Kızlık zarım bozulmuş mudur?

erkek arkadaşımla bişeyler yaşadık içeri girmedi sürtündü bide biraz elledi ve az önce baktıgımda koyu kırmızı kan pıhtısı şeklınde uzayan bişeyler çıktı vajinamdan kızlık zarrım bozulmuşmudur lütfen sacma sapan yorumlar dalga geçmeler falan olmasın yeterince kötü hissediyorum kendimi zaten

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• zedelenmiştir eğer kanaman çok olmadıysa.

2|0
    0|0
    • kanama falan farketmedim kahverengi bişiler gelmişti önce az öncede aynayla baktım koyu kırmızı bi kan pıhtısı gibi bişey vardı iç kısımdan gelen

• yorumlarına baktım da sen ne güzel bir insansın

• :) teşekkürkrler

Erkekler Ne Diyor 14

• Adet döneminde değilsen, baskı ve kasma sonucu da bekaret bozulabilir... Ancak bundan emin olman çok zor...

Kızlık zarı bozulduğunda koyu değil, açık ve akıcı bir kan gelir normalde...

0|0
    0|0
  • yapmadan once duşunucektin ellerken baskı uyguladıysa kızlığın bozulma ıhtimali var canım neyse olan olmuş artık boşver kızlığa bakarak ben evlenmem mesela sen erkek olsan kızlığı bozuk olmayan ama gozu senden başka herkesı goren bırıylemı evlenırsın kızlığı bozuk ama gozu senden başka kimseyi görmiyenlemi bakirelik namus değildir bana gore

2|1
    0|1
    • ben sadece annemi düşündüğüm için kndimi kötü hssedıyorum

• anneni çok düşünseydin zaten bunları yapmazdin birak bu lafları ;)

• Ben anlayamıyorum bu kız milleti bu kadar saf mı ya? Kiminiz ilk geceden korkar çok acıyomuş der diğeriniz azcık elledi kan geldi der. kızlıkta öyle uzayan bişeyler çıkmaz, sen hasta olmuşsun bi daha kendini hastayken elletme. Ayrıca kızlık zarının kanı pembemsi olur ve pıhtı olmaz

0|0
    0|0
  • Haydar Dümen e bağladık iyice :D

0|0
    0|0
  • bozulmuş ise bile diktirirsin...

0|0
    0|0
  • Namusum Kirlendi Omoyla Yıkasam Geçermi Hesabı :D Saygılar KaLeJenJeLo :)

0|1
    1|1
  • cemiyete hoşgeldin : D

0|0
    0|0
  • zarın bozulmasın istiyorsan bişey yaşamıycaksın bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun birini daha kaybettik :S

0|0
    0|0
  • adet değilsen gittti gitti gitti gitti gitti

0|0
    0|0
  • Ya kızlığın bozulmadıda bu kadar şey yaşıyorsun bari bozdur be takılmayın şu zara bu kadar ya

0|0
    0|0
  • ellemeyle ve sürtünmeyle bozulmaz takma kafana

0|0
    0|0
  • içine sokmaDIYSA sorun yoktur bişeyini ama soktuysa evet bozulmuşsundur

0|0
    0|0
  • adet değilse bozulmuştur canım acıdıysa ayaparke yada sonrasında şimdi falan kesin yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunları yapıosan sonuca katlanmalısın gizlicim sonuçta erkek arkadaşın belki evlenirsiniz bozulmuşsa bile takma kafana

0|1
    0|0
  • Esnektir diye düşünüyorum ama o derece nasıl başardı

0|0
    0|0
    • anlamadım

• Zedelenmiştir yani ama buna nasıl izin verdin o dereceye gelene kadar diyorum

• Bozulmadı...bana da aynı olmuştu ben bozuldu zannedip içeri girmesine izin verdim bu kez acayip kan geldi...seninki sadece zedelenmiş...içeri girerse fazlasıyla kan gelir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...