Eşim erkek bebek çok istiyor?

4,5 aylık hamileyim artık bebeğimizin cinsiyetni öğrenecez ama esim inanlımaz derecede erkek cocuk istiyor nişanlılıgımız ve sevgiliğimiz döneminde de öyleydi şu an da da karnımı hep oglum diyerek seviyo bebeğimizin artık genital organı olusmus ve yarın cinsiyetini öğrenmeye gidicez yani o izin verirse ya kızsa eşim o zaman kızımızı sevmez mi ya da su anki kadar istkli olmaz mı acaba cok korkuyorum soğuması ya da üzülmesinden

0|0
13|34

En İyi Erkek Görüşü

• Eşin erkek çocuğu ne yapacak büyütüp maçlarını götürecek?
    Önemli olan cinsiyeti değil önce sağlıklı olması doktor kız derse aşırı derecede morali bozulabilir ters bir aike yapısı varsa sana olmaz lafları sayar.
    Çocuğun cinsiyeti kendimiz belirleyemediğimiz gibi gelene hoşgeldin bebek deyip bağrımıza basmamız gerekir.
    Çünkü bu gelen bebek kız veya erkek sizin için en hayırlısıdır ve cinsiyet ayrımı yapmak insanlığa yakışmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• evladın kızı oğlanı olmaz hayırlısı sağlıklısı olur.. o ıcınden gecenı soyluyor ertesı gun fıkrının yanlısşıgını anlar.. allah bır avazda kurtarsın sağlıkla sıhhatle.. kaderı güzel olsun yeter..

4|0
    0|0
  • www.modanium.com/.../...%B1z-bebek-g%C3%B6rmek.jpg
    Allah hayırlısını versin ama bunun gibi bir bebeği olsa o da sever kesin :)

4|0
    1|0
    • Maşaallah suphanallah👼🏼🙏🏼

• nişanlılığınızda bile adamın sorun çıkaracağı belliymiş.. niye evlendin ki güzel kardeşim?
    Neyse olan olmuş sıkma canını.. Belki de o kadar öküz değildir..

2|0
    0|0
  • Sağlıklı, eli ayağı düzgün ve hayırlı bir yavru olsun kız erkek ne fark eder. Kocana söyle günaha girme de... Benim teyzem kız bebeği oldu diye süt vermek istememiş iki sakat oğlu olmuştu... Sakın sakın önce sağlıklı ve hayırlı evlat olması..

1|0
    0|0
  • evladin kizi oglani olmaz dua edin saglikli olsun benimde 3 kizim var ben 10 ogula degismem asla

3|0
    0|0
  • Neden sevmesin ki allah içine sevgiyi koyar kız erkek farketmez eşin barzo değilse, erkek istemesi kendi tercihi ama allahtan gelene razı olur sever yani kız daha iyi bencede mesela

0|0
    0|0
  • Allah sağlıklı bir evlat versin

3|0
    0|0
  • isteyebilir. ama bu konuda takıntılı değildir umarım.

0|0
    0|0
  • ya ha erkek ha kız bebeğiniz oluyo şükredin yıllardır çocuk isteyipde olmayan kişiler var

2|0
    0|0
  • sonuçta cinsiyeti belirleyen eşin.. bir şey demeye hakkı yok ki..

1|0
    0|0
  • offf böyle mallar var mı hala.

1|0
    0|0
  • Allah Allah neden sevmesin o kız onun çocuğu değil mi?

1|0
    0|0
  • evladın kızı erkeğimi olurmu sağlıklı olsun gerisi önemli değil değişir merak etme kucağına alınca kız erkek fark etmez

0|0
    0|0
  • kusura bakmada aptallık kendini erkek diye şartlandırıp kız cıkarsa hayal kırıklıgı büyük olur senden bile sogur

0|0
    0|0
  • ye tatlıyı çıkar hakkıyı

1|0
    0|0
  • öğrenmeyin sürpriz olsun

0|0
    0|0
  • Sever ya olur mu öyle şey

0|0
    0|0
  • Çok saçma cinsiyet ayrımı yapmak insan evladını ayırırmı önemli olan saglıklı olması

1|0
    0|0
  • Eşine sipariş üstüne çalışmıyoruz be yavrum de.

1|0
    0|0
  • kız babası olmak daha zor kolaya kaçıyo

0|0
    0|0
  • Toprağa filan gömmesin cahiliye devri modeli

1|0
    0|0
  • Yok niye sevmesin ki kız olsun bak nasıl seviyor

0|0
    0|0
  • Allah ne verırse o

0|0
    0|0
  • ona dedı bende annen de kiz ne olacak

0|0
    0|0
  • evlattır neticede alışır bakma sen onlara

0|0
    0|0
  • Bu kadar erkek istiyorsa kızınız olacak. :)

0|0
    0|0
  • allah hayırlısını versin sağlıklı sıhhatli olsun kız erkek fark etmez

0|0
    0|0
  • Saglikli olsun ister sever merak etme

0|0
    0|0
  • Erkek istiyorsan spermlerine söyle Y kromozomu göndersin de

0|0
    0|0
  • Sogumaz sans artik

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 13

• bir tanıdığımız da eşin gibiydi çok erkek istiyordu hatta cinsiyetinin kız olduğunu duyunca üzülmüş ama kızı bir doğdu varyaaa :) nasıl sevdi anlatamam bu sefer de her erkeğin mutlaka kızı olması lazım felan demeye başladı :) babası her türlü sever yani kafana takmana gerek yok.

1|0
    0|0
  • Once saglikli olsun diye dua etsin bence... gerisi cokta onemli degil ha kiz ha erkek o sizin caninizdan bir parca. Soguyacagini dusunmuyorum babalik degistirir.

1|0
    0|0
  • Önemli olan hayırlı, sağlıklı olması değil mi

0|0
    0|0
  • Rabbim sağlıklısını nasip etsin cinsiyeti hiç önemli değil.
    Hem dünyanın sonu değil ya 2. çocukta olur şimdi olmazsa erkek evladınız.
    Allah analı babalı büyütsün. :)

0|0
    0|0
  • Eşin mal. Dediklerinin olması çok olağan bu yüzden

0|0
    0|0
  • Niye sevmesin severevladı sonuçta. Kızsa eğer belki de doğduktan sonra görünce daha çok sever belli olmaz bu işler.
    Allah analı babalı büyütsün sıkma canını.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki sever. hele bir hayırlısıyla doğsun bak gör nasıl sevicek kızlar nazlı olur :D babayla aralarında bağ vardır :D

0|0
    0|0
  • ilk bebek değil mi?

0|0
    0|0
  • ona kız çocuklarinin diri diri gönülürken kızını onuzlarında taşıyan peygamberini hatırlat

1|0
    0|0
  • Erkek bebek yapana kadar devam ama baya bir hayal kırıklığıda olur.

0|0
    0|0
  • erkek milletini bu kadar şımartmayın bacım ya. yok izin verirse, yok severmi. o kim izin vericek veya vermiycek. sevmezse cehennemin dibine kadar sevmesin. sen böyle iyi kadın modunda oldukça o seni ezecek.

0|0
    0|0
  • Benim eşim de aynı şekildi cinsiyet netleşip kız olduğu belli olunca bana el kadar yabancı ve doğmamış çocuğundan soğuduğunu söyleyecek kadar karaktersiz çıktı umarım sende aynılarını yaşamazsın.

1|0
    0|0
    • Demeyin ya tam olarak ne yasadınız doğdu mu bebeğiniz şuan?

• Doğdu canım dünya tatlısı bir kızım var ama boşandım çünkü ne çocuğuna ne de bana ilgiliydi bir kaç kadınla mesajlaşmalarını gördüm ve dava açtım

• Anladım Allah bebeğine uzun ömürler versin. Hakkında hayırlısı olur umarım 🙏🏼

• Çok yanlış yapıyor eşin

0|0
    0|0
Yükleniyor...