Erkekde hpv virüsü?

Penisin neresinde çıkar sığıl tam olarak? Penisin başında mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• penisin her yerinde çıkar. başında sapta. hpv her yerde çıkar bir tek genital bölge değil. yüzde bile çıkar el ayak. yani vücudun her yerinde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende var ama Taşıyıcı mıyım bilmiyorum yılda 4 kere tekrarlıyor Malın birinden bulaştı bana söylemedi böyle bir şeyi olduğunu 😔 anlayan biri söyleyesin lütfen bu durumda Taşıyıcı mıyım bende

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsn canım ;( tam olarak nasıl birşey sivileye mi benziyor kabarcık goob birşey mi?

• Aynen canım beyaz içi Sıvı dolu iğrenç bir kabarcık ağrı kızarıklık yapıyor 😔

• Googlede bir bakıyım nasıl birşey diye hafif gözlerimi kısarak bakmaya çalıştım midem alt üst oldu. Tam olarak hpv mi onuda bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• Her yerinde olabilir.

0|0
    0|0
  • tam uzmanlık alanım korkudan cok araştırmıştım 160 kusur cesıdı vardır bazrılarında erkek tasıyıcı olur vucudunda belırmez kondom kullansanda bulasır. sen bana bıraz anlat nasıl supheye kapıldın ben sana anlatayım nedır ne degıldır.

0|0
    0|0
    • Evleneceğim kişinin penisinde böyle 2/3 tane sivilce gibi birşey var bilmiyorumda hpv mi ama erkeklerde gebelde belirti bile olmazmış

• iğrenççççç :)

0|0
    0|0
  • sünnet derisi penis derisi skrotum testis torbası penis kökü çıkar

0|0
    0|0
    • hpv deri enfeksiyonu dur deri yüzyinde çıkar

• pürçük şeklin de et beni gibi toplu ine başı gibi çıkar

• hpv bazen siği çıkmaz erkekler taşıycı olur

• her yerde olabilir özellikle sap ve testislerde

0|0
    0|0