Penisimde yanma var yardım?

penisimde hafif yanma var sürekli işemek istiyorum ama gelmiyor. işedikten sonra bile işemek istiyorum. nedeni ne olabilir? günde 4 5 defa boşalıyorum bir alakası olabilir mi yoksa aids hepatit gibi hastalıkların belirtisi mi bu?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• testis kanseri :D şaka şaka kızma çok geçmiş olsn doktora git

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• şüpeli ilişkin var mı

0|0
    0|1
    • çok

• üroloji git prostat iltihabı bilir

• cinsel yolla bulaşan hastalıklar test yapıracan

cinsel yolla bulaşan hastalıklar yaptırcak testler
      aids hiv testi yaptıracan
      1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
      2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
      3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
      en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin
      elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

hepatit b için 3ay 6ay elisa testi
      HBsAg
      Anti-HBc IgM
      Anti-HBc IgG
      Anti-HBs

hepatit c için 3ay 6ay elisa testi
      Anti HCV

firengi silfiz için 1ay 3ay
      VDRL TPHA testileri

bel soğukluğu için idrar tahlili kültürü bakılır

tesleri devlet hastanleri özel hastanler özle sağlık labatuvar yapıra bilsin

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde vajinamın girişi yanıyo sanırım üşütmekten

0|0
    0|0
  • enfeksyon kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • İdrar yolu enfeksiyonu olabilir

0|0
    0|0
    • başka belirtisi var mı

• En büyük belirti şu idrarini yaptığın halde rahatlayamiyorsun ve sürekli idrar yapma hissi duyuyorsun yanma oluyor organinda

• idrar yolları enfeksiyonunun en büyük belirtisi bu durum ürolojiye başvurmalısın

0|0
    0|0
    • başka belirtisi var mı bunun

• zaten yanma ve sürekli işeme hissi varsa iye olduğu kesindir netten bak hak vereceksn

Erkekler Ne Diyor 7

• Idrar yolunda enfeksiyon var, vakit gecirmeden uroloji doktoruna git cünkü gecikirsen böbreklerin zarar görebilir... Gecikirsen dedigim, yani saatlerin bile önemi var...

0|0
    0|0
  • Sanırım üşüttün ya da acılı bir şey yedin o yüzden olabilir su iç bol bol çişin gelsin

0|0
    0|0
  • Fazla sabunla oynama paşam :)

1|0
    0|0
  • kardeşim şimdi mast yaparken sabunla yapıyorsun galiba ve sabunun köpüğü içeri kaçıyor bu da işerken yanmaya neden oluyor.. hastalık falan yok rahat ol sabundan o

0|0
    0|0
  • pezle olmuşsun galiba

0|0
    0|0
  • 4-5 defa boşaldığın için olabilir... Yıllık izine çıkma vakti gelmiş sanırım

0|0
    0|2
  • İdrar yolu iltihabı

0|0
    0|0
Yükleniyor...