Cidden soru cevaplamak için mi buradayız?

insanlar bu bölüme cinsellikle ilgili bir şeyler sormaya geliyorlar. fikir edinmeye, hatta birşeyler öğrenmeye. acaba insanların cevap vermesi mi gerekir yoksa soranı eleştirmesi mi gerekir? hangisi mantıklıdır çok merak ediyorum.

kız buraya gelmiş, cinsel yaşamını renklendirmekle ilgili bir şey soruyor mesela. inanabiliyor musunuz kimse cevap vermiyor. herkes o kızın neden bakire olmadığı konusunda yorum yapıyor. ciddi ciddi bu kadar umrunuzda mı o kızın bekareti lan? inanamıyorum bir insana bu kadar değer verebileceğinize, onu kıskanıp paylaşamayacağınıza? yoksa ahlak bekçiliği taslamıyorsunuzdur eminim. iyiliği içindir işte. ahahah çok eğlenceli.

hatun gelmiş diyor ki, anal acıtır mı. sen yaptısan izlenimini yazarsın. yapmadıysan düşünceni. ama yok, cevaplar hak yolundan bok yolundan geçilmiyor. aga islami site mi burası? sana yanlışsa bunlar, burayı açıp okuman da günahtır senin. asıl bok yolu kafanın içinde.

soru nerede diyecekler. soru şu olsun o zaman. haksız mıyım cidden?

-cinsellik konusu değil bu ama eminim ki kaldırılır diğer'e açsam.bu da ayrı bir komedi-

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• insanlara hakaret etme. karşılıklı bilgi arışverişi için cinsellik konuşulabilir dinen sakıncası yok. sadece birbirini azdırmak için konuşulmaz. kendinde diyorsun bilgi alışverişi. bir insan yanlış yoldaysa hem bilimsel hem dinen olması gereken bilgileri veririz. bundan da sanane.

rahatsızsan okuma. yada hiç girrme. ayrıca din insan sağlığına yararlı olanı yapın zararlı olanı yapmayın diyor. bunu belirtmekte ne sakınca var. dinde cinsellik yok mu. yasakmı konuşmak. allah emretmiyor mu nikah yapın çoğalın. bu cinsellik değil mi. kadınınıza hayvan gibi yanaşmayın öpün sevin koklayın diyor peygamberimiz. bu cinsellik değil mi. neden bahsetmeyelim dinden. din ve bilim birbirini destekler. sapık ruhlarınız rahatsız oldu gliba. esas o sapık ruhlarınızla rahatsız olacağınız daha geride. insan olmayı insan gibi yaşamayı öneriyoruz burada. biz ne din görevlisi ne jinekolok nede başka bir bilim dalı uzmanıyız. bildiklrimizi paylaşıyoruz.

1|1
    1|1
    • böyle mantıklı savunmalar istediğimden sordum ben bu soruyu, görüşünüzdür, teşekkürler

• bence sen yanlış anlamışın kız kimseye hakaret etmemiş ki bi kere dediği şey biri bi soru soruyasa sorduğu soruya cevap verin onu yadırgama yoluna girmeyin böyle yapmaları çok saçma diyo

Erkekler Ne Diyor 19

• O tür cevapları görünce sitenin yöneticisi olmayı isterdim diyorum kendi kendime... Hiçbir ticari kaygıyı, üye kaybını düşünmeden doğrudan üyeliklerini iptal ederdim o kişilerin...

Herkese ahlak dersi veren bu kişiler günlük hayatlarında çoğunlukla her kızın arkasından laf atan kişiler olduğuna da eminim...

Site yönetimi de bu sorunlarla ilgili şikayetleri ah bir dikkate alsa...

3|1
    0|1
  • Çok haklısın malesef. Çünkü bizim toplulumumuz hala hurafelerden daha kendini arındırıp bilinçlenmemiş bir toplum. Esas öyle namus bekçisi kesilenler en tehlikelileri. Öyle söyleyip tam aksini yaşayanlar. Zaten hiçbir konuda da tecrübe sahibi değiller biraz da buradan kaynaklanıyor gibi geliyor bana bu şekilde eleştirmeye geçmeleri. Bazı şeyleri duymamak veya görmemek te yarar var yazan kendi yazar kendi okur misali. Muhatap olunmazsa sadece kendine zarar verir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • haklısın.. cidden..

1|0
    0|1
  • Hic sorma. Hala su ruhospu ve cevizlikbir denen iki gerizekaliyi atmiyorlarsa modlarda da var bir dengesizlik. Arkadaslari midir nedir anasinisatiyim.

Al iste yorumundan nasil bir zeka urunu oldugunu anla ruhospunun. Keske babasi kondomu cift kat takaymis :(

2|0
    0|1
  • kardeşim burası sosyal bir paylaşım sitesi,eger siteyle veya yapılan yorumlar hakkında şikayetin varsa üyelik sözleşmesini onaylamıyorum dıyecektin.herkesin özgür iradeyle yorum yapabilme olanağı var,ama sen çok ekstrim bi şey yakalarsın birinde ve hem sana hem bu medyadakı ınsanlara zarar verdıgıne kanaat kılıyorsan gıder sıkayet eder admınlerle ıletısıme gecersın,uzun sozun kısası yanlış kapıdasın.

1|1
    1|1
    • ben bir kapı aradığımı zaten düşünmüyorum. öneme alıp okuyacak birisi olursa bir kendisine baksın istedim yalnızca, kendim olsam yapardım çünkü.

sosyal paylaşım sitesiyse her gün gencecik insanların kişiliğine namusuna hakaretler, haklarına saldırılar okumak zorunda değilim sanıyorum.

• namus müdavimi olan bi insanın ks de cinsellik bölümü yerine bi psikiyatri veya hocayı tercih etmesi daha mantıklı ve daha makul.

• 1.Cok yanlıs düşünüyorsun adam demiş hak yolu varken bok yolunu seciyorsun oda kendi düşüncesi evli eşlerin analdan ilişkiye girmesi günah müslüman değilmiyiz dinimizce günah adamnda düşüncesi bu ki öyle dile getirmiş .

2. Bunları okumak yapmaktan daha günah olamaz burda bilgi deneyimin oluyor yüzyüze bir kıza soramıyacagn bir çok şeyi burda sordgn için karşndakinide tanımadgn için kötü birşey yapmıyorsun yani günahdır ama coook büyük bir günahı olmadgnı düşünüyorum

1|0
    0|2
  • burada üstüme alınsam mı bilemedim :) bahsi geçen soruda ben de öyle bi cevap verdim ama benim düşüncem de seninkiyle aynı bunu belirtmek için başında o tarz tabirler kullandım sonra cevap verdim. işin şu kısmı var tamam sen müslüman olabilirsin saygı duyarım ama belki soruyu soran farklı bişeye inanıyo. sana günahsa ona değil. veya günahsa da günahı boynuma diyerek soruyo. size ne yani :) sonuç olarak sana katılıyorum :)

1|0
    0|1
  • Sanalda olduğunu hatırlatır (bkz. klavye insanları), ota b*ka kafanı takmamanı tavsiye ederekten iyi geceler dilerim ;)

2|1
    1|1
    • ben sadece içinde bulunduğum bir ortamın mantığını kavramaya çalışıyorum, inan gündelik yaşamımda bu konu beni hüzünlendirmiyor. katılım için teşekkürler

• Ben de onu anlattım zaten, burada mantık arayamazsın, saçma olur ki zaten gündelik yaşamına geçen birşey yokmuş, sorun da yokmuş o zaman. Rica ederim.

• miele +1...

1|0
    0|1
  • haklısın kızlar birşey sorar hemen günah yok nasıl yaparsın başkası gelir şunu yaşadım felan yok olurmu nasıl insansın sorulara bu cevaplar yok yani düzgün cevap versen gerisi ona kalmış günahıda sevabida

1|0
    0|0
  • O ahkam kesenlerin de sosyal hayatlarında ne boklar yediğini bilmiyoruz sanki. Kimse imamlığa soyunmasın, herkes baksın işine bence.

2|0
    0|1
  • Ben cinsellik bölümünde pek takılmam.Yeni sorulanlardan bi soru cevaplamıştım, bu soru çıktı karşıma, gelip cevap yazayım dedim.

1|1
    0|1
  • Soruduğum sorulara cevap alabilmek için burdayım link cevaplarsan çok sevinirim.

1|0
    0|2
  • çok haklısın gerçekten o tiplerin nasıl olduğu belli oluyo zaten yazdıklarına baksan cinsellik uzmanı zanneder kendini aklı fikri bilmem neresinde dolu...

1|0
    0|1
  • Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

hayır...

1|0
    0|1
  • Herkez kendi namusundan sorumludur...

1|1
    1|1
  • insanların tercihleri beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • aynı turk toplumu her konuda bir yorum yaparız

1|0
    0|0
  • Nasıl bir yazı la bu ? Erkekliğimden utandım.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bence sosyal hayatta sözü kimseye geçmeyen insanlar burda dediğin şekilde davranarak laf söyledi sanıp ahkam keserken kendilerini yüce bi insanmış gibi görüyolar eziklik psikolojisi bu modern toplumlarda hiç bi zaman hakaret etme aşağılama yoktur cahillikten yapıyolar adam mesela çok inancında diyelim okudu mesela dediğin soruyu bu benim cevap vereceğim tipte bi soru değil der geçer ama bunlar net dışında onların laflarını vaay doğru söyledin diye kimse tasdiklemediği için burda 3 5 beğeni alıp ego tatmini yapıyolar okuma geç derim ben sana ben öyle yapıyorum o tarz insanlar bu yazdıklarını anlıcak kapasitede değiller zaten parmaklarını boşuna yorma

1|0
    0|1
    • teşekkür ederim çok doğru dediklerin

• ben genellikle yardım amaçlı ve ciddi cevap veriyorum.

1|0
    0|0
  • 5 5 5 yıldıızzz diyorum haklısın sonuna kadar

2|0
    0|3
  • Cevaplara bakıp okşuyorum.

1|0
    1|1
  • haklısın yada degılsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...