Bakirelik gidince bayanda ne gibi değişiklikler olur?

Bakire bir bayanla bakire olmayan bayan arasindaki fark nedir önemlimi bakirelik?

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• sadece kızlık zar. Bakire olmayan bayan bir de anne ise dağlar kadar fark olur aranızda. Çünkü, anne olan kız bakire olan kızdan binlerce kat güçlüdür.

0|0
    0|0
    • Fiziki olarakmi

• fiziki olarak evet ama annelikten kastım ruhsaldır ruhu yüksek olan en yüce insanlardır.

En İyi Kız Görüşü

• Bana göre önemli bir durum erkekde bakirlik bayanda bakirelik. Ama hani farklı bir açıyla da yaklaşmam yani önyargı olmaz. Sorduğun soruya gelirsek ne gibi değişiklik olur bilmiyorum

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Arkadaşım merhaba,

Bekâretin kaybolması kadında gözle görülür hiçbir anatomik değişikliğe sebep olmaz...

0|0
    0|0
  • Fiziken bikac gram kaybeder baska zerre etkisi olmaz.. ancak isin psikolojisi baska.. bence bekaretini kaybeden insan sorumluluk sahibi olabilirim artik der.. hem bir baskasiyla her anlamda birlesmenin hemde annelige giden yolun karisimi..

0|1
    0|0
  • ne anlamda?

0|0
    0|0
    • Genel anlamda

• Mesela bakireligini kaybeden bir genc kiz kilo alirmi

• Sadece tek değişiklik olur ya iyi bir şekilde kaybetmiştir cinsellikten zevk alır ya da kötü bir cinsel ilişki yaşamıştır tamamen soğur

0|0
    0|0
  • Bakirelik gidince ne mi değişiyor? düşünceler değişiyor çünkü önünde engel kalkmış hissediyor hem bayan hem erkek tarafı için bunu kimse inkar edemez

0|0
    0|0
  • önemli değilse neden bu soruyu sordun?

0|0
    0|0
    • Bir bilgim olmadigi icin bilgi edinmek icin sordum

• tali yol ile otoban arasındaki fark gibi..

1|0
    0|0
  • Kız'dan kadın'a geçiş dönemi :)

1|0
    0|0
  • hiçbir değişiklik olmaz ama ben olsam oh be sonunda kurtuldum şundan diye rahatlardım

1|0
    0|0
  • namus herkese şart

0|1
    0|0
  • bekaret bana göre saçmalıktan ibaret. ama bir fark olmaz merak etme

0|0
    0|0
    • Bakire olmayan bir kizla evlenirmisin pki baskasiyla iliskiye girmos defalarca ve seninle evlenecek kabul edermisin

• @Nemesisseda ederim sonucta tek biriyle girmis. baskalariyle durmadan iliskiye giren kisinin ruhu kasardir zaten. bir kizi leblebi kadar zarindan dolayi hic edemem

• Kendine özgüven gelir.

0|0
    0|0
  • Normalde herhangi bir fiziksel değişiklik olmaz. Ama özgüven ve birisi ile çıplak birlikteliğin getirdiği bazı tavırlar zamanla değişir. Mesela mini etek giyince duyulan rahatsızlık varsa o azalır gibi.

0|0
    0|0
  • Biraz rahatlik oluyor

0|0
    0|0
  • Evrim geçiriyor:))

0|0
    0|0
  • Göğüsler kalçalar büyür heralde

0|0
    0|1
  • Artık matmazel değil madam olur 😀

0|0
    0|0
  • Sadece zar farkı olur

0|0
    0|0
  • birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Göğüsler büyür vücut kilo alir

0|0
    0|0
  • ilişki yaşamış erkekle yaşamamış erkegin arasında farkı göremezsen bayandada göremezsin

0|0
    0|0
  • azgın oluyorsun hep seks istiyorsun başika değişiklik yok

0|0
    0|0
  • Kilo alan cok oluyo bı bakıyosun manda kasa mercedes olmus

0|0
    0|0
  • erkekler için önemlidir tabi

0|0
    0|0
  • bir rahatlama gelır :)

0|0
    0|0
  • rahatlıyor üstünden büyük yük kalkıo bence :)

0|0
    0|0
  • kadınlarda bakireligi ilk kaybediş hatadır ama ikincisi zevktir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bakire olmayan bakire olana göre daha az cinsel ilişki meraklısı ve erkek meraklısı olur. Biraz da tecrübe kazanır o kadar.

0|0
    0|0
  • Hiçbir fark yok ya. Zar gidiyo o yani

0|0
    0|0
  • Bakirelik gidince paranoyak oluo hatunlar bu beni kullaniomu diye

2|1
    0|0
  • Hayasi gider terbiyesiz olur hepsi degil ama geneli ruhen degisiklik olur rahat ozgur! hissedermis

0|0
    0|0
  • değişikli mi oluyomuş hhaha :D

0|0
    0|0
  • Hiç bir değişiklik olmaz. İnsanlık baki kalır eğer insansa.

1|2
    0|0
Yükleniyor...