Cok enteresan bişey oldu fikrinzi almak istedim sizce?

2 ay önce erkek arkadaşımla ilk kez sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajina etrafıma menisi değdi yani, penisi girmesede direk temastı herneyse ondan sonra 1 ay adet olmadım hamileyim sandım şimdi 2. ay adet oldum. :D yani adetim 1 ay mola verdi kendine cok enteresan ya, ya da allah bana böyle bir korku yaşatmak istedi. sizce?

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ders alabildiysen iyi. Hamile kalsan ne olacaktı bir bu senaryoya önce bir çalış.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• vajinana bulasam zevk suyuda olsa bile icinde sperm vardır az miktrda hamile kalmana neden olabilir dikkatli ol :) baska bölgeye bosalmasını sagla :)

1|0
    0|0
    • aynen zaten artık boşalırken çıkarıyor dışarı boşalıyor da, dediğine göre boşalma anı gelmeden de temasta risk var yani?

• ben dokunmadım diyorum sen oral yaptın mı diyosun :D zaten tellerim var benım yapmam da o yuzden

• simdi sen özelden yaz desem yazmazsında :D tel olsun nolucakki :)

• Bebek vazgeçmiş dogmayacam len demiş :-)

0|1
    0|0
  • ruh hali veya psikolojik sorunlardan dolayı 4 ay kadar adet olmayanı biliyorum

1|0
    0|0
    • doğru gecen sene böyle sürtünme tarzı ilişki bile hiç yaşamamış olmama rağmen 4 ay gecıkmıstı benımde stresten :D ama buseferkinin tuhaf gelme sebebi ilk kez bunu yasadıgım ay olmaman sonrasında olmam yanı

• bir ay tesis kapanmis

0|0
    0|0
  • psikoojik bir durum yaşamışsın ondan adet düzensizliği yaşamışsın ama dikkatli ol bu hamile olmayacaksın anlamına gelmez ummadık taş baş yarar derler unutma

0|0
    0|0
  • Sürtünme kuvvetinden tiksindim sayenizde

0|0
    0|0
    • bende senin nefretinden tiksindim :D

• kendimi hamile gördüğün için psikolojik olarak bünye adeti kesiyor kız arkadasım 2 ay adet görmediği oldu bu yuzden

0|0
    0|1
  • :D :D içine akıtmasa sorun olmaz

1|0
    0|0
  • bence bir daha yapma

0|0
    0|0
  • bencede öyle.. dikkat et die

0|0
    0|0
  • arada yap adeti geçiktir işte :)

0|0
    0|0
  • bence sen heyecanlandın ondan adetin gecikti.

0|0
    0|0
  • akıllı olun biraz vajina etrafına filan boşalmasın hatta et ete değmesin bile :)

0|0
    0|0
  • korkma bisey yok

0|0
    0|0
    • adet olduğuma göre zaten bişey yok, bu bir hamile miyim sorusu değil sadece tuhaf geldi

• Olabilir...

0|0
    0|0
  • Haramlara alışınca helaller tadı vermez

0|0
    0|0
  • :)))) zaten hamile olsaydın şaşardım

0|0
    0|0
  • sadece psikolojik :D hamile kalma korkusu

0|0
    0|0
  • Yok ya arada bir oluyor bayanlarda kitlenin bazen vucut

0|0
    0|0
  • Bu korku sana kaç ay yeter? :)

0|0
    0|0
  • Cok surtturme icine kacar.

0|0
    0|0
  • Test felan yaptınmı peki cok stres yaptıysan ondanda olmustur

0|0
    0|0
  • doğru tespit

0|0
    0|0
    • allah korku yaşatmak istedi dimi

• tabiki de korktum cunku öyle bir durumda aldırsam bıle onun günahını kaldıramaz heralde vicdanım

• oyleyse... en azindan basina böyle bisey gelirse ne duruma düşeceğinin simillesini yapmis bulunuyosun yaparken daha dikkatli olursun veya yapmazssin

• Ne acayip varlıklarsınız kendinizi ufak bir imtihanda hemen sayıyorsunuz sonrada yok hamilemiyim yok beni neden bıraktı diyorsunuz.. akıllı olunki karşı tarafta size akıllıca yaklaşsın...

0|0
    0|0
    • karşı tarafla ilişkim hakkında hiçbir fikrin yok ve bu, ilişkimle alakalı bişey de değil kusura bakma beni neden bıraktıcı biri değilim bıraktıysa bir bildiği vardır yoksada ben ömürlük dert etmem kendime :D

• İyi ozaman sana gelecek hayatında başarılar :P

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• o acaba hamılemıyım stresıne girdiğin iiçin adet görmemıssın stresten yanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...