Genelevde ilişkiye girdim kadın kondom içimde dedi kadın prezervatifi hakkında yardım lütfen?

Bende oyle deyince düşünemeden ilişkiye girdim ama şimdi tereddüte düştüm acaba içinde kondom nasıl oluyor. Her musteriye 1 kondom kullandıgını sanmıyorum bu olay haklında bilgisi olan varmı?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• cinsel yolla bulaşan hastalıklar test yaptıracan

cinsel yolla bulaşan hastalıklar yaptırcak testler
    aids hiv testi yaptıracan
    1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
    2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
    3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
    en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin
    elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

hepatit b için 3ay 6ay elisa testi
    HBsAg
    Anti-HBc IgM
    Anti-HBc IgG
    Anti-HBs

hepatit c için 3ay 6ay elisa testi
    Anti HCV

firengi silfiz için 1ay 3ay
    VDRL TPHA testileri

bel soğukluğu için idrar tahlili kültürü bakılır

tesleri devlet hastanleri özel hastanler özle sağlık labatuvar yapıra bilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aptal mısın sen tek sorun bebek mi ya hastalık aldıysan

0|0
    0|0
  • spiral takdırmışdır doğum kontrol habı kullanıyordur korunmak için çok alternatıv var

0|1
    0|1
  • O doktor yardımı ile yerleştiriliyor ve içimizde tam 3 sene kalabiliyor. Erkek komdomu gibi değil. Ama Yinede kendini korumalısın. Çünkü eğer yalan söylediyse hastalık kapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Manyaklasma kondom. icinde olmaz😃😃😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen bunu düşünceğine aynı yere kaç kişi girmiştir kaç kişinin spermi var. Hastalık bile kaparsın iğrenç ya kusura bakma :( öyle yerlerden nasıl zevk alıyorsuuz.

2|1
    0|0
  • Kadin icin gercekten kondom var, vajinaya yerlestiriyor ve normal kondom gibi koruyor ve bir kereden cikarip, ihtiyaca halinde tekarar yenisini koyamk zorunda, cünkü sadece bir kerelik kullanilabiliniyor..
    Biraz pahali ama, kadin belki müsteri memnun etmek icin ve pratik olarak korunma yolu oldugu icin bu yolu secmistir.

0|0
    0|0
  • herkes kadının içindeki aynı kondoma girmiş çıkmış senden önce ozaman herkese ayrı kullanmıyorsa. iğrendim şu an

1|0
    0|0
  • Genel evinde girdiysen sıkıntı olmaz. Nerdeki genel evi?

0|0
    0|0
  • sürekli o takılı kalır ama senin için sağlıklı değil öyle yerlerde sen sürekli takman lazım

0|0
    0|0
  • Dostum genelev sonucta ne kadar da korunsa (ki bence salliyordur) saglikli degil. Sen yine de bir kan testi falan yaptir icin rahat etsin

0|0
    0|0
  • ehueuh geçmiş olsun aids oldun

0|0
    0|0
Yükleniyor...