Kızlar, ağdadan hiç anlamıyorum bilgi verebilir misiniz?

Şu ana kadar sadece 1 kere yaptırdım onu da güzellik salonunda yapmıştım ve 3 gün sürmeden tüyler çıkmaya başlamıştı nedeni ise şeker içerebilirmis onun dışında hicbir bilgiye sahip değilim simdi satın alıp evde yapmayı istiyorum alırken nelere dikkat etmeliyim neler ne ise yarar nasıl yapılır nasıl çeşitleri vardır vs vs bilgi verebilirseniz çok sevinirim :))

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Sürmelik ağdalar var ya da hazır bantlılar var onlardan birini al ben bir keresinde hassas diye düşündüm cildimi hassas almıştım. Yan etkisi oldu kızardı. Normal kullanıyorum şu an hem daha az yakıyor çekince hangisi kolay gelirse onu yap evde ama ilk yapıcaksan bilen birinden yardım Al Sürmelik ağda için çünkü ne kadar süreceğin önemli bol sürersin zorlanırsın felan eger o zor gelirse bantlıyı al onlar kutularda hazır yapıştır çek kolay yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bişeye dikkat etmene gerek yok bacım sür yap gitsin. en güzeli lazer epilasyon. tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Evet lazer fakat lazer epilasyon yüzde yüz değilmiş yani hepsi gitmiyor

• Whatsapp yazar mısın

• Pardon özelden

• Agdanın sir agda çeşitleei var ondan al onlar geç çıkarır zaten kullanma kılavuzu da vardır içinde

0|0
    0|0
  • Ya yok öyle bişey ağda kökten alıyo 3günde çıkması zor onun için çam sakızıyla falan almış olması lazım ki günümüzde çamsakızı kullanan kuaför kalmadı. Hepsi sir ağdayla alıyo. Acılı ama bende tüylerin çıkması 2haftayı buluyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...