Erkekler, peniste damar olunca atışı hissediliyormu içindeyken falan da?

Eğer öyleyse çok iyi olur ya bilmiyorum öylemi damarsızı da atarmı yine de ya da öyle atma falan hicmi yok

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• yok damarlı olunca be işinde ne dışında damar atmıyor öyle bir şey yok yani
    benimkinde özellikle üst hatta belirgin damar var ama bugüne kadar ne kendim nede beraber olduğum insanlar böyle bir şey his etti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Damar var veya yok.. bosaldigini hissedersin simdi git odevlerini yap bunlara daha coook zamanin var..

0|1
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • G. Tone girince anlarsin

0|0
    0|0
  • Sanırım penis mermi atarken Kars'ı cins damar atıyor sanıyor oysa yaydan ok fırlıyor asıl tehlikede orda zaten.

0|0
    0|0
  • Denemen laxim

0|0
    0|0
  • Evet, damarlı penis iyidir

0|0
    0|0
  • tabiki. zangır zangır kasılıyor.

0|0
    0|0
  • atışını damar yapmıyor. ayrıca bunu erkek atacağı zaman bilir ve atınca kadında hisseder içinde bı sıcaklığı...

0|0
    0|0
  • evet hatta oral sırasında oralı yapan kişi geldiğini öyle hissedip agzından çıkarıyor bende öyle yani :)

0|0
    0|0
  • Ne atıyo güzelim anlayamadım

0|0
    0|0
  • Alakasi yokkkk zevkine bak

0|0
    0|0
  • kızım penis çok tehlikeli bir organdır atardamar var orda kesildiği an mazallah ölebilirsin yani

0|0
    0|0
  • Sabah sabah ne iciyorsun

0|0
    0|0
  • Atma canım

0|0
    0|0
  • bu saatte başlama damar falan düşünmeye işinle gücünle ilgilen ;)

0|0
    0|0
  • Hissediyom

0|0
    0|0
  • deneyelimmi __? kendin tecrübe et.

0|0
    0|0
    • birde onu erkekler değilde kızlar diye sorsaydın keşke içine giren kızlar olunca onların bilmesi gerekiyor :)

• evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • o farketmez yawruuummm

0|0
    0|0
  • Bu kizlara sor biz nerden bilelim biz attirip icine cikiyoruz.

0|0
    0|0
  • Sen bunları düşünme

0|0
    0|0
  • Ne atmasi bnimki damarlida atıgini gormedim sadece biraz sert ve gec bosaliyor diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Evet benimkinde belli atıyor ereksiyonda

0|0
    0|0
  • hissedebilirsin kendini kasarsa

0|0
    0|0
  • Benimki kalın damarli, bosaldigimda içinden tazyikle gelişini hissediyorum. Boşalma yoksa sertlesme coksa kalp atışı gibi damarda hareketlenmeler de oluyor. Anlık dikelmek ister gibi

0|0
    0|0
  • Evet hissediliyor doğal olarak. Ama damarsız diye bir şey yok. Damar olmasa nasıl kan gidecekte erekte olacak?

0|0
    0|0
Yükleniyor...