Neden hep erkekler abaza oluyor?

Anlamıyorum ben bu işi, ne zaman cinsellikle ilgili bir konu açılsa söe erkek başlasa hemen abaza damgası yiyoruz, bir kıza yazıyoruz çok afedersiniz y*vşak damgası yiyoruz, kızlar yapınca nedense pek bir sorun olmuyor neden biz böyle durumlara düşüyoruz abi? Cinsellik oysa ki bir ihtiyaç tabi doğru ve haddi aşmamak koşuluyla yaşanırsa... Ama ben bu durumu gerçekten merak ediyorum, biri akıl versin abi...

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• kızlar yapınca o* oluyo evet abaza değil sen de haklısın

3|2
    0|3
    • Size onu diyen önce kendine baksın, aynı şey sizin için de geçerli erkek kız farketmiyor ki sanki hiç görmemiş boğalarır kırmızıyı aniden görmesi gibi bişey bu...

• kaşar olur en fazla benim bildiğim sen çok gocunmuşun galiba

• yok bana kimse bi şey diyemez de genel olarak durum böyle demek istedim ben öyle adamları muaattap almam

Kızlar Ne Diyor 3

• bu temelde gelen bisey

erkeler kendileri duygusuz iliski severim

kadin istedikte sonra erkek ret etmez diye diye erkek abaza konumuna kendini markalamis bikere o bir marka artik olmus

0|0
    1|2
  • Keşke kaşar değil de abaza deselerdi bize de... Emin ol, o zaman biz de maske takmak zorunda kalmazdık.

1|2
    0|1
  • abi değilim ama, öpüşmekten orgazm olan kızlarda varmış hem erkekte kızda aynı bizim toplum cinsellikte utangaç ve her haltı yiyo

1|2
    2|1
    • yok o kadarda değil

• öpüşmekten orgazm olan kız yoktur

• biri yazmış burada . teşekkür artısı bile vermiyo yorum yapmasaydık keşkem bi yıldız verem bende bari

Erkekler Ne Diyor 9

• aynen arkadasım.istemeyen etkilenmeyen erkek olamaz.insanın doğasına yaratılışına aykırı bikere.bana abaza diyenlere " topmuyum lan ben" diyorum :) 5 yıldız

0|1
    0|0
  • Kelime "abazan" kardeşim herkes doğrusunu öğrensin

link

bakınız argo

0|0
    0|0
  • çünkü kızlar vermiyo :D :) şaka bi yana abazalık ruhunda var tüm erkeklerin hormonlarla alakalı bişi :)

0|0
    0|0
  • takan kim :)

0|0
    0|0
  • yine bizim mallıgımızdan kendi adımızı kendimiz çıkartıyoruz abzanın kızı erkegi olmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar yapınca niye öyle olmuyorlar biliyormusun lm ci arkadaşım çünkü abazayız :D

0|0
    0|0
  • abazanın manası: aşırı derecede seks yapmak isteyen ancak yapamayanlara denir.

0|0
    0|0
  • kızlarda fena ama gizli yapıyorlar

0|0
    0|0
  • erkek olmak zor mk

1|1
    0|0
Yükleniyor...