AİDS KAPTIM SANIRIM :(((((((((((( ?

Bundan 2 ay önce geneleve gittim yeni gelmiş bir kadın ile birlikte oldum. iki gün üst üste o kadına gittim. geçenlerde tekrar gittim ve o kadının orda olmadığını gördüm. korunmasız ilişkiye girmiştim o kadınla. Sanırım aids testleri pozitif çıktığı için onu kovdular. bana da bulaştı :( test yaptırmaya korkuyorum.

1|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Uckurunun sevdasina dusenlere Hersey hak. Herkesin girip ciktigi yere giren erkekde haya namus oldugunu sanmiyorum

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Erken teshis iyidir

0|1
    0|0
  • Afferin sana

0|0
    0|0
  • merak etme tatlım nerdeki genl eve gittin belki benim çalıştığım yerdir

0|0
    0|0
    • d. bakırda asskerken gittim

• nasıl

• bende genel evdeyim dedin ya yalancı pislik

Erkekler Ne Diyor 11

• Amma attin.. Onlar il il dolaşırlar bazen.. Pozitif olayı da kendi kurgun mu.. Öyle bir şey olsa, ana haberler yikilirdi..:)

1|1
    0|0
  • o tarz kadınların kondomsuz ılıskı yasayacagını sanmam ancak ıcın rahat olsun ıstıyorsan 4 ay sonra kan testı yaptır.. bugun yaptırdığın testte cıkmayabılır.. hıv vırusunun 6 aya kadar kuluçka donemı vardır testlerde cıkmayabılır!

0|1
    0|0
  • Ne işin var genel evde ya allahını sever sen bir. Eh be kardeşim be inşallah birsey yoktur

0|1
    0|0
    • hiç sorma. yaptık bir hayvanlık. fakat her gün binlerce kişi gidiyor o genel evlerine. çoğunun kapması gerekmez mydi?

• Sanırım öyle ama ben hiç gitmedim gitmem de uzak dur kardeş başına iş alacaksın

• Aids kaptığını düşünme git test yaptır.

0|1
    0|0
    • bulaşmış mıdır sence?

• Sen bilion yakaladim senil 😝😂

• @Oyuncaq_qizz yirim :)

• kardes sen baya korkunc seneryo yazmissin dur hele

0|0
    0|0
  • Merak ettim genel evindekiler korumasiz kabul Erde Bile erkek tedbirini almali bence

0|0
    0|0
  • Sen lise okumadın mı? Biyolojii falan? Ayrıca tümevarım yöntemin garip SANIRIM üzerine kurulu.

0|0
    0|0
    • öldüm ben usta cehennemden yazıyorum. bura çok sıcak aklınız varsa gelmeyin

• Sade soda (buzlu) ben saunada tercih ederim. Orda işe yarıyor mı? yoksa çok mu sıcak

• Onlar muayne olmadan oraya işe almazlar belki adet donemı geldı ızın yapıyo

0|0
    0|0
  • Korkunun ecele faydası yok. Testlerde 6 ay çıkmayabilir, sonra git test yaptır ona göre yaşamaya çalış

0|0
    0|0
  • hemen telaşa kapıma git kan testleri yaptır
    aids hiv testi
    1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
    2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
    3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
    en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin
    elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

0|0
    0|0
    • hiv berti vermez başta hiv başta hiv poztif aids 5 yıl 8 yıl 10 yıl sonra aids olur

• kızılay kan toplam merkezin deyim kurum deyşitır dim

• devlet hastanesi intaniye enfeksiyon hastalıkları git

3 ay
      6 ay
      elisa anti hiv testi yaptır hepatit ler baktır hepatit b aşın yok sa yaptır

• illede et ete değecek diye tutturursan olacağı o.
    vakit kaybetmeden doktara git ileride yataklara yapışıp kalma.

1|1
    0|0
Yükleniyor...