Kıyafetli mi kıyafetsiz mi?

biliyorum başlık biraz tuhaf oldu demek istediğim şu evlendiniz diyelim eşinizin çıplakken mi daha iyi görünmesini tercih edersiniz kıyafetle mi çıplakken sonuçta sadece siz göreceksiniz asıl demek istediğim yanınıza yakışması mı daha önemli yoksa cinsellik anlamında size hoş görünmesi mi

Güncellemeler:
ikiside demişsiniz ama lütfen birini belirtin en azından hangisi daha ağır basıyor

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu unutmamak gerekir ki, biz kadınları ilkin dış görünüşü, kıyafeti, saçı ve makyajı ile görüp beğeniriz... Dolayısıyla birinci öncelik dış görünüşünün hoş, alımlı ve seksi olması...

Ancak fiziksel olarak, yuvarlak göğüsler ve yuvarlak kalçalara sahip, güzel bir ten ve seksi seven bir yapısı varsa bu da bonus olur...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinsellik anlamında hoş görünmesi gözüme her zaman tercihimdir. Ben onu yanıma yakıştırırım zaten yakıştırmayan yakıştırmasın beni pek ilgilendirmez. Sanırım sen evde çıplak mı görmek istersin gibi sormak istedin. Tamamen çıplak olursa cinsellik pek etkili olmaz. Ancak mini bir etek firikikler çok daha fazla etkilidir.

0|0
    0|0
  • Kıyafetli 51,çıplak 49 :D:D:D

1|0
    0|0
  • Çıplakken iyi görünmesi yeterli.

0|0
    0|0
  • ev içerisinde iç gıcıklayıcı olmasını, dışarıda ise bir hanımefendi gibi giyinmesini tercih ederim

0|0
    0|0
  • dışarda kötü görünsün birileri yavşamasın içerde mükemmel olsun bakan tekrar bakmak istesin :)

0|0
    0|0
    • ha yani tek gören ben olmam diyorsunuz o.o

• içerde dedim :)

• içerde derken neyi kastettiniz yani benim sorumda iki seçenek var ya kıyafet ya kıyafetsiz yani içerde derken aklıma iki şey geliyor birinde zaten içerdeyken bakan bir daha baksa iş tehlikeli :) yani uygun olan kıyafetsizi kastediğinizi düşünmek :)

• Yanımıza yakışması tabi ki öncelikli ama iç güzelliği de bize kalsın canım.

0|0
    0|0
  • yanına yakışması ne ya...eşya almıyoruz...

0|0
    0|0
    • atıyorum dışarıdasınız siz yakışıklısınız ama eşiniz çirkin millet dikkatli dikkatli size bakar adama bak yanındakine bak diye bundan bahsediyorum güzel bir şey mi bu

• ikisideee tabi ki... taş gibi zatennn,kıyafetli de doğl olarak hoş duruyor..

0|0
    0|0
  • iç çamaşırıyla

0|0
    0|0
  • kıyafetli de hoş görünmelı çıplakken de

0|0
    0|0
    • ama ikiside birbirini tamamlayan unsurlar.tek tercih varsa o zman çıplakken

• Kapatrırım eve kıyafetlide kıyafetsizde ben görürüm sadece :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi de çıplakken iyi duran biri, kıyafetleriyle hayli hayli iyi durur.

0|0
    0|0
    • ben tam olarak anlatım yani demek istediğim tam olarak fizik yapısı değil

Yükleniyor...