Kadınlar kulübü diye bir forum var ... biliyor musunuz ?

böyle bir forum var üye oldum .. resmenn altın günü kadınları var ... bir derdim var diye bölümleri var orda dertlere yorum yapıyorlar kavga falan çıkıyor sonra .. bide forumda gayat açık net kızlık zarı tamiri ile ilgili bölüm var ... bir baktım memleketimin bir sürü kızı bunu yapıyormuş doktor isimleri veriliyor .. bi kere daha insanların ne kadar yalancı olduğunu gördüm sorsan hepsi tecavüze uğramış yersen tabi .. siz biliyor musunuz burayı?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben seviyorum o siteyi. Sanki sadece cinsellikle alakalı, bi şey bilmeden yorum yazıyorsunuz. Burdan daha gerçekçi ve senin başına benzer bir olay geldiğinde, onların tecrübelerinden faydalandığın oluyor, her türlü kadınsal konuda. Sen buradaki cinsellik sorularını hiç okumuyorsun galiba. Sanki buradakiler sütten çıkmış ak kaşık ha. Kadınlar külubü bu forumdan bile daha eskidir, yıllardır vardır ve çoğu kadın bilir ve yararlanır. Sen internetle yeni tanışıyorsun galiba.

1|0
    0|0
    • yoo kezban mode gezmediğim için yeni haberim oldu ... valla üç kağırtçı aptlların olduğunu görünce soğudum

• diktir banane sen gurursuz bir salaksan devam et ...

• kafan ir tek oraya çalışıyor belli ... sizin gibilerine acımayada gelmez aman aman ... kaşarlık mode on

Erkekler Ne Diyor 5

• Ekşisözlükten duyup girmiştim bu foruma bir keresinde, az daha karşı cinsten soğuyordum.

0|0
    0|0
    • ya resmen kocalarını kekliyorlar ... diktirme yapıyorlarmış ve hiçde sayısı az değil bunların

• biliyoruz bunu, ayrıca burada suçlu olan o kadınlar değil, senin abin baban ya da onların kocaları abileri gibi insanlar

0|0
    0|0
    • iyide şu var ben buyum desinler neden kandırıyolar insanları hoş değil bence

• Şaşkınlıkla okudum şimdi yazını

0|0
    0|0
    • valla gerçekler bunlar onlar gerçek insanlar

• süper yazmışsın ağzına sağlık

çok fazla diktiren var

0|1
    1|0
  • Ara ara girip okuyorum bir şeyler öğreniyorum falan ama biraz kokoş yeri. Herkes birbirine güzelim canım cicim diye hitap ediyor.

Bayık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kadınlar kulübünü kötüleyen birinin bu sitede takılması da ayrı tezatlık :)

orada en azından seviyeli bir tartışma var- kimse kimseye argo uslupla konuşamaz konuştuğu taktirde siteden uzaklaştırma cezasını aniden alır. burada öyle mi - bırak argo uslubu millet ana avrat küfür ediyor birbirine . ayrıca orası sadece cinsellik konularından ibaret değil ki buradaki cinsellik konuları gibi de geniş bir cinsellik platformu yoktur . ayrıca orada insanlar her derdini anlatabiliyor ve herkes o dertle ilgilenip cozum uretiyorlar. burada ciddi derdini bile anlatamıyorsun anında soruyu geyiğe vuruyorlar

0|0
    0|0
  • eet bende üyeyim 4 yıldır 2 defa ban yedim :)

üyelğimi iptal etmediler ama fena dedikodular var ve 2 tane görüştüğüm arkadaşım var orda

0|0
    0|0
    • dedikodu derken?

• bayada bişiler yazmışlardı konya bi ara baya bakmıştım işte saçına şunu sür bunu sür şu iğneli bişiler varya roller onlardan kullan bitkiler sür kadın saçım azıcık kaldı kel kalıcam diyodu bunlar biz sürdük saçımız birsürüü oldu sürdük saçım 2 katı gürleşti diyip insanların umutlarıyla oynuyolar işte pek güvenmemek gerek 1 arkadaşım kastamonda ordan edindin görüşüyorum hala çok cic insanlarda var buluşanlar birbirlerne gidip gelenler felan

• iyi insanlar mutlaka vardır ... ama ne bilim ben sevmedim genel olarak siteyi

• Evet o sitenin ilk uyelerındenım sitenin sahibi Kazen'den çok iyi tanıdığım biridir ,senın o begenmedıgın sıtede Doktor yardımları bile sağlanıyor hatta Tüp bebek konusunda bile fiyat konusunda yardımcı olunuyor .

Alanında en iyi site orası.

0|0
    0|0
    • ben o konuda birşey demiyorum ama benim dediğim bölüm kusura bakmayın ama etik değil ..o zaman kazene söle başı belaya girmesin

• Her konuda yardımcı olmaya calısıyorlar ,tabıı normal uyeler gormuyor ama meme buyutme ya da kucultme ameliyatlarından sonra resımlernı yayınlayan bayanlarda var :)

• biliorum üye oldum ama pek yazmıyorum

• evet genelde karsıma cıkar ama bakmadm hıc :)

0|0
    0|0
  • Üyeyim ve en beğendiğim platformlar arasında.Soru detayına gelirsek herkesin kendi hayatı.İlla bakire olsun diye tutturan erkeğe müstehak zaten öyleleri.

0|0
    0|1
    • iyide kardeşim tercih meslesi .. seni sevem ölede bölede kabul eder ..kendini pazarlamak nie

• Onların nesli azalıyor.

• umarım azalır ama sanmıyorum

• Duydum ama hiç girmedimm

0|0
    0|0
  • Bir şey alacağım zaman falan ordan bakıyorum. Yorumlara göre değerlendirmek iyi oluyor.

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum ama üye olmadım , bazen nette birşey araştırırken karşıma çıkıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...