Kadınlar ikiye ayrılır

Bu alemde kadınlar ikiye ayrılır

Bir : Kondom kullanmanı isteyenler, bunlar özgürlüklerine düşkündür.Seni sıkmazlar, kendi keyiflerine bakarlar.

İki: Kondom kullanmanı istemeyenler, hemcinslerim için söylüyorum böyle bir kadınla karşılaşırsanız hemen oradan kaçın:) çünkü evcimen olan bu kadının tek derdi evlenip çoluk çocuğa karışmaktır.

Sizin yorumlarınız neler?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• kondom kullanmaktan hoşlanmıyorum.ama çocuk istediğim için diil.ne ben zevk alıyorum ne partnerim.gerekirse 1 milyon kere söylerim et ete değecek:)

0|2
    1|0
    • öönüme gelenle yatan biri olmadıgım için böyle bi korkum olmayabilir mi acaba?merak etme sağlık konusunda senden çok daha bilgili oldugumu düşünüyorum caresizyalniz.tek partnerim oldu ve gayet sağlıklıydı en ufak bi şüphe yaşamadım.ben etini etime değdirecek insanı bilirim sen içini rahat tut

Kızlar Ne Diyor 7

• kondomun özgürlük ile ne alakasi var ya? sacmaliga bakin cinsel hastaliklar var, kocam olur o ayri bi konu oda bir hastalik kaparsa artik allah belasini versin!

benden önce nasil tür bayanlarin bacak arasina girdi biliyormusunuz, veya o bayan hangi adamla beraber oldu?

SAGLIK herseyden önemli bence! Kondomun zevk icin degil korunmak icin kullanilir tek cocuk mesele degil yani? et ete deyecekmis evlen degir istedigin kadar!

biraz aklinizi calistirin, Türkiye'de o kadar cok AIDS li Hepatitli olmaya basladi...

1|0
    0|1
  • hangi kadın 4 kglik çocuk için 20 kilo almak geceleri uyuyamamak ve hayatını karartmak ister ki :) ha isteyeni var ama onlara da laf yok :D

0|1
    0|0
  • o tip şeylerden nefret ederim..çocuk da istemiyorum.ne diyeceksin şimdi ? korunmanın tek yolu onlar değil dostum

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • alakasız.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin %90ı kondom kullanma taraftarı değil bunu ne yapacaksın daral bey. Bazısı söylesen de mızmızlanıyor.

0|0
    0|0
    • haklısın bir çok erkek de istemiyor kullanmak ama tavsiyem olsun bir gün birisine adet görmedim bu hafta deyin bakın ellerden başlayan terleme vicuudu nasıl sarıp 5 dk da 5 farklı renge nasıl giriyor:))))

• Söyledim renkten renge girmedi. Hamileysem doğururum dediğimde bile gayet sakindi.

• Senin kondom kullanmanı istemeyen hap ile kendi korunuyorsa niye istesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sana hastalık bulaştırıp intikam almak istiyor da olabilir

1|1
    0|0
  • 2.tipi yeğlerim. ayrıca dumadumadum un dediği gibi et ete deyecek :)

0|1
    0|0
  • porfect! daha önce neredeydinz yaa :(( haklısınız II den başıma geldi ve ilişki sonrasında benden çocuk istediğini söyledi ::D yermi anadolu çocuğu :)))))

0|1
    0|0
  • yani o kadar mal bi kadın ki senin dışarı boşalabileceğini de düşünmez filan hatta di mi? yok öyle bi ihtimal

0|0
    0|0
  • Yani bundan çıkarmamız gereken sonuç nedir?

Evlenmek istemiyorsak condom kullanıp kategorilenmek mi isterizi çıkardım ben

Ayrıca kadınları kategorilerine ayırmaya kalksan 5 ciltlik kitap yazarsın

0|0
    0|0
  • belki spiral takmıştır, hap almıştır bilinmez, hepsinin öyle kötü niyeti olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ortadan cart diye...

0|0
    0|0
Yükleniyor...