Sizi seven sizde onu seviyosunuz ciddi düşünüyorsunuz

bu kızla cinsellik yaşaşanız ne düşünürsünüz kız bakire çok iyi niyetli biri sizide sevio cinsellik derken sevişme anlamında düşünün .. ondan sonra soğurmuşunuz sevginiz azalırmı ne değişir bağlanma durumu nasi bişeydir bağlanırmısınız

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyle olur biter sanıyordum ama hatta hep ben kaçamak davranıyordum bu konuda sonra onun istekleriyle e illaki bir zamandan sonra oldu ve ben ondan sonra çok fazla bağlandım ona yani aslında bu tamamen sana bağlı bütü soruların cevabı sende cinsellik yaşayıpta onun isteklerini beklentilerini karşılayamazsan o zaman hiç bulaşma derim ama birde saygı içerisinde bütün isteklerimizi konuşuyorduk anlaşıyorduk ondan sonrası mükemmel oluyor yani ben neden soğuyayım ki bütün isteklerimiz hatta fazlasını yapan bir insan varken ne işim var başkasıyla :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• erkektir. bağlanabilir. bağlanmayabilir. başka cicekleri de koklamak isteyebilir. bunun için o kişinin aileden aldığı terciye, ahlak, kültür, inanç vs vs etkili şeylerdir.

0|0
    0|0
  • siz kızlardakı bu zihniyeti çözemedim sevişdiğimiz kızdan neden soğuaylımkı iş bitince arkamızı döüp kimseyı terk ettiğimizde yok sevişdiğim kızla daha yakın olurum çünki bana kendini sunan sevgili benı benden çok sevdiği içindir ben ölesine hak ettiği derğeri veriririm

3|1
    0|0
  • Eğer soğumanın kıstası sırf cinsellik ise ve yaşadıktan sonra olacaksa, evlendikten sonra alası olur. Ha öncesi ha sonrası. Ama tabi nikah bir çeşit garanti olduğu için göte tekmeyi koymak daha zor oluyor. Bu biraz karakter meselesi. Erkeğin sevdiği kıza değer vermesi sahip çıkması ile ilgili...

0|0
    0|0
  • ya ben o kizi seviyorsam o kizla evlenirimde.. ozaman cinseligi neden önceden yasayim? ne gerek var? ha olursa olur ama olmazsa daha iyi olur cünkü dügünden sonra daha farkli olur degisik olur siradan birgün olmaz..

insanin sogucagini sanmiyorum ama belki farkli düsüne bilir hakkinda olabilir insanlarin düsüncesi sonucta farkli farkli.. sevgisinin azalip azalmayacagida insanin düsüncesiyle alakali..

0|0
    0|0
    • bu yaz degıl seneye yaz evleneceksın yasamazmısın bıd e ben de bı dusunce var onu mutlu edeyım gozu dısarda baska cıftlerde kalmasın ama bunu ona solıyemıyorum tabi

• ben 3 yildir şu anki nisanlimla beraberim.. ve bugüne kadar öyle bi istegim yada seyim olmadi.. 3 bucuk ay sonra dügünümüz var ona ragmen düsünmüyorum.. emin ol onsuzda insanlar mutlu oluyor.. o evlenince bence daha güzel olacaktir.. hem malesef ne zaman ne olacagida beli degil..

• insan sevdigini sikermi ya eger gercekten seviyorsa sana daha cok baglanır azgınlıga düştügü zaman aklına sen gelirsin ama diger turlu mast veya baska yola sapma ıstegı dogar fakat sunu basta dedıgım gibi eger sevgisine yüregine inancın yoksa iliskiye girdiginde sogursa o zaman sıkılmıs olursun...

0|0
    0|0
    • sevişince ben daha cok sıkıldım sogudum bellı etmemeye calısıom ama acaba oda aynı durumdamı dıe dusunuyorum ona olan askımın büyüsü bozuldu sanki aşkımız masumlugunu yitirdi gibi gelıo:(

• bu cınsellıge karsı soguklugundan zaman duzelır orgazmı yasamaya basladıgında daha fazla baglanırsın

• sevgisinin arttığına inandırır zamanla daha fazlasını ister sonra bi' bakmışın keyif sigarası yakmış bi' tane püfür püfür içiyor..

işte bu keyif sigarasından sonra ilk başlarda anlayamazsın ama bi' ilgisizlik ufaktan ufaktan başlar..

1|0
    0|0
    • açıklayıcı yazmışsın..katılıyorum sana..demek istediğim buydu benimde..sonucda cinsellik yavaş yavaş soğutur..gerçekler çok acı malesef.

• Afering. En iyi cevap.

• ben birşeyler yaşadıkça ama sadece cinsellik değil, her türlü paylaşım diyelim gittikçe daha fazla bağlanıyorum.

Ama bu kişiden kişiye değişir herhalde kimiside yatağa girdikten sonra işi biter hesabı soğuyor:))

1|0
    0|0
  • mantıklı düşünürsek bu anlattığın yapıda bir kıza aşık olunur ancak erkeklerin kim ne derse desin %90 ı cinsellik yaşadığı kız ile evlenmemeye özen gösterir kısa ve öz. Genelleme yapacak olursak sonuç %90 ortadadır.

0|0
    0|0
    • peki üç senedir yasamadın bu yaz nısanlanmayı dusunuo ve bıseyler yasadınız ne olur yanı sonuc evlenmezmı sımdı erkek

• bu konuda tek bir tavsiye verebilirim bir erkeği bağlamanın en iyi yolu sadece ona ten olarak elini tutmak olur. Aksi takdirde öpüştüğün an bile daha fazlasını düşünecektir. Cinsellik ve ötesi olmazsa bu erkeğe güven verir o güven zamanla bağlayıcı aşka ve sonucu erkek o kız ile evlenmek ister.

• bir erkek , seviştiği kıza ileride çocuklarının annesi gözüyle bakamaz...o yüzden sen, göster ama verme...

0|0
    0|1
  • dünya stantarlarına göre sorun yok ama ulkemizde evlilik öncesi cinsel münasebet hoş karsılanmaz

0|0
    0|0
  • baştan o kıza yaklaşımıma bağlı. ama sırf cinsellik olsa bile hareketleri hoşuma giderse evlenmeyi isterim.

0|0
    0|0
  • şevişipte evlenen çiftlerde var belli olmaz

2|0
    0|0
  • bakıreysen sakın kendını verme cunku bır zaman sonra kapının onunde olacaksın şu anda gordugun degerı gormeyeceksın

0|0
    0|0
  • adamın niyetine göre degişir.ben eski kız arkadaşımla yaşadım ve ona bağlandım.şu an onun adına ve evlenecegi adam adına üzülüyorum.keşke herkes sadece ilişkiye girdigi insanlarla evlense

0|0
    0|0
  • erkeğin niyeti ciddiyese iyi sevişen kadın erkeğini bağlar

0|0
    0|0
  • öyle birşey olmasına mümkün olduğunca izin vermem ama olursa da hakkında kötü düşünmem.

0|0
    0|0
  • her nekadar ciddi olsamda kız da iyi niyetli temiz biri olsa dahi içimde şüpeler oluşur bu beni huzursuz eder.

0|0
    0|0
    • neden şüphelenirsin ki

• Nasıl bukadar rahat. Daha önce bişeylermi yaşadı. Böyle rahatsa acaba ilerde... gibi sorular takılır süreklli aklıma. Şeytan işte herşeyi üfler.

• şahsen ben daha çok bağlanırım çünkü o bunları göze alabiliyorsa beni gerçekten sevdiğini ve ciddi düşündüğünü bir kez daha anlarım ama bu erkekden erkeğe değişir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sana önerim ciddi düşünüyorsan sevişme sakın..erkekler iki yüzlüdür..istiyor gibi yaparlar..ama evlensen bile onunla ilerde bunu yüzüne vurur..

0|1
    0|1
  • Her düşünce bir değil.

Rememberme90 a katıldım.

0|0
    0|0
  • onun için atık sıradan biri olursun

0|0
    0|1
Yükleniyor...