Arkadaşlarım gay mısın diyorlar!

19 Yaşındayım hayatımda 2 kere çıktığım oldu onlarda 1.5 2 ay sürdü biri 6.sınıftayken biride lise sondayken.Herkes sürekli sevgili değiştirirken ben her zaman bekledim sabrettim doğru kişiyi bulmayı bekledim.Ama artık insanlar bana sen gaymısın niye sevgilin olmuyor diye dalga geçiyorlar.Bunlara inat karşıma çıkan ilk kıza çıkma teklifi ediyorum diyorum ama sonradan dur bu yaşa kadar bekledin biraz daha bekle diyorum.Çok yakışıklı değilim ama 1.83 boyunda 75 kilo kaslı biriyim ve çokta çirkin değilim yani.Benim sorunum ne biraz daha sabredip doğru kişiyimi bekliyim yoksa önüme gelenle sevgilimi olayım?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendinden eminsen neden umursuyorsun insanları? onların yaptıkları çok mu doğru, erdemli? insanları bu kadar önemseme.

1|2
    0|0
    • Öylede yaptığım doğruluğu kimse görmüyor.Yani mesela bir kuzenim var sürekli kızlarla felan takılıyor ortamlara felan giriyor popüler biri yani.Herkes onu konuşuyor ailede arkadaşlar arasında ben ders konusunda başarılı biriyim ama ben pasif kalıyorum aslında ihtiyacımda yok övgüye ama ne biliyim garip ama o kuzenimin yerinde olmak istermiyim asla ben böyle iyiyim doğru yolda olduğumu düşünüyorum :)

• teşekkürlerrr :))

• ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Sorunda mantık hatası var,onlar arkadaş değil sadece Karaktersiz Topluluğu.

1|2
    0|0
  • sen bakma onlara . Sen mantıklı düşünüyorsun bence arkadaş çevreni değiştir onların yüzünden gay bile olabilirsin birgün çok sinirlenir onların hepsini ... :D:D:D:D

0|1
    0|0
  • doğru kişiye kafam girsin bro. git acilen birini düz!

0|1
    1|1
  • Umursama onlari. Bende lezbiyenmi oluyorum o zaman. Sacmalik. Ben olsam onume gelenle sevgili olmam sen bilirsin

0|2
    0|0
  • sen doğru kişiyi bekliyosun onlar kişiyi bekliyo sen böyle mutluysan onları umursama

0|2
    0|0
  • Sabret arkadaşım

0|2
    0|0
  • Gay misin?

0|0
    1|2
    • Gay olmadığımı size kanıtlayabilirim :)

• Gayler hetero ilişki yaşayamaz diye bir kuralı nerenden uydurdun peki?

• gay kelimesinin anlamını sözlüğe açıp bakın derim.Sizin dediğiniz biseksüellik gaylık değil gittikçe batıyorsunuz farkındasınız deme :)

• gay misin?

0|0
    0|3
  • sende ne dedirtiyosun gay mısın lafını beee azcık sert çık

0|2
    0|0
    • Gereken cevabı veriyorum ama bir kere ağzından çıkmış oluyor o söz.Zaten sapına kadar erkek olmasam ağır biri olmasam alınmam.Güler geçerim.Ama insan alınıyor biraz işte..

• ne alınıyosun herkesin dediği lafa göre mi hareket ediceksin. herkesin dediğine bakarsak kavgada da birbirmze sinirle gerizeklı vs. laflar sayıyoruz şimdi biz gerizklı mı oluyoruz? böle dşn

Erkekler Ne Diyor 9

• o arkadaslarının sorunu ne ?

1|1
    0|0
  • Dostum bak sana bi arkadaş tavsiyesi. bunun beklemesi felan yok. herkesten birşeyler öğrenirsin. önüne gelenle değilde içinin ısındıklarıyla sevgili olmayı dene. inan kaybın olmaz. doğru kişi seven kişidir unutma bunu :) ayrıca insanlarada çok taklma torba değilki bi bitmiyorlar

0|1
    0|0
  • Pascal Nouma'yı bu konuda örnek alırsan arkadaşlarına da söyleyecek söz kalmaz ;)

0|1
    0|0
  • sevgilin olmaz gay derler çok sevgilin olur p****enk derleer aldırma sen. :)

0|1
    0|0
    • haklısın ne yaparsan yap insanlar arkandan konuşucaklar,seni kötüleyecekler en iyisi aldırmamak ama duygusal bir insanım be alınıyor insan..

• Sana " GAY " diyorlarsa , bana ne derdiler ? merak ettim :))

0|1
    0|0
  • Doğru yoldasın kanımca.

0|1
    0|0
  • Köpeklerin Kardeşliği Önlerine Kemik Atana Kadardır Sen Takılma Bunlara Kardeşim Yıllarca Sabretmişsin Biraz Daha Sabret...

0|0
    0|0
  • geyim de geç ayol

1|1
    0|0
  • Desinler hacı desinler laf ile peynir gemisi yürümez,bazen hayat bize bir misyon verir rüyanda defalarca görmüşsündür belki... yapacak bir şey yoktur.Hatta o misyonunu onu tanımadan önce bile görmüşsündür ama bunu insanlara anlatamazsın...

0|1
    0|0
    • Tek merak ettiğim bu tarz söylentileri kimin çıkardığı gerçekten merak konusu...

Yükleniyor...