Labioplasti ( vajina ic dudak) ameliyati olan varmi?

Iliskiye girerken penis dudaklarida icine cekiyor bu yuzden benim icin iliski bir sure sonra acili hale geliyor acimamasi icin yapabilicegm bisey varmi? ya da ameliyat olan var mı ucreti ne kadar?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu dudakların kabahati değil sizin kabahatiniz.
    arkadaşım iç dudakların görevi penis uyarısını klitorise göndermek.

siz yeterince sevişmiyorsunuz. dudaklara iyice kan dolmalı erekte olmalı. ve vajina oplin sıvısı ile ıslanmalı iyice. doğal kayganlaştırıcı. iyice erekte olursa penisi kavrar ve ideal ıslanma olurrsa da kayganlaşma olur. erekte olan dudak eğer vajina kuru değilse asla penis ile içe girmez.

sen tam ortama girmeden ilişkiye başlıyorsun. iç dudaklar erekte olmadığından deri parçası gibi kıvrılıp içe giriyor

siz bol sevişin. parterine de söyle bir zahmet biraz yalasın emsin

1|0
    0|0
    • haaa. bu arada labioplasti ameliyatı 15 dakikalık bir ameliyat ama riski var. yaratıcı muhteşem designer bunun dizaynını yapmış. sen dudakları kısalttığında zevk almayabilirsin. bunların hesabını yap.
      şunu unutma. labia minor, labia major ve klitoris ile vajen bir takımdır. bunlardan birinin düzenini bozarsan tamamı bozulur

• Evet islanmiyorum arka arkaya oldugu icin. 2 kere normal oluyo 2 den sonra acima basliyo gun asirida yapamiyoruz maalesef ama cok tesekkur ederim icim rahatladi

• RİCA EDERİM

Erkekler Ne Diyor 4

• Estetik olabilirsin ama önce etkili olur mu diye muayene olman gerekli.

0|0
    0|0
  • Genital estetikten çok sağlık açısından eğer rahatsız oluyorsan yaptır derim...

0|0
    0|0
  • artık kım yaptı ise dizine indirmiş yani

0|0
    0|0
    • Ne alaka vajinam kendimi bildim bileli boyle sarkma degil bu dolgun olmasi yuzunden boyle oluyor 21 yasimdayim ne dize inmesinden bahsediyosun

• Çokmu uzun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...