Bir kızı nasıl boşaltırsnız?

Parmaklayarak hızlı hızlı. Boşaltabilirmiym? Kilitorisni yalamak istemiyorum midem bulanıyor ama parmaklaynca zevke geliyor. Sürekli yapsam boşalırmı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Keske yalasan cok zevk alirdi. Parmakla oksa bosalir.

0|1
    0|0
    • Yalayamıyorum ya dudakları çok sarkık. itici geliyor. . Sanırım bu işlerde şekil çok önemli

• parmaklayınca acıyo diyorsunuz siz kızlar

• O aci zevk veriyo

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Parmagini yala klitorisini okşa guzel sizler soylee bir elinlede parmaginu sok durekli bosalir

1|2
    0|0
    • Kilitorisle oynasamda alırmı zevk

• Teşekkürler. . Bide yıkayınca koku gitmiyor o yüzden yalayamıyorum. Bunun için ne yapabilirim. Acaba liflesem mi

• Ne bileyim ben

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence ona oral seks yapman cok daha fazla zevk verecektir. Ozellikle dustan sonra yaparsan cok guzel kokar ve tiksinmezsin. Tabi ki elinle de oksayarak olur ama oralin zevki kadinlar icin bambaska.

1|0
    0|0
  • içine girmek daha mantıklı değilmi parmaklamaktansa

0|0
    0|0
    • Hayır kardeşim içine girince erken boşalıyorum

• rotar prezervatifler var veya geciktiricili spreyler kız arkadaşınada azdırıcı damla içirmeyi dene daha çabuk zevke gelir

• mümkündür

0|0
    0|0
  • Kardeşim orta ve işaret parmağınla çok hızlı bir şekilde sok çıkar aynı anda memeye ve ağza çalış

0|0
    0|0
  • kardeşim önce iyice bir azdırıp zevke getirmen lazım. bazı kızlar kolay bazıları zor boşalıyor. boşalmasını kolaylaştırman için uzun uzun sevişmen azdırman şart. boşaltmak için de klitorisini okşa hızlı hızlı bastırarak, bir yandan da göğüslerini em somur uçlarını em. aynı anda 2 yerden uyarılınca daha kolay boşalabilir.

0|0
    0|0
    • Vov! Kulağa hoş geliyor :D tamam böylelikle boşalacagndan eminim bunları yaparsam . teşekkür usta :D

• eyvallah başkan bol şans :)

Yükleniyor...