Sperm testi nasıl yapılır?

Nişanlım sperm testi yapacakmış sorun var mı yok kendisinde emin olmak için soru açık sperm testini nasıl yapıyorlar doktor en son ne zaman boşaldın diye sormuş cumartesi demiş perşembe günü ne kadar mastürbasyon filan yapma demiş

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Uroloji bolumu bakar bu ise.. masturbasyon yolu ile bosalir ve meni icindeki spermlerin sayisina hareketliligine bakarlar.. buna neden ihtiyac duymuski

0|0
    0|0
    • Kalp ve damar hastalarına gitmişti varisleri var diye doktor varislerin ilerde çok olmasına engel olabilir demiş bununda piskoloji bozuldu taktı iğce test yapıcam diyor senin günahını boynuma almak istemiyorum ya çocuk olmazsa filan korkusuna girmiş saçmala yaptırma da diyorum yok diyor yapıcam iyi sen bilirsin dedim

• Tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• bir odada Bosaliyor sperm i test ediyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir süre boşalmamak gerekiyor öncesi. Sperm veriliyor merkeze gidip sonra.

0|0
    0|0
  • sperm biriksin diye böyle dediler.

0|0
    0|0
  • Sperm testi Nişanlının vereceği örnekteki canlı sperm sayısına bakılarak yapılır

0|0
    0|0
  • birkaçgü cinsel perhiz yapıp sonra sperm örnekleri alınıyor tahlil vs spermlerin canlılık oranına göre sonuç söyleniyor

0|0
    0|0
  • en güzel hemşire ile sevişiliyor sonra tektek 1 2 3 diye sayılıyoor

0|0
    0|0
  • Bolum olarak nereye gitmis

0|0
    0|0
    • Üroloji polikliniğine başka bir problem için gitmişti bunuda nerde yapabiliceğini sormuş doktoru burada yaparız demiş bu durumda bu testi herhalde üroloji polikliniği yapıyor herhalde

• Tesekkur ederim gitmeyi dusunuyordum

• cocugu olup olmadıgını olabilir mi olamaz mı gibi kontrol edecekler

0|0
    0|0
  • labaratuar ortamında yapılır stres oranı düşürür.

0|0
    0|0
  • Aradan 3 gün geçmesi lazim sonra doktora gider bir kap verirler eline ona boşalır

0|0
    0|0
  • Sperm testi nasıl yapılır https://www.youtube.com/watch?v=JbcI5164cXQ Sperm sayısı kaç olmalı https://www.youtube.com/watch?v=Q7KUqsM6A9s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birini hamile bırakmıştır. dna testi için gerekiyodur belki de

0|0
    0|0
Yükleniyor...