0|0
    0|0
    • cook haklısınız yanı bıde benım okudugum bolum onun okumak ıstedıgı bolummus ama puanı yetmemıs sacma ama bırazda o yuz<den duskun bana aman derslerını aksatma fılan ıyo ne bıleyım

• kararını vermene sevindim, tebrik ederim.

kararlı ol, ve çelik gibi bu tavrından vaz geçme. senin geleceğinden ve hayatından daha değerli bir şey yok.

ve şuna emin ol, neticede sen onun umurunda olmayacaksın. çünkü kullanmış ve seninle işi bitmiş olacak. hayatın mahvolmuş, harcanmışsın, neden umrunda olsun ki?

nacizane tavsiyem, eğitimine önem ver. tamamlamaya gayret et.

• ıste benı anlatan cumle bu

• çok salaksın yaş farkını düşün o adam senden cinsellik dışında ne bekler ki ? ken yaşıtlarına bak onların makine yeni uğraşmassın seni mutlu eder:)

0|0
    0|0
    • amacım mutLU Omak degıl sadece sevmek ve sevdıgım asık oldugum ınsanın benı sevmesı

• Kafanı sikeyim...demek isterdim boğazım düğümlü sözlerim kayıp

0|0
    0|0
  • olabilirde sonunu duşun dünmü bu işin sen daha genç tazesin gün gelir sende teslim olyrsun

bende evliyim benimde birlikte oldugum vardı zaman geldi boşanmamı istedi ama olmuyo işte çocuklar var arada

0|0
    0|0
  • şimdi bazıları senı baya kötüler sözler yazmışlar ama boşver onları ve bence devam etme çünkü bence bu adam bir süre sonra cinsellik de der ve zorlar senı ayrıl hiç değilse çocuklarına yazık...

0|0
    1|0
    • evet cıdden neyın en oldugunu bılmeden hos olamyan seyler yazılmıs ben anlamıyorum bu ınsanları sankı ayrılmak ıstemedım adam kendısı geldı ben ona dedım ayrılcam dıye dıye oyaladı benı ayrılmadıda ayrıldım bıttı gıttı

• hm yani ya bak ne olursa olsun kötülüğünde iyiliginde sana bence kimsenin hattine düşmez öyle seni kötülemek

• adam 44 yasında 10 sene sonra adam gelecek 54 yaşına sen 29 yasına 6 sene sonra adam 60 da sen 35 de :) bir düşün bakalım nereye kadar gidecek bu ?

0|0
    0|0
  • Nasıl bir mantıktır bu ya kendini o adamın eşinin yerine koysana,evli adamlar birlikte olacak bunu kabullecek kadar düştün mü ?

0|0
    0|0
  • 25 yaş fark çok fazla...direkt ayrıl...

0|0
    0|0
  • adam bu kadar düşmüş olabilir, sende gururunu ve kendini ayaklar altına alma, 19-44 sence etikmi ?

1|0
    0|0
    • degıl ama ılk basta onda baba sıcaklıgı buldum benım annemle babam ayrıldı ben 6 yasındayken babm hep yurtdısındaydı ınanının bana sarılınca babam sarılmıs gıbı hıssedıyorum

• adına çok sevindim, hakkında hayırlısı ne ise o olsun, ALLAH ağlatmasın.

• amın keımseyı aglatmasın ALLAH

• salak değilsin ki ?salaktan 4857490840748 sonraki seviyedesin :)))

0|0
    0|0
  • yawww he hee... :D

0|0
    0|0
  • yuh cidden haklısın

0|0
    0|0
  • Bence hiç te doğru değil bu.. Aynısı sana yapılsa hoşuna gider mi , bir de böyle düşün..

0|0
    0|0
  • Peh.İnanma öyle yalana.Seninle ne işi olur.Olmaması lazım.Mümkünse kaç.Ne tuhaf bir iş yapmışsın.

0|0
    0|0
  • İşte bir şeytan daha! Evli barklı adamı yoldan çıkarıyor. İnşallah kocanı 15 sene sonra sen yaşlarda bir hatun yoldan çıkartır. Utanmaz pislik sonra bir gün aldatılsan gelir buraya dert yanarsın.

4|2
    0|0
  • Kendini önce o kadının yerine koy. Kocan böyle bişey yapsa ne derin.

Sonra kadının çocukları yerine koy Babana ne dersin.

Sonra kendini kendi yerine koy len kıt. Adam 5 sene sonra antropoza gircek sen ise en verimli çapına giricen. Sende adamın yaptığı gibi evliyken herif peşindemi koşucan.

Yuva yıkanın yuvası yıkılır. Bunuda unutma Kendine sağlıklı bir ilişki kur ve evlen. Yaltan dolayı olgun ve tutarlı davranabiliyor olabilir. Sende kendine büyük birini bul aynı şeyleri ondada bulucaksın ama maksimum yaşın 8-9 bilemeden 10 yaşını geçmesin.

Bunları okurken kulağının birini tıkayarak bidaha oku ilkinde bi kulağından girmiş ötekinden çıkmıştır ikinci okuyuşundan diğer kulağından çıkmasın.

3|2
    0|0
    • Azına sağlııık :D

• Bunu ana babası hiç dövmemiş belli. Salmış sokaya sabahtan öğlen akşam yemeğe gelince bakmışlar sade başka bakmamışlar. Nasıl bir ailen var senin len.

Senin sen böyleysen senin çocuklarında böyle olur bak dikkat et kıt.

• ya sıze ne oluyor dogru kultur sevıyenızı ortaya koyuyorsunuz afedersınız en azından kendı yasımdakı ergenlerın ılkı olmuyorum ok

Kızlar Ne Diyor 8

• sizin gibiler yüzünden evlilikden soğuyorum yemin ederim..

o erkek midesiz hadi sen bile bile mutlu değil dedi diye niye hala adamla görüşüyorsun neticede medeni hali:evli yazıyo

19 yaşındasın daha ne diyim sana ben içimden söylüyorum baban yaşında herif be utan..

0|0
    0|0
  • Gerizekalı yuva bozanın yuvası olmazmış ! Ne salak kızlar varya senin gibi o**sbu kızlar olduğu için millet boşanıyo bide hala buluştuk falan diyosun... kendin diyosun benim yaşımda oğlu varmış diye yazık ya size acıyorum allah sizin gibilerin belasını versin amk. Bide işine gelen cevabı en iyi cevap seçmiş kendini avutma boşandım diye seni alır kandırır sonra b*k gibi ortada kalırsın !

0|0
    0|0
    • sen bana baksana sen o dedıgın kelımenın anlamını bılıyor musun ogren ona gore konus bıgun sennde basına gelır umarım anlarsın Allah a havale edıyorum

• Asıl ben seni Allah 'a havale ediyorum senin yerin cehennem yuva yıktığının farkındamısın . ? emin ol benim başıma gelmez ben o. değilim şekerim ..

• g.t beyinli önce olayın detayını ogren tamam mı ondan sonra boyun kadar konus lıselı styla gıbı davranma

• Yani sana ne desem az. Ne halt yersen ye.

1|0
    0|1
  • o adam yalancı sakın ınanma kendini harcatma bırak kes diyaloğunu kendıne uygun yasıtın birini bul

0|0
    0|0
  • e bu işde senin kazancın ne..niye kabulleniyorsun bunları...adam hint kumaşımı...

0|0
    0|0
  • kızım sen manyak mısın aklından zorun ne?hiç bulaşma böyle adamlara aklını başına topla

0|0
    0|0
  • KIZIM SEN GERİZEKALIMISIN O ADAMIN EŞİYLE MUTSUZ OLDUGU FALAN YOK MUTSUZ OLAN İNSAN ÇOCUK YAPARMI UTANNNN UTANNNN BİDE SENİN YAŞINDA OGLU VAR AYYY NE KADAR İĞRENCSİN DAHA 19 YAŞINDAYMIŞSIN BENDEN BİR YAŞ KÜÇÜKSÜN NE İŞİN VAR O ADAMLARLA SENİ SEVDİĞİNİ FALAN MI DÜŞÜNÜYORSUN VAKİT GEÇİRCEK TEKMEYİ BASICAK NEYMİŞ SEX YAPMICAKMIŞ SENLE YOKKKK ÖYLE Bİ DÜNYA KULLANICAK SENİ GÖRÜCEKSİN YAŞADIKÇA NE BOK YERSEN YE AKLINI BAŞINA ALLLL BÜTÜN HAYATINI MAHFEDİCEKSİN YAZIKKK YAZIKKKK !

5|0
    0|0
  • Aptal mısın sen neymiş efendim çok bağlanmışsın çocuğu olduğunu takmamışsında 2 tane çocuğum var dediğini takmışsın yazık ya senin gibileri oldukça daha nice karı kocalar ayrılır yazık cidden yazık

2|0
    0|0
    • ne dıyosun sen ya zaten esıyle mutsuızmus

• evet kendime baktım erkek arkadaşım evli değil Allah seni bildiği gibi yapsın ne diyeyim

• emınım opustn koklastın zarı deldırmekle o.rospu olunmuyo davranısla kelımelerlem oluyo o.rospu sen anladın onu

Yükleniyor...