Gayler ve Lezler hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsan kendi hem cinsi ile niye bir olmak ister anlamam, siz bu tür kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?Bir merakımda sitede lez yada gay olan varmı?Böyle arkadaşınız varmı çevrenizden tanıdığınız

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• aynı cinsle olsaydı allah cins yaratmaz tek model yaratırdı. iki cins oalarak sistem kurulmuş. hemcinslerin ilişkileri iğrençlik sapıklı

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

• ben de bazen anlam veremiyorum ama öyle hissiyatlarım olmadığı için ama bence bi kız erkeklerden değilde kızlardan hoşlanıyosa o bunu benden ayrı kılmaz o da insan sonuçta çevremde yok heralde olsada söylemezler ama ben sevgilisi olmayan insanlardan hep şüphelenirim

0|0
    0|0
  • olabilir herkes istediğini yapmakta özgürdür. Herkesin sevmeye hakkı vardır. Kimseyi yönelimi farklı diye yadırgayamazsın. Homofobi var galiba sende :D

1|1
    0|0
  • Tanıdığım yok.. Ama ne yalan söyleyim hem kızla hem erkekle birlikte olmak istemiştim bi ara.. Şimdi öyle bi isteğim yok normalim

0|1
    0|0
  • sevgilimin aslında kız olduğunu sonradan öğrendiğimi düşünüyorum .. düşünüyoruumm..

yok be . olmaz yani . penis şart :/

0|0
    0|0
  • üzülüyorum onlar icin. insan muamelesi bile görmüyorlar türkiye'de. cogu saklanıyor zaten. link

1|0
    0|0
  • benimle sevişmek istemediği sürece yapsın istediğini

0|0
    0|0
  • Onlar heterolar hakkında ne düşünüyorsa onu.

0|1
    0|0
  • Var.

Gayet normal bir sey.

0|0
    0|0
  • iyi güzel hoş.

0|0
    0|1
  • Olabilir, normal bir durum bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İnsan niye hemcinsiyle birlikte olmak isterki diyorsun peki sen neden karşı cinsinle olmak istiyorsun ona cevap ver : )

0|1
    0|0
    • Doğamzın gereği ondan.Diğer türlüsü hastalık.Bu böyledir.

• Eşcinsellik başta dünya sağlık örgütü olmak üzere hiçbir saygın bilimsel kuruluş tarafından hastalık/rahatsızlık/sapıklık olarak kabul edilmiyor. Heterseksüellik kadar doğal bir yönelim olarak kabul ediliyor.

link

Bir şeyi önce internette araştırırsan, buraya gelip sormana gerek kalmaz.

• sana ne milletin apış arasından

2|0
    0|0
  • geyleri yok etmek istiyorum. türleri tükensin .evet tür hayvanlar..

0|0
    0|1
  • lezler kendileriyle sevişme ihtimalimi ortadan kaldırdıkları için sevimsiz görünüyor. ama ya geyler, ah o geyler o geyleeeerrr... <3

0|1
    0|0
  • valla gayaet nazık ınsanlar tabı benden bır ısteklerı olmadıgı surece yoksa çirkinleşirim

0|0
    0|0
  • tarzım degil tarzı olanıda yanıma almam

0|0
    0|0
  • Var, gayet normal, herkesin kendi tercihi.

0|0
    0|0
  • gaylık iğrençte lezlik pek iğrenç gelmiyo bana

0|0
    0|1
  • Allah kimseyi düşürmesin.Herkes karşı cinsden hoşlansın demekten başka çare yok.Allah büyüktür.Onunda bir tedavisi olur.Normal birşey değildir gay,lez yada biseksüellik.Allah'a şükür normal bir erkeğim.Bilimsel adıyla heteroseksüel.

0|0
    0|0
  • bu sitede çok var kız profili ile gezen gaylar. genelde penis sorularına atlarlar büyük penis görsel şölen falan yazarlar. işte onlar gay. tanıştım biriki tanesiyle kamera açınca bildiğin erkek çıktı. tiksindim

1|1
    1|0
Yükleniyor...