Klotral orgazmla vajinal orgazm arasındaki fark nasıl?

isimlerini doğru yazdım mı onu bile bilmiyorum ama sorum seks yapan kadınlar için.. ben bekarım ve mast yaparken sadece klotral orgazm oluyorum, bana göre gayet de zevkli ama vajinal orgazm olanlar bu zevk nasıl bir şey? ikisi arasında çok fark var mı? hoş vajinal zevki hisseden de pek az gibi okuduğum sorulardan ama olsun cevaplayan olur elbet :D

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Masturbasyon yaparken sürekli klitoral orgazm yaşayan kızlar vajinal ilişkiye girdiklerinde biraz bocalıyorlar ilk başta. Çünkü vajinanında en hassas ve cinsel uyarı noktaları olan yer klitorisiniz. Vajinal seks yaparken klitorisinize yeterli başkı ve okşama olmuyor haliyle. Bu nedenle özellikle misyoner ya da doggy pozisyonundayken ilk başlarda bir yandan da erkeğin parmağıyla klitorisi okşaması gerekiyor. Ama zamanla vajinal sekse alıştıkça aynı hazzı almaya başlar kadınlar. Ama genel kanı klitoral orgazmın kadına çok daha fazla zevk verdiği ve çok daha kısa sürede orgazma ulaştığı yönünde.

2|0
    0|0
    • öyle bir şey yok hepsi klitrol diyolaa

• Bilmediklerindendir canım :) Vajinal ilişkide penis başı vajina yolunda gidip geldikçe vajina duvarlarında bulunan sinirleri uyarır. Özellikle kalın ve başı büyük olan penisle bu nedenle vajinaya girip çıktıkça kadınları daha fazla tahrik eder ve zevk verir. Kasıklarında sertliği hisseden kadın zaten kendisini kasarak orgazm yaşar.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Klitoral olacaktı orasını yanlış yazmışsın. :) Şunu söyleyeyim ki vajinal oragazmı çoğu kişi yanlış bilir. Esas olan klitoral orgazmdır. Penis vajinadayken, vajinayı genişlettiği için klitorisi baskı uygular ve giriş çıkışlarında da sürtünür. Bu da kadına inanılmaz bir haz verir. Vajinal orgazma penis vajinadayken yaşanan orgazm diyenler var ki bu yanlışır. Esasen vajinal orgazm psikolojiktir. Pesinisn büyüklüğü nedeni ile olduğu ileri sürülür.

1|0
    0|0
    • muhtemel.. ama bence yanılıyorsunuz çünkü içe alma hissinin verdiği bir zevk kesinlikle vardır penisin büyüklüğüyle alakalı mı bilemem ama iç güdüsel bir şey var

• Penisin girişte tabii ki yarattığı bir zevk var ama buna vajinal orgazm denmiyor. Vajinal orgazm vajinanın uyarılması ile geçekleşir ve penis girdiğine vajinal zaten her şekilde uyarılır. Akdi mümkün değil. Yani bu sıradan bir şeydir. Klitoal orgazm daha zevklidir. Tecrübe ile sabittir bu. :) Genelleme yapmıyorum ama şu ana kadar ki kadınların görüşü bu yönde.

• karnın acıkmış;
    birinde fast-food yiyorsun,
    diğerinde masan donatılıyor, çorbadan tatlıya kadar ziyafet çekiyorsun..

1|0
    0|0
    • ahahaha fast food manyağı biriyim ama

• açlığı kesiyor sonuçta,
      eee ziyafet çektiğin günler de gelir nasılsa :P

• yatakta iyi bir erkek ikisini ayna yaşatır.

Benim tek farkim g. spot olayı ile fiskirarak yasattirmam:)) ozelime gelmeyi engellerim

0|0
    0|0
  • Tek bir organ olarak bilinsede kulak ve burun gibi iki farklı organ vajina üreme organıdır klitoris ise zevk alma organıdır. Vajinaın içine girmeden klitoris uyarılarak orgazm olunanilir buna klitorel orgazm denir. Vajinal orgazm için en az 13 cm bir penise ihtiyaç vardır. Doğru pozisyonda vajinan içine giren penis klitorisin rahim duvarı ile birleştiği noktaya ritmik olarak temas etmesi halinde yaşanır ve çok çoskuludur. Bunu yaşamamış olmanın nedeni kadınların değildir partnerleridir

0|0
    0|0
  • Vajinana kalın bir penis girdiğinde, o penisi tamamen vajinanda hissettiğinde.. Anlarsın vajinal orgazm'ı

0|0
    0|0
  • vajinal organzm her bayan da olmaz olsa bile hayatın da birkaç kez yaşar bunu.. orda benim de çok anlamadığım şey var rahim iç duvarına penis in ritimli baskı yapmasından mı yoksa g noktasına yapılan uygun baskıdan mı o patlama yani vajinal organzm gerçekleşiyor çok anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Evet erken diliyle oynarken klitorisini zevdekden delirebilirsin çünkü alışmışsın vajinal de ayri bir tat olur senin için

0|0
    0|0
  • biri evlenene kadar diğeri evlendikten sonra

0|0
    0|0
  • Boşver kardeş evlenince öğrenirsin :)

1|0
    0|0
  • biraz derin bir konu

0|0
    0|0
  • Aslında vajinal orgasm ı verende klitoris tir

0|0
    0|0
  • klitoral orgasm da bulutlara çıkarsın, vaginal de nirvanaya ulaşırsın :D

0|0
    0|0
  • acaba nedir nedir

0|0
    0|0
  • İkisi de aynı

0|0
    0|0
  • Birinde inlersin digerinde ohh dersin

0|0
    0|0
  • klitoral olacak o :) bakire iken hep klitoristen zevk alan birinin vajinal zevk alması biraz zordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...