İlk seferde zevk alınır mı?

İlla ki acımak/kanamak zorunda mı? Bazıları hiç acımadığını ve kanama olmadığını söylüyor, bazıları ise tam tersini. Eşimle ilk sevişmemizde ben de zevk alacak mıyım merak ediyorum? Sizin deneyiminiz neydi? Ne tür önlemler almalıyım, ya da ne yapmalıyım? Sapıklık amaçlı sormuyorum, lütfen ciddi cevap verin.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu olayin cok cesitli yonleri var.. iliskiye hazirlanman en onemli nokta!
    Karsindakini istemende cok onemli.. himen yapinda.. normal sartlarda ilk baslarda alacagin sizi dakikalar gectikce zevke donecek.. belki ilk zamanlar orgazmda zorlukda cekebilirsin ama birbirinizi tanidikca hersey harika olacaktir.. etrafda duydugunuz sehir efsanelerine pek itibar etmeyin yeter..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biraz canın yanıyo ilk başta ama sonrası harika

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle kendini sakın kasma gevşet kendini. kendini erkeğin kollarına bırak. ben eski kız arkadaşımla seviştim kız beni bırakmadı. bırak geç kalıyorum diyorum hala beni istiyodu. ilk defa sevişmemişti. sadece talimatlarıma uydu. bana harikasın diyip yapışıyodu dudaklarıma :/

1|0
    0|0
  • Zar muayenesi ol kesin bilgi için. Zar türü de önemli.

0|0
    0|0
  • Acabalar yüzünden keyif alacağını snmıyorum. Kafana takma, eşini de soğutma.

1|0
    0|0
  • kız pek almaz aslında korku heyecan düşünceler tabular vs

1|0
    0|1
  • Bir bayan icin ilk ilişki çok onemli. yaşanacak bir olumsuzluk bayanın cinsellikten soğuma sına neden olur. Bundan dolayi bakire bayanların kendini Gerdek gecesine hazırlaması lazım. Bunun yolları var tabii. Bu yöntemler ile kendini hazırlaması lazım

Erkek ise çok anlayışlı ve yumusak davranmalı. Unutulmaması gereken kural cinsellikten karşılıkli zevk almanın sırrı kadının Orgamz olmasıdır.

Bunlar olursa bayanin ilk gecesi çok iyi geçer. Ve erkeğin peşinden bir daha diye koşmaya başlar...

1|0
    0|0
    • Tabii oyunun kuraliyla oynanması durumunda

• bulamadım da

• Aksama titreşim li dış fırçası tedarik et o zaman.
      gece 11 -12 gibi bu sefer dış fırçası ile birlikte devam ederiz.😆

Kızlar Ne Diyor 3

• Başta canım acıyacak diye kendini strese sokma. İlk günün gercekten güzel olacağını unutma. Keyfini çıkarmağa bak. Ben öyle yaptım.

1|1
    0|0
  • Mast yapıyorsan içine girdiğinde zevk alman zor kliktoral orgazma alıştığın icin ama bıraktığında zamanla alışırsn saniyorum ilkte acıyor ama dayanılmaz bir acı değil.

1|0
    0|0
  • Canım alamiyosun ister istemez canin aciyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...