Kızlar, Kız arkadaşım özel günlerinde muşamba çocuk bezi bağlıyormuş sizin düşünceniz?

Bende çok şaşırdım kırsal alanda yaşıyor kendisi birazda garip geldi yıkanabilen eski usül muşamba çocuk bezlerinden bağlıyormuş bir kere evlerini görmüştüm köye gittiğimde neden diyince daha sağlıklı dedi.

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• Evet doğru demiş en sağlıklısı eski bezler veya bir çabut parçası.

0|0
    0|0
    • Ama muşamba bez bağlıyorum dedi sanırım üstüne akletten kesme bezleri seriyormuş önden iki arkadan iki ucu olan mavi ve pembe renk muşamba varmış onla bağlıyormuş yıkanabiliyormuş yıkayınca asıyormuş ipe kuruyormuş eski usül dedi bana. Sen gördün mü biliyormusun dediğini?

• Kendi özeli olduğu için erkeklerden sakınmak gerekir böyle şeyleri merak ediyorsan internetten bak

• Baktım ama muşamba bez yazınca olsun birşey göremedim arkadaşım ondan neyse bildiğim birşey değil eski usül çocuk beziymiş bunu biliyorum sadece

Kızlar Ne Diyor 2

• kanamsi coktur belki muşamba bez gibi seyler daha rahat geliyodur belki ben duymadim muşamba bez normail bez keserlerdi köyde eskiden allet felan

0|0
    0|0
    • Muşamba çocuk bezi varmış mavi ve pembe renk ondan bağlıyormus onden iki arkadan iki ucu varmıs sen gördün mü hic ben kucukluğumden biliyorum muşambaları.

• Git hediye koteks gece 32li al da kullansın rahat rahat. Muşamba ne yaaaaaaa.

0|0
    0|0
    • Olabilir doğru diyorsun öyle alışmış mı diyim anlamadım bana dediği:Ama muşamba bez bağlıyorum dedi sanırım üstüne akletten kesme bezleri seriyormuş önden iki arkadan iki ucu olan mavi ve pembe renk muşamba varmış onla bağlıyormuş yıkanabiliyormuş yıkayınca asıyormuş ipe kuruyormuş eski usül dedi bana. Sen gördün mü biliyormusun dediğini?

• Hayır bilmiyorum ama o kanlı bezleri yıkamak tekrar kurutmak baya baya zahmetli değil mi? Kullan at ped varken?

• Doğru ama işte eski usülde öyleymiş eskiden muşamba bağlanırmış ordan bildikleri için sanırım muşambanın uçları varmış üstüne akletten kesme bezleri serip düğümlermiş muşambayla zordur tabi ama alışkın demek ki oralarda muşamba çok kullanılıyormuş

Yükleniyor...