Kimisi Var Ceketini Atsa Hamile Kalıyor, Biz Çabalıyoruz Çalışıyoruz Ortada Çocuk Yok Yav : ) ?

İbrahim tatlıses kaç yaşına gelmiş hala çocuk yapıyor adam, biz de bir sıkıntılı durum yok ama deniyoruz daha ortada bişey yok. Bir defa oldu dedik, düşük oldu, daha da denedik henüz tık yok. Vay arkadaş ne olacak halimiz :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Doktora gidin madem.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bacak omza yap ve eşin ilişkiden sonra 10 15 dakika yerinden kalkmasın ilk hediyeni gönderirim cinsiyeti belli olunca hadi bakalım gazan mubarek olsun :)

0|1
    0|0
    • Yok kanka denedim de olmadı. Var bu işte bir şey amma çözemedim

• hayırlısı kanka iyi bir doktora gidin beraber

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah inşallah en kısa zamanda bir evlat verir size. Olur öyle sıkıntılar benim annemle babamin 5 sene çocukları olmamış sonradan olmuş. Allahtan ümit kesilmez :)

0|1
    0|0
    • İnşallah bana da nasip olur. Ve uzun sürmez İnşallah : )

• Adet gününden önceki 11inci ve 17inci gün ler arasında ilişki yaşayın tabi kaç günlük aralıklarla olduğu da önemli bir aile planlaması için yardım isteyin günler için tam bilgi verirseniz yardımcı olabilirm

0|1
    0|0
    • Mesela geçtiğimiz cumartesi adeti bitti temizlendi, yani ayın 11'i. Şimdi bu günden sayarak adetin başlangıcından itibaren 14. gün yumurtlamanın yoğun olduğu zaman olduğu söyleniyor ve o zaman da denedik yine sonuç alamadık. Biz de bir sorun olsaydı düşükle sonuçlanan bir gebelik olmazdı

• Daha önce böyle hastalarla karşılaştık Eşiniz de kan pıhtılaşması olabilir o zaman ilk sefer gebelik oluyor düşük yaşanıyor bu düşük de kan ın pıhtılaşması sebebiyle de olmuş olabilirdi sağlık kuruluşuna basvurmanizi oneririm

• Adet gunuyle alakalı mesela kaç gün aralıklarla olduğu önemli eğer 28 gunse 13-17. Günler arası ovulaayin olabilir o ayki bir stres ya da herhangi birşey bile ovulasyonu etkiler mesela aylık döngü 30 gün olsa 16 gün olarak söylenir ama 14-18. Günler arasında da olabilir

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim spermiyogram testi yaptırdınmı?

0|1
    0|0
    • yaptım sıkıntı yok

• Abi yaptırdıysan eşinin adet olduğu ilk günden başla saymaya 14. gün ilişkiye gir boşal sen boşaldıktan sonra eşin yatakta 1 saat uzansın ayağının altına yastık koysun bu yol en garanti yoldur

• Bu yolları denemişsin heralde. Eşin de sorun olabilir çünkü sperm sayın hareketliliği normalse korunmasız 6 ayda hamile bırakırsın

• sürekli zikiş dostum gnde 3-5 kere tutar

0|0
    0|0
Yükleniyor...