Kendime dokunduğumda zevk alamıyorum. sorun ne?

kendimi parmakladığımda bedensel bir haz alamıyorum. o zaman niye yapıyorsun diceksiniz, sırf parmak derimin buruştuğunu görmek için mastürbasyon yapıyorum asdfghj sadece sulanmasını seviyorum yani. klitorisime dokunduğumda bırakın zevk almayı rahatsız bile oluyorum. ben mi bir şeyleri beceremiyorum da böyle oluyor anlamıyorum ki. nasıl bir sorunum olabilir?:(

1|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yürü git ellerini yıka bir çay koy

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gel bir de ben dokunayım zevk alırsın garanti 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bir tane normal soru sormadin suana kadar. Surekli garip konular garip travmatik durumlar. Hangileri gercek bunlarin. Niye biylesin?

0|0
    0|0
  • İnanılır gibi değil ama gerçeeeek...

0|0
    0|0
  • Bişeyleri yanlış mı yapıyorsun ki
    Sırf masturbasyon yapmış olmak için yapılmaz.
    İstediğin anda, film, fotoğraf veya hikaye eşliğinde yap, birde öyle dene.

0|0
    0|0
  • Insan kendi kendine dokununca zevk mi alabiliyomus

0|0
    0|0
  • bir erkek dokunsun sana o zaman

0|0
    0|0
  • gerçekten canın istediği zaman mı yapıyorsun yoksa şimdi iyi gider gibisinden mi

0|0
    0|0
  • Senin için cürümüş 😀😀

0|0
    0|0
  • Başkası yapsa belki zevk alabilirsin ya da vajinanı uyaramıyorsundur

0|0
    0|0
  • kaşar olduğundan olabilir :D

0|0
    0|1
    • umarım penis başın hissizleşir ve bir daha erekte olamaz. budala şey

• o nasıl bir bedduadır mk :D

• ciddi bir şeyden söz ediyoruz şurada di mi:D

• senin ruhsal sorunların var karşim kendine dikkat et :D

0|0
    0|0
  • Izlemek lazim

0|0
    0|0
  • Haz bedensel bir olgu değil zaten. Sıkıntı yok atlatırsın zamanla.

0|0
    0|0
  • ilişki sırasında zevk alıyormusun?

0|0
    0|0
  • beni denemelisin :)

0|0
    0|0
  • elin uyuşuk olabilir mi

0|0
    0|0
  • başkasının dokunmasını dene

0|0
    0|0
  • H. d ye yazz :)

0|0
    0|0
  • Sendemi beceriksizlik 😄😄

0|0
    1|0
  • gerçek olamayacak kadar ütopik bir soru
    korkutuyorsun insanları gerçekliği konusunda şüpheye düşebilirler ve bundan kaçamazsın :D

0|0
    0|0
  • insan beyni, dokunmadan önce nereye dokunacağını düşündüğü için, dokunulacak olan yer evvelden uyarılır. "aloo birazdan sana bir parmak dokunacak" gibisinden bir sinyal, o dokunuşu beklenilir kılar. gıdıklanmak gibi düşün. kendisini gıdıklayabilen insan var mı?

fakat başka bir beynin veyahut kalbin veyahut ruhun hatta his bile olabilir. etki her ne boksa da artık, ortaya çıkan tepki dokunmak ise, dokunulan yer tamamen habersiz yakalanır. veve beyne "birisi dokunacak buraya" mesajı gitmez. "ofofff. tam yerine dokundu" mesajı gider. aynen gıdıklanmak gibi.

kendi parmaklarının yerinde, arzudan nemlenmiş kaygan bir dil olduğunu düşünsene? bırak dokunulacak yeri senin tahmin edebilmeyi, dilin sahibi bile tahmin edemez nereye dokunduğunu bilemez. dil l*n bu. kemiği yok ki kontrolü olsun. tamamen doğaçlama, aynen fırça darbesi gibi. dokunan kişinin ruh halini kalp ritmini dahi takır takır hislerine sokan bir dil işte.

veyahut bel. bir erkeğin beli mesela. sana beliyle sürtünen bir erkek, nereye dokunacak bilebilir misin?

senin cılız parmakların, birer ispiyoncu asker. haz almanı engelleyen ajan onlar. spy onlar.

parmaklarını bırak da, bir yerine dokunurken başka bir yerine pençelerini geçiren, aynı zamanda da daha başka bir yerini ısıran bir adam bul kendine. sürpriz üstüne sürpriz olsun beynine, ruhuna, bedenine. öküz gibi östrojen çılgın gibi oksitosin salgılattırsın sana.

yazık güzelim çıtır bedenine dimi ama? :)

0|0
    0|0
    • Bak @ayakfaşisti bu sendende manyak cikti 😂😂😂

• beni çok azdırıyorsun ama engelliyorsun olmuyor kırılıyorum bak

Kızlar Ne Diyor 2

• Tuhafmış yaw

0|0
    0|0
  • Konsantrasyon gerekiyor ve isteyerek yapmalısın her zaman kolay olmuyor normal.
    Hayal kur rahat ol gevşe göğüs uçlarınla oyna bedenini okşa öyle yavaş yavaş isteğin artar patlamaya yaklaşınca hızlanırsın ;) yastığa sürtün istersen güzel oluyor.

0|0
    0|0
    • ohoo sürtünmedik yer bırakmadım evde zaten de olmuyor işte. hiçbir şey hissedemiyorum. öylesine otomatiğe bağlayıp okşuyorum zerre zevk almadan

Yükleniyor...