22 yaşındayım birtürlü kendimi frenleyemiyorum günde 2 defa mastürbasyon yapmazsam?

242yaşındayım birtürlü kendimi frenleyemiyorum günde 2 defa mastürbasyon yapmazsam aklımdan cinsellik çıkmıyor. ileride bunun sıkıntısını yaşarmıyım? cinsellikten zevk alamazmıyım bu bir hastalık mı?

• bu bir hastaslık eğer böyle devam edersen ileride cinsellikten zevk alamazsın
    70% (7)42% (5)55% (12)Oy Ver
  • hiçbir sıkıntı olmaz bu yaşta normal
    30% (3)58% (7)45% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kez bu yaşta sorun olmaz. Ama kayganlaştırıcı kullan yoksa yara olabilir.

0|0
    0|0
    • peki boşalamama zevk alamama durumlarını yaşarmıyım ileride cinsel ilişkide?

• peki haftada kaç defa yapmak makbuldur?

• O konuyu bilemem.. Uzmanlara sormalısın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim bir gün yapma diğer gün çift posta at bu şekilde vücut dinleniyor ama sikimize söz geçiremiyoruz ki inmiyor enerji tavan mast olmazsa olmuyo işte

0|0
    0|0
    • ileride sıkıntı yaşarmıyım peki ya cinsell ilişkiden zevk alamama boşalamama gibi?

• iki defa hayat kadınıyla oldum hiç zevk alamadım ama?

• Kardeşim hayat kadını zaten zevk alamazsın ki eskort çağır dene kardeşim 31 çekmek tabii mecburiyet ama gerçek sikişe geçmek lazım

• Ilerde erken bosalma yuzunden sorun yasarsın hassaslasır ıyıce bence bırak bı sekılde

0|0
    0|0
  • şekerim az kitap oku

0|0
    0|0
    • neden?

• zevk alamama boşalamama gibi sorunlar oluyormuş ama

• yok canım yemene içmene bak sen

• kafana göre takil.

0|0
    0|0
    • ileride cinsellikten zevk alamazmıyım?

• zaten yanıyorum prayla ilişkiye çok karşıym hayatta yapmam. bugune kadar çıktıgım kızlarında hepsi bakireydi istesem yapardım ama günahlarına girmek istemedim. ama diğer herşeyi yaşadım

• zamanla olur.

Yükleniyor...