Vajinamda kıl dönmesi gibi bişey var nedir?

Ne olduğunu anlamadım duştayken kaşıdım bir baktım yanıyor kanıyor minik bir şişlik vardı sıktım içinden kıl çıktı sonra beyaz iltihap çıktı sonradan şişmeye başladı fındık tanesinden bir tık küçük olacak şekilde şiş şu an ne olabilir kıl çıktı ama hala şiş ve acıyor vajinamın sol dudak tarafında

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes yazmış da hep boş yazmış millet hep doktor jinekolog Prof olmuş arkadaşım o birşey degil merak etme ağda yaptıktan sonra kalan yani agdanın almadigi killar yerinden çıkamayıp geri vücuda batıyor ve içeri doğru büyüyor tabi bu arada mikrop kaptığı için iltihap oluyor eski sevgilimde çok olurdu ben toplu iğneyle çıkarıp temizlerdim hep iğneyle içinden kılı çıkart ve sıkarak temizle sonra alkol vs yardımıyla dezenfekte et sabaha bişey kalmaz merak etme

0|0
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• İltihap topluyordur büyük ihtimalle. Tekrar kıl dönmüş olabilir içeride. Kendin müdahale etme ve geçmesini bekle. Eğer geçmez ise doktora göster. Baktıktan sonra kıl dönmesi ise kılı alırlar. İltihap ise ya patlatırlar ya da ilaç verirler krem gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İyileşene kadar bekle sıkmadan. Lazere gidersin batıksa.

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • iltahap almış patlatma şişliği fazla oynamada temiz tut birde çay ağacı yağı sür birkaç kere iyi gelir..

0|0
    0|0
  • Hastaneye gidip bir şekilde o iltihabı boşalttırman gerekli.

0|0
    0|0
  • traş bıçağı kullanıyorsan kıl dönmesidir.
    bana hep olur. tersten almamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Doktor'a gidin yani böyle olmaz.

0|0
    0|0
  • Oynama fazla yara falan olmasın iyice. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • En degerli yer orasi bebegim fazla kurcalama :( gecmis olsun acil sifalar :(

0|0
    0|0
  • dediğin gibi kıl dönmesidir acıya dayanacaksan iğne batır kanat iltihap olabilir kıl da olabilir

0|0
    0|0
  • kıl dönmüş iltihap yapmış başka kılda olabilir

0|0
    0|0
  • Sapıklık manasında demiyorum cidden görülmesi lazım inşallah değildir ben yasadım

0|0
    0|0
    • Ve daha geçen şubatta ameliyat oldum totomdan çok zor cidden

• bir uzmana görün. bende AEH te hekimim ama görmeden yorum yanlış olur. tam neresinde?

0|0
    0|0
  • resimli detay lütfen

0|0
    0|0
  • Jilet mu kullanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Jilet kullanma.

0|0
    0|0
  • Doktora neden gitmiyorsun? Buradaki insanların verdiği bilgilere güvenmeyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende de olmuştu. İşin ilginç kısmı, benimki de sol dudaktaydı :D
    3 güne geçiyor, meraklanma.

0|1
    0|0
  • Dezenfekte etmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...