Yargılamadan yardım edin nedir niyeti

Ne olur yargılamadan yardım edin 10 aydır beraber olduğum sevgilim var.Benden önce nişanlıymış biz beraberken nişanlısıyla ailesinin baskısı yüzünden barıştı çünkü kız sürekli sinir krizleri geçirip kendimi öldürcem diye bunlara geliyomuş.Ben duyunca ayrılmak istedim fakat sevgilim bırakmıyor sabret ben ne yapıp edip güzellikle ayrılcam bekle diyor.ama aylar oldu.Çok sık olmasada onunla akrabalarına falan gidiyor, yemeğe gidiyor yani beraber dışarı çıkıyorlar ama ayrılcam diyorum beni bırakmıyor çok seviyorum az kaldı neolur bekle diyor, ben onu çok seviyorum ama dayancak gücüm kalmadı.Bu arada aramızda bir cinsellik falan yok .Yardım edin nedir niyeti acaba benim ayrılmama izin vermiyor bekle evlencez biz seninle diyor ama nişanlısından da ayrılmıyor.Sizce ne yapmaya çalışıyr neolur kötüyüm ciddi olarak akıl verin.

Güncellemeler:
iki satırda olsa düşüncelerinizi yazın lütfen, gerçekten yardıma ihtiyacım var aklım çok karışık.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Atı alan Üsküdar'ı geçmiş sen hala neyin derdindesin. Nişanlısı ailesi tarafından onaylanmış birisi var, bu durumda sen istenmeyen kişi olacaksın hatta erkeği nişanlısından ayıran kişi olduğundan erkeğin ailesi tarafından önyargılı tavırlar göreceksin..

Ben senin yerinde olsam, "Ya o yada ben" der çizgiyi çekerim. Ayrılıksa ayrılık, sevgi dediğin bazen bedel ister, herkim sevgisinden dem vuruyorsa bedelini ödesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bak şimdi şöyle söyleyim. diyor ki, sen genç semihsin, klübede otur, 85. dakikadan sonra belki oyuna alırım diyor.

0|0
    0|0
  • Anlatılan profilden, arkadaşınızın iyi bir insan olduğu izlenimini edindim. Aranızda cinsellik olmadığına göre kullanılma gibi bir durumda sözkonusu değil gibi, Sizin yaş grunuzdaysa ailesini de kırmadan halletmeye çalışıyor sanki Biraz daha süre tanımalısınız diyorum.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun o kıza karşı nasıl davranıyor onun yollarını öğrenmeye bak neibilim sms faceden v.s konuşuyorlarsa ne kadar zamandır bekliosun?

0|0
    0|0
    • Bu arada link sorumu cevaplıyabilisen eğer çok sevinirim.

• 3 ay gerçekten az bi zaman değil soğutmak için bu süre zarfında bişiler yapmışmı yapmamışmı onları öğrenmeye bak illaki faceden falan konusmustur bu kızla mesajlara falan bak eğer herhangi bir çaba göstermediyle boşuna yazık etme kendine daha fazla seni oyalamasına izin verme derim

• link kıza nasıl davranacağım konusunda kafam allak bullak oldu amacı ne bilmiyorum kafam çok karışık soruma cevap yazarsan çok sevinirim.

• yardıma ihtiyacın olduğunu sanmıyorum. seçim yapman lazım. kendine layık gördüğün durum bu ise sızlanmaya hakkın yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu seni kekliyo kızım ayrıl gitsin. Senle evlense nolcak ailesi yine baskı yaparsa buyüzden bu sefer daha büyük sorun olur. Boşanma işleriyle mahkmelerde sürünürsün. Hem ailesinin her dediğine bakıyorsa evlenincede öyle olur çok üzülürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...