Uzatmalı prezervatif kullananların yorumları nelerdir?

uzatmalı prezervatif kullananların yorumları nelerdir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• normali yedi de uzatmaya mı kaldı. alacağı en fazla 17 cm. o da her poz da alamaz.

şu yanlışı herkes düzeltse penis ölçüsü sorunu ortadan kalkar. vajina kanalında zev alınacak sinir uçları yok. kadının tek zevk aldığı yer klitoristir. giriş çıkıştan nasıl zevkalıyor diye sorarsanız. iç dudaklar klitorisle birlerşir. penisin giriş çıkış hareketleri iç dudaklar sayesinde klitorise iletilir ve o şekilde zevk alır. penis 10 olmuş 15 olmuş fark etmiyor. sevişme de güzel yapıldımı mükemmel sonuç alınır.

kısacası uzatma gereksiz

1|1
    0|0
    • o ne lan prezervatifi çıkar içinden s.k çıksın süpriz yumurta gibi. olmaz ya malına güvenmiyorsan olmaz bu işler.

• hulleci benmi uzatma gerekli dedim de benim yorumum altına yorum yapıyorsun. ben gerek yok diyorum

• bende gerek yok diyorum

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzanamadığım prezervatife patlak derim...asdsadasd

2|2
    0|0
  • uzatmalı derken?

0|0
    0|0
    • uzatmaları oynarken takıyorsun heralde. bende anlamadım. yada takınca golü geç atıyorsun uzatmalara kalıyorsun onun gibi bişi. geciktirici olabilir :s

• ben de öyle düşündüm.

• uzatmalı sevgili diyorlar ya bazen. onlarda kullanılıyor da olabilir bak aklıma geldi hmmm

• Beyler bu uzatmalı prezervatif ne ya ilk defa duyom

0|0
    0|0
  • ben sırf fantezi olsun diye almıştım bitane tırtıklısından, saçma sapan birşey gerek yok bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...