3 hafta önce evlendik ama daha birleşme yaşamadık çünkü bende vajinismus var bunu nasıl atlatacağım?

3 hafta önce evlendik ama daha birleşme yaşamadık çünkü bende vajinismus var bunu nasıl atlatacağım doktora gitmem şart mı?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• doktor atlatmanın yollarını anlatır sana. manevi olarak yanındayız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bana sorarsan bu doktorluk bir iş olduğu kadar eşlerin kendilerinin çözmesinin daha sağlıklı olacağını düşündüğüm bir olay. Eşinle karşılıklı oturup rahatlayarak cinsel ilişkiye girmeyi deneyip gerekirse önce parmakla alıştırma yapabilir ön sevişmeyi uzun tutabilirsiniz. Ayrıca bir kaç duble içikinin de rahatlatıcı kasları gevşetici etkisi olacağına inanıyorum. Erkek tam sertleşmeden birleşmeyi denemeye kalkmayın derim. Bayan da kendini konsantre etmesi öğrenebilir diye düşünüyorum. Zaten bir iki kez giriş çıkış olduğunda kaslar ve beyin normale dönecektir kasılmalar normal hale gelecektir. Erkeğe burada biraz daha fazla görev düşüyor. Her yerde çok nazik olmak gerekmeyebilir bazen.

0|0
    0|0
  • Olayın başlıca sebebi düşünme, öcüymüş gibi can yakıcıymış gibi gösterilmesi.

Yemek yemek su içmek kadar güzeldir cinsellikte. Bu işi bir kere yaptığında bu kadar zaman kendini neden boş yere kastığına kızacaksın.

Sanırım sen bu sorunu tek başına çözemezsin, en güzeli bir uzman dr. kontorlünde yapman.

0|0
    0|0
  • Doktora gitmen şart.Bunla ilgili terapi alacaksın.Gidecğein doktor cinsel terapi uzmanı bir psikiyatrist olmalı.Başka sorun var mı?

0|0
    0|0
  • Evet arkadaşım tek çözüm doktora gitmen... Ama onun öncesinde utangaçlığını yenmen ve eşinin yanında daha rahat olmaya alışman için bir süre evde çıplak dolaşmanızı öneririm...

Birbirinize ne kadar çok alışırsanız, o kadar kolay olur...

0|0
    0|0
  • böyle bir rahatsızlığın olup olmadığını bir hekime danışmadan söylüyorsan hata olur. iyi bir hekime gidin.çözümü olacaktır. ayrıca birbirinizi bedenlerinizi tanıdıkça asabilirsiniz. iletişimi koparmamak gerek. sürekli iletişim halinde olmalısınız.

0|0
    0|0
  • boşuna demiyoruz denemeden almayın diye

3|0
    3|0
  • doktara gir yoksa boşanmaya kadar gider evlendiğin kişiyede anlat korkma kızlık zarı değil de genelde o gelir istediğin doktara gidelim de açıkla

0|0
    1|1
  • Haydan DÜMEN bu sorunu çözdüğünü iddia ediyor, isterseniz şansını deneyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • bence pek hoşlanmaz eğer tam olarak bir erkekse partnerin ama biseksüelliğe yatkın ise zevk alabilir orasını bilmem elbette

0|0
    0|1
  • biraz alkol al rahatla

2|0
    0|0
  • şart değil ama erkeğinin tecrübesi önemli..

0|0
    0|0
  • Dr.Cem KEÇE ye git...

0|0
    0|1
  • sence ?

0|0
    0|0
  • şart okuyup üflemeyle geçmez

0|0
    0|0
  • 10 numara yağ kullan

0|0
    0|0
  • doktor şart tabi

0|0
    0|0
  • ewet gıtmen sart yoksa zor

0|0
    0|0
  • 3 haftadır konuşmadınız mı hiç bu konuyu? doktora git.

0|0
    0|0
  • şart, doktor şart

0|0
    0|0
  • vajinismusun sebebi ne. korkuyor musun?

0|0
    0|0
  • doktora görünmek en sağlıklısı. ben de sevgilimle buna benzer bir durum yaşamıştım. zamanla aştık.

0|0
    0|0
  • Yaktın adamın başınıda

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora görunmen lazım

0|0
    0|0
  • Vajinismuslu bakir kadın.

0|1
    0|0