Kız arkadaşım hamile olabilirmi?

3 ay önce arkadan ilişkiye girdik 3 aydır adet görmüyor, ara ara az kanama yaşıyormuş, bir ara öğürme geliyormuş geçmiş, biraz çok yemeye başlamış ağrısı çok varmış , bide öksürünce ağzından kan geliyormuş hamile olma ihtimali var mı ciddi ciddi bişi diyin çıldırıcam 1 ay önce gebelik testi yaptı bişi çıkmadı?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi acidim durumuna ben biraz arastirdiim da olmaz kolay kolay ayrica hamile olsa agzindan kan gelmez kusar sadece ve ayrica hicbseyi migdesi almaz yani cok yemekte yemez , kizlarda adet bozuklugu cok olur kafana takma bundan sonrada daha dikkali ol

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hastaneye gitsin başak hastalığı vardır

0|0
    0|0
    • başak hastalıgı ne oluyor

• şimdi anal yoldan ilişkide hamle olma olasılığı ancak ve ancak spermler vajinaya aktıysa olur ki bunun hakkında bilgin ok en iyisi hasataneye gidip kontrol ettirmek daha kesin sonuç için

• o kadar kadınla cinsel ilişkiye girdim korunmadan gittim en b*k yoluna saçma muhabetler yaşıyorum, duşda yapmıştım akma ihtimali var... öksürük muhabetine zaten gidicek annesine söylemiş kan testi filan yaptırcakmış...

Kızlar Ne Diyor 8

• gebelik testi kesin sonuç vermez. kan verip beta-HCG değerlerine bakılmalı

0|1
    0|0
  • arkadan olduguna eminseniz bise olmaz ama kesin sonuc icin ozel biyerde kan da gebelik testi yaptirsin

0|1
    0|0
  • Arkadan yapılan ilişkide haline olma oranı %0 kardeşim.

0|1
    0|0
  • yemeseydiniz o boku

0|0
    0|0
  • Yok ya arkadan ilişkiyle gebe kalınmaz ama ciddi bir hastalığı var doktora götür sen hiç durma

0|1
    0|0
    • 3 gündür yemek filan yememiş, devamlı kanaması varmış katı halde daha yeni yavaşlamış kanaması

• Sen bir yerden tanıdık geldin sanki? Memleket nere?

0|0
    0|0
    • Lü desem?

• Benim memleket İstanbul

• Yok. Değislin.

• Bir daha yapsın kız arkadasınin genel kontrol de yaptırması lazım bu cinsel anlamda degil normal olarak hasta olabilir

0|1
    0|0
  • Icıne b*salmadıysan hamile değildir bunu düşünemiyormusun ya

1|0
    0|0
    • içine b*şaldım bosuna sormazdım bu soruyu.

• Yazıklar olsun

• En büyük hayalimdi bu kadar erken değildi..

Erkekler Ne Diyor 12

• Çocuğunuz götoş olacak..

1|3
    0|0
  • Testte bişi çıkmadıysa değildir herhal... Öteki etkilerin stresten olma olasılığı yüksek gibin... :)

0|0
    0|0
  • Kesin hamile

0|0
    0|0
  • İçimden bir ses seni yiyormuş gibi geliyor :))

0|0
    0|0
    • intihar etsemmi diye bile düşündüm

• l*n saçmalama, senin sürekli ilgini istiyor işte :)) kolay mı be öyle hamile kalmak hemen.

• Eğer değilse benden çekiceği var ağzını burnunu kırıcam

• Kardeşim adetin 13-14. günü içine boşalma kızın o günler hamile kalma ihtimali 20 kat fazla

0|0
    0|0
  • gozunuz aydın oglunuz olacak

0|0
    0|0
  • Hiç mi korunmadın be karsim

0|0
    0|0
    • korunmayı sevmiyorum

• Cok iyi bisey yapıyorsun. Korunsan şu an bunları kafana takmaz rahat rahat otururdun.

• o gün bir kaç kız daha getirmiştim eve herşeyin acısı böyle çıkıyor işte

• Hemen test yaptir 5 lira test

0|0
    0|0
  • 3 aydır görmüyorsa ya yalan söylüyor ya da gerçekten hamile seni götcül seni:)

0|0
    0|0
  • kesinlikle hamile ama sizin çocuk 13 ayda doğacak arkadan yaptınız ya inşallah erkek olur :)

0|0
    0|0
    • ihtimaller varmış araştırdık, bende saçma bulurdum kızın abuk subuk tripleri işte adama sordurtuyor

• Hamile olmasi imkansiz. Ne yaptin olum kizim midesine kadar mi soktun, kan gelmesi normal degil, agizdan kan geliyorsa hemen doktor amcaya gidin bide o baksin. Ne isiniz var orda biraz bekleyin ya

0|0
    0|0
  • hamileyse dunyada bir ilki başarmış olursunuz

0|1
    0|0
    • bir tanıdığı kızlığı varken aynı şekilde arkadan ilişkide hamile kalmış araştırdım harbi olabiliyormuş böyle şeyler oda bana denk gelir

Yükleniyor...