Evlenen kızlar gerdek gecesinden sonra yürümekte zorlanarak yürürmüş bunun nedeni nedir?

Evlenen kızlar gerdek gecesinden sonraki gün yürümekte zorlanirmis bunun nedeni nedir ya evlenen arkadaşlarımdan duymuştum evlilikten korkar oldum😣

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yok Can'ım öyle birşey inanma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Ne alakası var ilk defa senden duydum. Kızlık zarı yırtıldıktan sonra bir iki gün rahatsızlık veriyormuş genelde.

1|0
    0|0
  • Gece spor yapıyorlardır, belki bundandır.

3|1
    0|0
  • Yürümek ve oturmakta zorlanması... Yürürken dudakları tahriş olduğu için sürtünmeden dolayı olabilir ama oturmakta neden zorlansın?
    Ön sevişmenin önemi işte. Birde mental olarak hazırlanamaz, bunu bir görev gibi yaparsan yandın. Herşey sende değil erkekte bitiyor. Tecrübeliyse ya da tecrübeli olmasa bile sabırlı ve anlayışlıysa ki biz buna kibar diyoruz ; o zaman sorun olmaz.
    İlk birleşmede bile hiç acı duymazsın. Bu kulağa saçma gelebilir bazıları tarafından ama en uzun en kalın penis bile olsa ilk birleşmede acı çekmeden birlikte olabilirsiniz.
    Dediğim gibi herşey erkekte bitiyor...

0|0
    0|0
  • kocası altındakini insan yerine koymayıp vajina buldum deli gibi sokarak cinsel ilişkiye girerse tabi o şekilde olur... ilk gece zar yırtıldıktan sonra ilişkiye girilmez ise kadın için daha acısız günler olur...

2|0
    0|0
  • evlenecegin kisi onemli. hayvan gibi insanlar var. yurumeyi birak birdaha nefes bile alamazsin. esini iyi sec. tam tanimadan evlenme

1|0
    0|0
  • İlk kez duyuyorum bunu.. Seni yemişler sanırım.

1|0
    0|0
  • ne alaka ya hiç bişey olmaz... kesinlikle... kızlık zarı yırtılır... okadar... iyileşme süresi çok kısa... iyileşmeden ilişkiye bile girebilirsin... sıkıntı olmaz... yani tam kendini kızlık zarının yırtılan yeri onarmadan ilişki bile yaşarsın... sacma sacma korku yaymayın ya...

YÜRÜMEKTE ZORLANMA bir gecede çok fazla ilişki yaşarsa bayan sadece spor yaptığında asırıya kaçarsan arada hamlama derler oluyorya... işte öyle bayandada hamlama olur... biraz yorulmuşluğun verdiği yürüme sorunu... çoğunda bu olmaz... korkmanıza gerek yok BAYANLAR... hayat yaşamaya değer... Seksi süzenli yaşamaya ve yaşatmaya bakın...

HAYATIN EN GÜZEL TATLARINDAN BİRİ seks

iyiki yaratılmışınız bayanlar.

şöyle olabilir... evlenirsin bir hanzo ile... ilk gün sadece kızlık zarı işini halledip sabaha kadar seks yaparsa haylile o dediğin olur...
    ama bu olacak şey değil... ilk gün bir defa kızlık zarı işi olur... sonra ki günler devamı...

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok o kadar da kotu bir durum değil ama tabi bunda eşinin rolü çok önemli bilinçli anlayışlı saygılı hoşgörülü olması lazim hoyratca yaklaşmaması lazim

1|0
    0|0
  • iflahı kesilmiş olur sanırım. kötü manada yazmıyorum. bu şekilde düşünmeye devam edersen "vajinismus" olursun. akışına bırak.

1|0
    0|0
  • eşin sana nazik dawranırsa bu sorunların hiç birisi olmaz canım korkacak bişey yok.

1|0
    0|0
  • Bir şehir efsanesi daha :D asfdasdfaw

1|0
    0|0
  • topuklarına sıkıyorlar ondan olabilir

2|0
    0|0
    • 😆dalga geçmeseydin iyiydi

• Seni kandirmislar, bazi hayvanlar seks yapmayi bilmezse sozum ks den disariya, kadini hurpalar, hada anal yaparsa belki bir ihtimal zor yuruyebilir, normal yollardan bir birliktelikte bir sey olnaz. O zaman sokakta yururken bazi kizlarin da bu durumu yasamasi lazim (seks yapanlar ()

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum yoktur bence ama erkeğe göre değişir kan geldikten sonra o gün yapmamak en doğrusu

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok

0|0
    0|0
  • bacak kasları hamlayınca kasıklara birden okadar ağır adamın baskısı...
    doğal sonuç

0|0
    0|0
  • Aklima bir sey geliyor ama hahahah 🙈

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Bide oturma problemi 😅

0|0
    0|0
    • Oha bide öyle mi oluyoo iyice korkuyorum evlilikten😣

• İğrençsin git burdan

• Anal anlamı o ne yapabilirim?

• sonra alışıyosun hemen ama

0|0
    0|0
  • Anal seks

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • adam çıraksa olur

0|0
    0|0
  • Kocalarının hatyvanlık yapıp ilk geceden fazla yüklenmeai

0|0
    0|0
  • erkek hayvan gibi zorlarsa olacağıı o:D

0|0
    0|0
  • ilk sekste biraz acır sonuçta vajina yırtılıyo

0|0
    0|0
    • Vajina mı yirtiliyo kızlık zarı olmasın o yırtılan.

• uydurmadır bunun olması için adam ön sevişme olmadan kadın ıslanmamışken hayvan gibi girmesi lazım ancak o şekilde olur çünkü ıslanmayınca vajina kasları gergin oluyor penis girişten zorlanır yoksa hiçbir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Hangi ırk bu insanmı

0|0
    0|0
  • Bicaklandigini dusun iste oyle birsey

0|0
    0|0
  • İki hafta önce yakinimin dügünü vardı. biir gün sonra bize geldiler. Dikkat ettim yoktu öyle bisey.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayvan gibi abanırsa yürüyemezsin vende olmadı

0|0
    0|0
  • Ne alaka be

0|0
    0|0
  • Evet üstüne oturamayabilirsin, yürürken de acır. İlk seferinde öyle oluyor

0|1
    0|0
  • tecrübesiz erkekler olunca öyle oluyo

0|0
    0|0
  • Seks yapmayı beceremeyen bakir erkekler yüzünden evlendikleri gün cehenneme dönüşüyor çünkü. Sözde kocam dedikleri kişiler onları şişme bebek niyetine kullanıyor.

0|0
    0|0
  • eğer evlendiğin insan nazik olursa böyle bir sıkıntı yok kesinlikle. bunu evleneceğin insanla konuş. abartılacak bir acı yok

0|0
    0|0
    • Yahu sana bişey sormak istiyorum. Bu nazik olursa dediginizin acılımını yaparmısınız? Ne yapılırsa nazik olunur mesela?

• Şair burada naziklik derken beni yalasn demek istemiş

• Nazik olmaktan kastım hayvan gibi dalmamak.

Yükleniyor...