Baskısından soğudum?

Eşim cinsel olarak hiç doymuyor benden sürekli bir şeyler bekliyor ve bu hiç bitmiyor ne istiyorsa fazlasıyla yaptım ama bana sert davranmaya başlayınca soğudum ayrıca kişisel bakımına da hiç dikkat etmiyor buda beni tiksindiriyor ben kendimi geri çektikçe daha çok üzerime geliyor ve ben kendimi berbat hissediyorum onu doyurmam gereken bütün sapık fikirlerini yapmam gereken bir obje gibi görüyor beni

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım evliliklerde hatta tüm insan ilişklerinde en kısa ve net çözüm karşılıklı açık konuşmaktır. çek karşına açıkça rahatsız olduğun konuları beklentilerini konuş. başka türlü çözemezsin.

unutmayın cinsellik erkeğin tekelinde değildir. eşler arasında cinsellik eşit haktır. asla baskı zor uygulanamaz. hem hukuken hem dinen yasaktır. dinen uygulanacak pozsyon bile eşin gönül rızası alınarak yapılmalı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Açık açık konuş öyleyse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu ne iğrenç ne sapkın bir adammış biraz ağır yazacam ama neyse. Adam olan karşısındakinide düşünür sırf kendi uçkurunun işi görülsünde karı önemli değil mantığında giden adamı çıkaracan meydana bir iyice dövecen. Bu şerefsizler anca bundan anlar.

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın ve sana değerli olduğunu hissettirecek tekrardan kadınlığını hatırlatacak bir insanla beraber hayatına devam etmelisin

0|0
    0|0
  • peki eşinle bunu oturup ciddi anlamda konuştun mu bu durum sizi ayrılığa götürüyor inş. olmaz öyle birşey

0|0
    0|0
  • filimlerin etkisinde kalıyordur sende açık açık diyeceksin temizlen öyle gel diye bende insanım bşraz insan ol de

0|0
    0|0
  • konuş onunla ileri gidiyor

0|0
    0|0
  • seninle fantezilerini yaşaması doğal ama aşırı olmamak ve temiz olmak önemlidir

0|0
    0|0
  • isin zormus

0|0
    0|0
  • Öküzle evlenmişsin geçmiş olsun. :)

0|0
    0|0
  • sorunları anlatmazsan aldatırlırsın

0|0
    0|0
  • nasıl sapık fıkırlerı var kı? sert seks guzel gelırde ne yapıyor sana bu adam?

0|0
    0|0
  • herşeyin azı karar çogu zarardır

0|0
    0|0
  • Sonu kotuye gıder o işin bı sekılde vazgecmesı lazım

0|0
    0|0
  • Onunla konuşmasını olmuyorsa ayril

0|0
    0|0
    • Konuştum ama anlamıyor ki bu senin görevin diyor çirkinleşiyor

• Ayrilacaksin o zaman hayatını düşünmeli

• İstemediğini bilse üzülür seni zorlayacağını pek sanmıyorum. Öyle zevk aldığı için sen de Hayır demedigin için devam ediyor. Böyle düşündüğünü bilse belki sana istemediğin gibi davrandığı için seksten bile soguyabilir. Ama şunu bul seni obje olarak görmüyor. O seni sekste herşeyi rahatlıkla paylaştığı eşi olarak görüyor ve bu onu çok mutlu ediyor. Bakıma gelince onu uyarabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...