Sevgilimle korumadan seviştik ama penisin sokmadı.

hamile kala bilirmiyim? ikimiz ciplaktik... ve o gelince penisine hemen cekti.. yane sokmadi sürterek sevisdik...

adetim en son günüydü.. ve simdi adetim hala gelmedi.. korkuyorum..

böyle yapma sevismede hamile kalinirmi? veya hic duydunuzmu bakire halinde hamile kalan oldumu hic

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Madem korkuyorsun, o halde yapma... Madem yapıyorsun o halde korkma...

Hamile kalmazsın muhtemelen ama şimdi benim bu cevabım mı engelleyecek hamile kalmanı... Neden kendini hiç düşünmüyorsun bu noktaya gelene kadar?

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz. meraklanma. endişelenme. bir dahaki sefere dikkatli ol. tercihini yap aldığın zevk mi yasadıgın korkumu ?

0|0
    0|0
  • Mal mal konuşmayın, kız suç işlemiş gibi... seks yapmış gayette keyif almış,

Sen bu geri kafalılara bakma, adetinin son günündeysen hiç bir şey olmaz çünkü döllenebilecek bir yumurta henüz oluşmamıştır. Ama içinde kalmasın, eczaneden bir hamilelik testi al, kontrol et bence.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın olması hamileliğe engel değil.

Hamile kalman için içinde boşalması gerekmez.

Sadece adetin son günü olduğu için yırtmışsın.

0|0
    0|0
  • Yok be hiç bişey olmaz. Ayrıca anlamıyorum biz senin vücudundaki östrojen hormonu filan mıyız. Çok merak ediosan 5 liraya testleri var git al.

0|0
    0|0
  • penisi görünce korkmuyordunda adeti görmeyincemi korkuyorsun. Çok tuhaf doğrusu. O düğmeleri çözdüğün an herşeyi göze almışsın demektir.

0|0
    0|0
  • doktora git bi test yaptır bence yol yakınken.

0|0
    0|0
  • meryem ana değilsen hamile değilsin

0|0
    0|0
  • kızlık zarının boşluklarından sızmış içeri girmişse küçük velet hamilesin :D

0|0
    0|0
  • çıplak mıydınız ? O zaman kesin hamilesin.

0|0
    0|0
  • bi boşalma olmadıysa hamila kalacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • sadece sürtmüş üzerinden sanırım. vajina üzerine boşalma olmadıysa hamile kalman söz konusu değil.

0|0
    0|0
  • Yazın yediğin hurmalar Kışın gö..nü tırmalar canım :)

0|0
    0|0
  • Kesin hamilesin,dış gebelik olabilir ( Araştır bak )

0|0
    0|0
  • Kalınabilir tabiki

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• evet bakire biri hamile kalabilir. ama senin durumda olması çok zor. değilsindir

0|1
    0|0
Yükleniyor...