Cinsel organda akıntı?

Daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim ve mast yapmıyorum cinsel organımdan sürekli olarak beyaz bir akıntı geliyor neden?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bı organınız var valla bak her bısı cıkıyo içinden

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• merhba enfeksiyon ya da mantar oldugun içindir, tuvaletini yapınca iyi kurula , ıslak bırkma, naylon iç çamaşırı kulanma, tampon kullanma bunlar nedenleri

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim

• geçmiş olsun. bende teşekkür ederim birde üşütmemeye dikkat et sakı rgel döneminde karınına sıcak su torbası koyma

• Hiç bir sorunun yok arkadaşım bu gayet normal. Sonuçta bedenin akıntını dışarı atmak Zorunda. yani vucut gayet normal çakışıyor. koku yoksa sorun etme. koku dediğim çok rahatsız edici kokusu olur. zaten oda mantar enfeksiyonu dur.

0|0
    0|0
  • dişisin çünkü

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Sağlıklı sın beyaz akıntı dan korkma ve masta başla

0|0
    0|0
  • soganı kaynat suyunu iç kokusuna dayanabilirsen sey olmusun adını unuttum mk

0|0
    0|0
  • Mantar

0|0
    0|0
  • Artık yapası var :) ondan :) yaşım geldi diyordur :)

0|0
    0|0
  • bir sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Mastn o zatennn canim zevkin suyu oo

0|0
    0|1
  • iltihaptan ya da zevk suyundur

0|0
    0|0
  • Organ içindeki fazlalığı atıyor bir kere yap arada yap rahatlasin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canım koku varsa mantardır. Bir tane hap tek kez alıyorsun kesiliyor. Günlük ped kullan çamaşırı çok sık değiştir. Hiç nemli olmasın

0|0
    0|0
  • manik depresif olmus zamansiz zamansiz aglamaya basliyor ve susmuyor degil mi? psikoterapi sart.

0|0
    1|0
  • İltihap.

0|0
    0|0
  • adetin yakınsa ondan olur ya da idrar yolu enfeksiyonu.

0|0
    0|0
  • Kokusuz sa korkulacak birşey yok normaldir ama her ay kanama sonrası bir kaç gün kuru olması gerekir eğer olmuyorsa enfeksiyon olabilir

0|0
    0|0
  • Normal birşey bu , beden onu atmak zorunda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...